Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sławno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Boleszewo, Borzyszkowo, Grzybno, Pątnowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kinga Patrycja Grzelakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MKM

89 (45,41%)

Karol Sylwester Burda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE PRZYJACIÓŁ GMINY SŁAWNO”

107 (54,59%)

Okręg 2

Kwasowo, Pomiłowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusława Zdzisława Zasada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY SŁAWNO

74 (27,72%)

Marta Jolanta Hołowata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE PRZYJACIÓŁ GMINY SŁAWNO”

143 (53,56%)

Maria Jolanta Podolska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (18,73%)

Okręg 3

Bobrowice, Bobrowiczki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Sendecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY SŁAWNO

90 (31,69%)

Władysław Edward Więcek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE PRZYJACIÓŁ GMINY SŁAWNO”

194 (68,31%)

Okręg 4

Smardzewo, Rzyszczewo, Rzyszczewko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Kiełdanowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MKM

151 (49,83%)

Łukasz Tadeusz Wach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA WACH

152 (50,17%)

Okręg 5

Sławsko od nr 1 do nr 29; Sławsko od nr 91 i powyżej

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Wojciech Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY SŁAWNO

68 (32,08%)

Marzena Monika Kwiatkowska-Dzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MKM

98 (46,23%)

Bartłomiej Wal

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

46 (21,70%)

Okręg 6

Sławsko od nr 30 do nr 90, Tokary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Wołczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY SŁAWNO

71 (46,71%)

Przemysław Walenty Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE PRZYJACIÓŁ GMINY SŁAWNO”

16 (10,53%)

Mariusz Tomasz Krzymiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (42,76%)

Okręg 7

Radosław, Warginie, Stary Kraków, Przemysławiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Elżbieta Walczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY SŁAWNO

38 (17,43%)

Mateusz Łanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MKM

81 (37,16%)

Jerzy Piaseczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE PRZYJACIÓŁ GMINY SŁAWNO”

61 (27,98%)

Ryszard Franciszek Sawicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

38 (17,43%)

Okręg 8

Tychowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Rybińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY SŁAWNO

45 (28,13%)

Anna Agnieszka Dereń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE PRZYJACIÓŁ GMINY SŁAWNO”

58 (36,25%)

Leszek Jerzy Kos

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (35,63%)

Okręg 9

Warszkowo: ul: Słupska dla numerów parzystych od 2 - 30, ul. Słupska dla numerów nieparzystych od 1 do 15, ul. Spacerowa, ul. Szkolna, ul. Łąkowa, ul. Makowa, ul. Kolonia, ul. Stary Młyn, ul. Ogrodowa, ul. Lipowa, ul. Pstrągowa, Warszkówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Janina Strzelecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY SŁAWNO

87 (36,25%)

Lechosław Szach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE PRZYJACIÓŁ GMINY SŁAWNO”

153 (63,75%)

Okręg 10

Warszkowo: ul. Słupska dla numerów parzystych od nr 32 i powyżej, ul. Słupska dla numerów nieparzystych od nr 17 i powyżej, ul. Mieszka I, ul. Chabrowa, ul. Przylasek, ul. Brzozowa, ul. Jana Pawła II, ul. Pogodna, ul. Leśna, ul. Kukułka, ul. Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Barbara Pielecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY SŁAWNO

112 (43,92%)

Jan Józef Franas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE PRZYJACIÓŁ GMINY SŁAWNO”

143 (56,08%)

Okręg 11

Wrześnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Zbigniew Szanel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY SŁAWNO

176 (60,69%)

Agnieszka Marianna Szczepaniec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE PRZYJACIÓŁ GMINY SŁAWNO”

114 (39,31%)

Okręg 12

Noskowo, Żabno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Franciszek Motykowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY SŁAWNO

20 (12,12%)

Miłosław Tomasz Borowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE PRZYJACIÓŁ GMINY SŁAWNO”

67 (40,61%)

Przemysław Konwerski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

78 (47,27%)

Okręg 13

Brzeście, Gwiazdowo, Gwiazdówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jan Jędrzejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY SŁAWNO

113 (53,55%)

Sylwia Monika Pawlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MKM

98 (46,45%)

Okręg 14

Chomiec, Janiewice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Kleina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY SŁAWNO

16 (9,64%)

Zenon Szeląg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MKM

25 (15,06%)

Mirosław Piotr Dembowy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE PRZYJACIÓŁ GMINY SŁAWNO”

125 (75,30%)

Okręg 15

Łętowo, Żukowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Józef Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY SŁAWNO

97 (33,68%)

Karol Kruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE PRZYJACIÓŁ GMINY SŁAWNO”

141 (48,96%)

Zbigniew Ryszard Zwoliński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (17,36%)