Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dębowiec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Wola Cieklińska, Cieklin od Nr 1 - 21, 23, 25, 213, 214, 216 - 224, 288, 302, 322, 330, 336, 358, 369, 370, 375, 378, 393, 397, 404, 416.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Piątkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”

98 (44,95%)

Robert Stanisław Kamiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (18,35%)

Beata Wiesława Twardowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

11 (5,05%)

Małgorzata Teresa Żebracka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

69 (31,65%)

Okręg 2

Cieklin od Nr : 22, 24, 26 - 70, 183, 188, 195 - 212, 215, 250 - 262, 266 - 285, 287, 290 - 292, 294, 297, 299, 301, 303, 304, 307, 309, 310, 313, 314, 316, 318, 320, 321, 323, 324 - 329, 331, 333 - 335, 337, 338, 340, 343, 346, 348, 350 - 353, 355, 357, 359, 362 - 364, 366, 382, 391, 395 - 396, 400, 402, 410, 412.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Józef Poliwka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”

105 (39,03%)

Piotr Mirosław Gołuch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (28,62%)

Janusz Stanisław Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

87 (32,34%)

Okręg 3

Cieklin od Nr 71 - 182, 184 - 186, 189 - 194, 230 - 249, 263, 286, 289, 293, 296, 298, 305, 308, 311, 312, 315, 317, 319, 332, 339, 341, 342, 345, 347, 354, 356, 360, 361, 365, 368, 372, 373, 376, 377, 380 - 386, 388, 392, 394, 398 - 399, 403, 405, 409, 418 - 419.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Rzońca

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

25 (10,08%)

Mieczysław Jan Czechowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”

136 (54,84%)

Joanna Anna Gumienna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

87 (35,08%)

Okręg 4

Duląbka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Kazimierz Budziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”

52 (33,99%)

Grzegorz Patryk Jędryczka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (22,88%)

Bogdan Andrzej Tęcza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

18 (11,76%)

Artur Franciszek Zoła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

48 (31,37%)

Okręg 5

Dzielec, Pagórek, Radość

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Ewa Kosińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”

61 (22,59%)

Krzysztof Baradziej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (10,37%)

Stefan Adam Martauz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

93 (34,44%)

Grzegorz Krzysztof Rak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

88 (32,59%)

Okręg 6

Łazy Dębowieckie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Lepak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”

110 (36,42%)

Zbigniew Mokrzycki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

147 (48,68%)

Lucyna Biernacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

45 (14,90%)

Okręg 7

Dębowiec od Nr 131 - 153, 266 - 360, 366, 374, 375, 378, 393, 403 - 408, 412, 418, 420, 421, 426, 430, 433, 434, 437, 438, 442 - 446, 448, 453, 455, 457, 460, 463, 468, 475, 477, 482, 487, 491, 494, 498, 501, 506 - 508, 511, 513, 522, 523, 526 - 528, 534, 546, 554, 562, 564, 566, 567, 569, 570, 571, 575, 576, 579, 580, 582, 591, 594, 600, 602, 604, 607, 612, 622, 624, 629, 635, 637, 638, 640 - 644, 650 - 653, 656, 661, 669 - 670, 673, 678 - 680, 685, 691, 693, 700 - 711, 715, 724, 730, 732, 735, 737, 739, 742, 752, 757, 762 - 763, 780.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Tadeusz Michalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

62 (20,13%)

Jan Mieczysław Mikołajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”

39 (12,66%)

Marzena Agata Więcek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (15,58%)

Bronisław Roman Brągiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

47 (15,26%)

Aleksandra Małgorzata Stachurska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

112 (36,36%)

Okręg 8

Dębowiec od Nr 2 - 21, 37, 156 - 239, 370, 372, 376, 382, 389, 392, 394, 400 - 402, 410 - 411, 419, 425, 428, 431, 432, 436, 439, 440, 450, 451, 458, 459, 465, 467, 469, 471 - 474, 478, 479, 481, 484 - 486, 488, 489, 492, 493, 495, 497, 502, 512, 514, 525, 531, 533, 536 - 538, 540, 543, 545, 547 - 549, 555 - 557, 559 - 561, 563, 565, 568, 585, 586, 590, 593, 596, 608, 609, 611, 616, 620, 621, 623, 625, 626, 627, 633, 636, 639, 646, 649, 654, 657, 662, 664, 666, 668, 674, 683, 686, 687, 689, 694, 698, 714, 721, 725, 738, 741, 750, 767, 736, 753.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Renata Lech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

