Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gorzyce

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Bełsznica, Sołectwo Bluszczów, Sołectwo Odra, Sołectwo Rogów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Gabriel Katryniok

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

317 (13,98%)

Danuta Fichna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (1,19%)

Arkadiusz Białas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (1,81%)

Jan Krakowczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (1,32%)

Katarzyna Barbara Bolik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (2,12%)

Ewelina Wiesława Kałuża

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

65 (2,87%)

Stanisław Jan Zbroja

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

143 (6,31%)

Michał Menżyk

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

147 (6,48%)

Alicja Aniela Zuch

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

501 (22,10%)

Rafał Stanisław Maciuga

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

182 (8,03%)

Krystyna Teresa Tomala

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

141 (6,22%)

Henryk Matuszek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

54 (2,38%)

Justyna Maria Organiściak

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

106 (4,68%)

Wojciech Krzysztof Pucka

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

88 (3,88%)

Katarzyna Iwona Koczwara

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

130 (5,73%)

Lech Jan Krawiec

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

52 (2,29%)

Anita Maria Szczyrba

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

42 (1,85%)

Aleksandra Michalina Mrajca

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

117 (5,16%)

Bogusław Kühn

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

36 (1,59%)

Okręg 2

Sołectwo Gorzyce, Sołectwo Gorzyczki, Sołectwo Kolonia Fryderyk, Sołectwo Olza, Sołectwo Osiny, Sołectwo Uchylsko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Anna Lemańska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

259 (9,28%)

Tomasz Stanisław Stanieczko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (1,65%)

Kamila Wieczorek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (3,12%)

Beata Karina Brachman

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (0,90%)

Michał Wieczorek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (3,15%)

Piotr Andrzej Zimny

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

217 (7,77%)

Krzysztof Stanisław Małek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

351 (12,57%)

Urszula Chłapek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

169 (6,05%)

Bolesław Henryk Lenczyk

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

114 (4,08%)

Tomasz Krzysztof Grzegorzek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

54 (1,93%)

Urszula Salomea Wachtarczyk

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

207 (7,41%)

Elżbieta Rebizak

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

137 (4,91%)

Dariusz Tomasz Bugla

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

51 (1,83%)

Beata Krystyna Młynarczyk

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

202 (7,23%)

Krzysztof Paloc

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

205 (7,34%)

Alicja Alojzja Lenczyk

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

148 (5,30%)

Kamil Henryk Grzegoszczyk

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

30 (1,07%)

Teresa Anna Władarz

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

89 (3,19%)

Stanisław Wujec

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

86 (3,08%)

Damian Jona

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

39 (1,40%)

Jarosław Tomasz Tomala

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

74 (2,65%)

Dominika Maria Burkiewicz-Dzumyk

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

90 (3,22%)

Monika Jadwiga Banasik

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

24 (0,86%)

Okręg 3

Sołectwo Czyżowice, Sołectwo Turza Śląska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Pabyś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (1,38%)

Agnieszka Justyna Duda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (2,10%)

Magdalena Katarzyna Sieńko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

236 (7,75%)

Leszek Józef Pukowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

176 (5,78%)

Krzysztof Mirosław Brachman

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

205 (6,73%)

Karolina Agata Modrzejewska

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

49 (1,61%)

Dominika Anna Styrnol

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

166 (5,45%)

Piotr Alojzy Wawrzyczny

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

486 (15,97%)

Daniel Jerzy Kurasz

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

460 (15,11%)

Grzegorz Piotr Student

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

149 (4,89%)

Marian Emil Jureczka

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

71 (2,33%)

Piotr Józef Lubszczyk

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

212 (6,96%)

Ludmiła Stanisława Olszar-Lebok

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

83 (2,73%)

Monika Weronika Zając

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

213 (7,00%)

Adam Krzysztof Urbanowicz

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

46 (1,51%)

Helena Sitko-Kuczka

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

35 (1,15%)

Jan Worek

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

61 (2,00%)

Izabela Borecka

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

106 (3,48%)

Barbara Bednarek

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

51 (1,68%)

Bogdan Bajer

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

87 (2,86%)

Natalia Maria Kusz

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

46 (1,51%)