Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stary Zamość

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Krasne (od nr 1 do nr 50, od 147 do końca)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Tomasz Luchowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ

72 (47,06%)

Henryk Raczyński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

81 (52,94%)

Okręg 2

Krasne (od nr 51 do 146)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wacław Mróz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ

0 (0,00%)

Okręg 3

Podkrasne, Wierzba (sołectwo Wierzba Druga)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Józef Bochniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 4

Stary Zamość, (od nr 1 do 113, od nr 140 do końca), Stary Zamość Gościniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Jarosław Pieczykolan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ

153 (74,27%)

Mariola Maria Antoszczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (25,73%)

Okręg 5

Nowa Wieś, Podstary Zamość, Podstary Zamość Doły, Stary Zamość Dziedzicówka (od nr 114 do nr 139)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Biały

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo Wierzba Pierwsza (od nr 19 do 93)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Ryszard Kostrubała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ

85 (59,03%)

Anna Marchewka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (40,97%)

Okręg 7

Sołectwo Wierzba Pierwsza (od nr 94 do 192)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Dudka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ

81 (54,73%)

Krystyna Irena Kochańska

KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

67 (45,27%)

Okręg 8

Majdan Sitaniecki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Bujnowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 9

Borowina, Wisłowiec (sołectwo Wisłowiec, sołectwo Wisłowiec-Kolonia)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Małgorzata Woszuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

18 (9,57%)

Andrzej Jan Mazurkiewicz

KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

156 (82,98%)

Adam Janusz Smyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOLIDARNA GMINA PLUS”

14 (7,45%)

Okręg 10

Chomęciska Małe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Anna Bęcal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ

148 (58,73%)

Edyta Katarzyna Zielińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

104 (41,27%)

Okręg 11

Udrycze-Kolonia, Udrycze Wola (od nr 33 do 45)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Szczepan Borys

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 12

Udrycze-Wola (od nr 1 do 32, od nr 46 do końca)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Krzyszczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ

124 (80,52%)

Ryszard Mieczysław Kitka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (19,48%)

Okręg 13

Udrycze-Koniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Czesław Śliwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ

86 (47,51%)

Aleksandra Soboń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (14,92%)

Jarosław Jeleń

KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

68 (37,57%)

Okręg 14

Chomęciska Duże Pierwsze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szczepan Konrad Ziemiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ

99 (59,64%)

Stanisław Gnyp

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

67 (40,36%)

Okręg 15

Chomęciska Duże Drugie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Krzysztof Mróz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ

117 (70,91%)

Aneta Waszak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (29,09%)