Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Iłowo-Osada

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miejscowość: Iłowo-Osada ulice: Broniewskiego, Dolna, Kosynierów, Kościelna, Kraszewska, Sienkiewicza, Słoneczna, 19 - go Stycznia 1999.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Jarzembowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

87 (34,52%)

Mariusz Długokięcki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (19,05%)

Lidia Ewa Kuchcińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

117 (46,43%)

Okręg 2

Miejscowość: Iłowo-Osada ulice: Dębowa, Polna, Reja, Staszica, Wyzwolenia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Chuda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

105 (40,38%)

Grzegorz Lech Ostolski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (19,62%)

Maciej Nowicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

104 (40,00%)

Okręg 3

Miejscowość: Iłowo-Osada ulice: Akacyjna, Lipowa, Puchatka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Retkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

51 (20,90%)

Andrzej Witold Andrzejewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (13,52%)

Dorota Justyna Kacperowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

160 (65,57%)

Okręg 4

Miejscowość: Iłowo-Osada ulice: Brzozowa, Cicha, Kościuszki, Ignacego Krasickiego, Kwiatowa, Leśna, Młodzieżowa, Spokojna, Prusa, Przyjaciół, Tysiąclecia, Wdzięczna. Miejscowość: Dwukoły.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Tomasz Grabiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

72 (29,88%)

Sławomir Sarnowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (15,77%)

Sebastian Cichocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

131 (54,36%)

Okręg 5

Miejscowość: Iłowo-Osada ulice: Jagiellońska, Kochanowskiego, Krzywa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

85 (35,86%)

Milena Ernest

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (21,94%)

Olga Danielewicz-Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

100 (42,19%)

Okręg 6

Miejscowość: Iłowo-Osada ulice: Władysława Łokietka, Nowa. Miejscowość: Mławka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Liedtke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

49 (20,08%)

Zdzisław Sarbiewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89 (36,48%)

Dorota Jędrzejewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

106 (43,44%)

Okręg 7

Miejscowość: Iłowo-Wieś ulice: Długa, Działdowska, Mickiewicza, Okrężna, Stefczyka, Wiejska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Włodzimierz Adam Brzeziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

117 (57,35%)

Grzegorz Marian Skiba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (20,59%)

Bogusława Elżbieta Lewancka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

45 (22,06%)

Okręg 8

Miejscowość: Iłowo-Wieś ulice: Janowska. Miejscowości: Chorab, Janowo, Purgałki, Sochy, Szczepka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Bogacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

46 (26,29%)

Anna Kuczyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (17,71%)

Katarzyna Maria Neubert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

98 (56,00%)

Okręg 9

Miejscowość: Białuty.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Maria Wróblewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

57 (19,72%)

Radosław Zaremba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

232 (80,28%)

Okręg 10

Miejscowości: Dźwierznia, Pruski.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Krystyna Wilk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

63 (36,21%)

Jarosław Chybiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

111 (63,79%)

Okręg 11

Miejscowość: Narzym ulice: Kraszewska, Kwiatowa, Łąkowa, Ogrodowa, Piaskowa, Przyjaciół, Sportowa, Witosa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Edyta Osiecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

81 (38,03%)

Zbigniew Nowicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (23,94%)

Kamil Kucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

81 (38,03%)

Okręg 12

Miejscowość: Narzym ulice: Cicha, Dworcowa, Kościelna, Spokojna, Wąska, Wierzbowska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Adam Czajkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

42 (24,71%)

Bożena Halina Strzelewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (15,29%)

Teresa Ewa Świątkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

102 (60,00%)

Okręg 13

Miejscowość: Narzym ulice: Leśna, Robotnicza.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Świderski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

38 (21,47%)

Magdalena Lewalska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (20,34%)

Halina Stępkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

103 (58,19%)

Okręg 14

Miejscowość: Narzym ulice: Kolonia, Młyńska, Żytnia. Miejscowość: Wierzbowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Tomaszyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

58 (27,49%)

Dariusz Stanisław Strzelewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (27,49%)

Józef Małecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

95 (45,02%)

Okręg 15

Miejscowości: Brodowo, Gajówki, Kraszewo, Mansfeldy.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Maria Wodowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (32,93%)

Wanda Jolanta Kremska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

167 (67,07%)