37 (11,97%)

Zdzisław Józef Sroka-Lewosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”

59 (19,09%)

Lidia Danuta Barzyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (19,74%)

Marek Jerzy Konopka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

39 (12,62%)

Marcin Tomasz Bolek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

113 (36,57%)

Okręg 9

Dębowiec od Nr 22 - 36, 38, 39 - 130, 240 - 264, 362 - 365, 367 - 369, 371, 373, 377, 379 - 381, 383 - 388, 390, 391, 395 - 398, 409, 413 - 417, 422 - 424, 427, 429, 435, 441, 447, 449, 452, 454, 456, 461, 464, 466, 470, 476, 480, 483, 490, 496, 503 - 505, 509, 510, 515 - 521, 524, 529, 530, 532, 535, 539, 541, 542, 544, 550 - 553, 558, 572 - 574, 577, 578, 581, 583, 588, 589, 592, 595, 598, 599, 603, 605, 606, 610, 613 - 615, 617, 618, 630 - 632, 647, 648, 655, 659, 667, 671, 675, 682, 684, 688, 695, 696, 704, 705, 706, 708, 713, 717, 719, 723, 726, 731, 734, 774, 781.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Jan Maczuga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

72 (18,51%)

Grzegorz Paweł Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”

63 (16,20%)

Irena Janina Setlak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (14,65%)

Danuta Mariola Cichoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

55 (14,14%)

Witold Wątroba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

142 (36,50%)

Okręg 10

Majscowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Bronisława Setlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”

69 (35,75%)

Sławomir Michnal

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (15,03%)

Janusz Adam Cieśla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

57 (29,53%)

Jan Piotr Duwer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

38 (19,69%)

Okręg 11

Zarzecze od Nr 101 - 121, 124 - 127, 129, 130, 133 - 136, 139 - 141, 145 - 201, 203, 205, 206, 208, 209, 212, 214, 218, 219, 222, 225 - 227, 230 - 233, 237, 239, 241, 242 - 244, 247, 248, 250, 251, 256, 257, 260 - 263, 266, 268, 270, 271, 275, 277, 278, 283, 286, 288, 290, 292, 293 - 301, 304, 307 - 309, 311, 313 - 318, 320, 322, 324, 327.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Stanisława Pałka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”

34 (15,04%)

Krzysztof Marcin Wietecha

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (24,78%)

Janusz Franciszek Wiatr

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

77 (34,07%)

Bożena Maria Musiał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

59 (26,11%)

Okręg 12

Zarzecze od Nr 1 - 100, 122, 123, 128, 131, 137, 138, 142, 143, 202, 204, 207, 210, 211, 213, 215, 216, 217, 220, 221, 223, 224, 228, 229, 234 - 236, 238, 240, 245, 246, 249, 252 - 255, 258, 259, 264, 267, 269, 273, 274, 276, 279, 281, 282, 284, 285, 287 - 289, 291, 296, 302, 312, 319, 321.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Pachana

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”

86 (36,13%)

Andrzej Adam Konopka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (31,09%)

Stefan Tomasz Czajka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

17 (7,14%)

Paweł Jan Dunaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

61 (25,63%)

Okręg 13

Wola Dębowiecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Katarzyna Misiołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”

136 (45,79%)

Maria Paluch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (14,48%)

Kazimierz Adam Gniady

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

39 (13,13%)

Piotr Adam Zoła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

79 (26,60%)

Okręg 14

Dobrynia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Maria Sroka-Lewosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”

110 (51,64%)

Lesław Stanisław Mikołajczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (15,02%)

Teresa Helena Wróżek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

20 (9,39%)

Mariusz Jędryczka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

51 (23,94%)

Okręg 15

Folusz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Kmiecik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”

50 (20,33%)

Wiesław Pięta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

109 (44,31%)

Adam Józef Bal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”

87 (35,37%)