Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rościszewo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Rościszewo, ulice: Batalionów Chłopskich, Bolesława Prusa, Jana Pawła II, Łąkowa, Ogrodowa, Sierpecka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Szatkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (14,97%)

Maria Bronisława Rokicka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

125 (85,03%)

Okręg 2

Rościszewo, ulice: Kardynała Wyszyńskiego, Parkowa, Polna, Władysława Reymonta, Józefa Piłsudskiego.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Włodzimierz Stanisław Antoniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (30,95%)

Alina Kacperska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (69,05%)

Okręg 3

Rościszewo, ulice: Adama Mickiewicza, Armii Krajowej, Fryderyka Chopina, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Stefana Żeromskiego, Wincentego Witosa, Tadeusza Kościuszki, Szkolna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Wysocka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (20,63%)

Andrzej Rutecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW

62 (49,21%)

Grzegorz Domański

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

38 (30,16%)

Okręg 4

Polik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Gontarek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (14,74%)

Robert Król

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW

41 (26,28%)

Marek Góralski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (21,79%)

Ireneusz Boruszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

34 (21,79%)

Elżbieta Małgorzata Krasecka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

24 (15,38%)

Okręg 5

Lipniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Kłobukowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (43,88%)

Andrzej Goszczycki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

78 (56,12%)

Okręg 6

Nowe Rościszewo, Ostrów, Rumunki-Chwały, Rzeszotary-Zawady

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Kołodziejski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (42,04%)

Kazimierz Jakub Banach

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

91 (57,96%)

Okręg 7

Rzeszotary-Chwały, Rzeszotary-Gortaty, Rzeszotary-Pszczele, Rzeszotary-Stara Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Kożuchowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102 (53,97%)

Witold Jarosław Dziurlikowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (46,03%)

Okręg 8

Komorowo, Kuski, Śniedzanowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Sochocka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (30,82%)

Jacek Bartoszewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

101 (69,18%)

Okręg 9

Nowy Zamość, Zamość.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Kaczanowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (28,80%)

Małgorzata Ewa Krasecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

89 (71,20%)

Okręg 10

Łukomie, Łukomie-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Krzysztof Skirzyński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 11

Borowo, Stopin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Tadeusz Mazurowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

90 (66,67%)

Iwona Jadwiga Maciejewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (33,33%)

Okręg 12

Kownatka, Września

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Antoniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (40,19%)

Grzegorz Sylwester Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (59,81%)

Okręg 13

Babiec Piaseczny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Jan Piotrowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (54,70%)

Marzanna Dorota Gąsiorowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (45,30%)

Okręg 14

Babiec-Więczanki, Babiec Rżały, Bryski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Agata Dobiesz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

49 (43,75%)

Iwona Mazurowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

63 (56,25%)

Okręg 15

Pianki, Puszcza, Topiąca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Kaczmarczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (26,45%)

Janusz Kaczorowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (33,88%)

Agnieszka Żołnowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

48 (39,67%)