Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kozienice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Os. Energetyki: Warszawska numery nieparzyste od nr 47 do nr 63c, numery parzyste od nr 38 do nr 72, Sportowa , Mikołaja Kopernika, Marii Skłodowskiej-Curie, Stanisława Konarskiego, Hugona Kołłątaja, Ignacego Paderewskiego, Stefana Żeromskiego, Al. Władysława Sikorskiego, Al. Solidarności, Os. Głowaczowska I : Jana Pawła II, Wojska Polskiego, Armii Krajowej, Mariana Langiewicza, Juliusza Słowackiego, Zygmunta Starego, Władysława Broniewskiego, Os. Głowaczowska II : Wrzosowa, Poziomkowa, Jarzębinowa, Jagodowa, Borówkowa, Zawilcowa Ulice: Głowaczowska numery nieparzyste od nr 41 do końca, numery parzyste od nr 46 do końca, Chartowa, Os. Polesie: Modrzewiowa, Akacjowa, Jodłowa, Cisowa, Kasztanowa, Lipowa, Klonowa, Bukowa, Os. Zdziczów: Wierzbowa, Dębowa, Brzozowa, Jesionowa, Świerkowa, Zdziczów, Ulice: Ignacego Krasickiego, Bohaterów Studzianek, Ogrodowa, Dojazdowa, Matki Kazimiery Gruszczyńskiej, Jeziorna, Warszawska numery nieparzyste od nr 63 do końca, numery parzyste od nr 74 do końca Os. Borki : Józefa Piłsudskiego, Cmentarna, Przytulna, Borki, Ciekawa, Gwiazdkowa, Przyjaciół, Szczęśliwa, Rodzinna, Al. 11 Listopada, Filtrowa, Miła, Cicha, Leśna, Ulice: Głowaczowska numery nieparzyste od nr 1 do nr 39, numery parzyste od nr 2 do nr 44, Sławna numery nieparzyste od nr 41 do końca, numery parzyste od nr 44 do końca, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego numery nieparzyste od nr 21 do końca, numery parzyste od nr 40 do końca, Spokojna, Adama Mickiewicza, Miodowa, Wójcików od nr 12 do końca.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Janusz Bonifacy Walachnia
    36 (0,87%)
  2. 8 Edyta Drelewska
    20 (0,48%)
  3. 7 Anna Gromisz
    22 (0,53%)
  4. 1 Artur Piotr Matera
    362 (8,74%)
  5. 2 Mieczysław Kucharski
    91 (2,20%)
  6. 6 Maciej Aleksy Michnicki
    85 (2,05%)
  7. 5 Ewelina Danuta Utnicka
    32 (0,77%)
  8. 4 Ryszard Janusz Zając
    293 (7,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I BEZPIECZEŃSTWO ZIEMI KOZIENICKIEJ”

kandydatliczba głosów

  1. 6 Wojciech Stanisław Krawczyk
    6 (0,14%)
  2. 8 Albert Lenarcik
    19 (0,46%)
  3. 7 Agnieszka Katarzyna Wiraszka
    34 (0,82%)
  4. 1 Henryk Jaworski
    83 (2,00%)
  5. 5 Filip Wasiński
    10 (0,24%)
  6. 3 Dariusz Janeczek
    28 (0,68%)
  7. 2 Dorota Krześniak
    84 (2,03%)
  8. 4 Aneta Skrzek
    15 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI KOZIENICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Elżbieta Ewa Czapla
    79 (1,91%)
  2. 3 Artur Kozieł
    150 (3,62%)
  3. 2 Alicja Stanisława Kordula
    305 (7,36%)
  4. 4 Magdalena Krakowiak
    68 (1,64%)
  5. 6 Sławomir Luśtyk
    26 (0,63%)
  6. 7 Maciej Marcin Witkowski
    13 (0,31%)
  7. 5 Marek Jan Kuźmiński
    341 (8,23%)
  8. 8 Krzysztof Anatol Zając
    252 (6,08%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosław Andrzej Jakubiec
    227 (5,48%)
  2. 5 Barbara Agata Rodzoch
    10 (0,24%)
  3. 2 Marzena Mamcarz
    46 (1,11%)
  4. 3 Radosław Gola
    39 (0,94%)
  5. 7 Elżbieta Bogumiła Musiał
    25 (0,60%)
  6. 4 Wiesława Kowalczyk
    7 (0,17%)
  7. 6 Iwona Ewa Gawrysiak
    6 (0,14%)
  8. 8 Marek Król
    35 (0,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOZIENICKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA PIOTRA KOZŁOWSKIEGO"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Abramczyk
    74 (1,79%)
  2. 2 Paweł Wojciech Aftyka
    48 (1,16%)
  3. 6 Edward Pułkowski
    114 (2,75%)
  4. 4 Piotr Kozłowski
    440 (10,62%)
  5. 3 Elżbieta Kowalska-Piechowicz
    150 (3,62%)
  6. 8 Grzegorz Jacek Wronikowski
    94 (2,27%)
  7. 5 Anna Katarzyna Nowak-Żak
    15 (0,36%)
  8. 7 Andrzej Suwała
    43 (1,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOZIENICE.2018"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Martin Bożek
    85 (2,05%)
  2. 3 Ewa Kulik
    23 (0,56%)
  3. 4 Małgorzata Katarzyna Rokita
    3 (0,07%)
  4. 5 Dariusz Liwocha
    8 (0,19%)
  5. 6 Jolanta Siembor
    6 (0,14%)
  6. 2 Norbert Jan Balcerzak
    33 (0,80%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wioletta Agnieszka Budny
    48 (1,16%)
  2. 2 Justyna Teresa Kwaśnik
    7 (0,17%)
  3. 4 Iwona Krakowiak
    7 (0,17%)
  4. 8 Andrzej Grzebalski
    12 (0,29%)
  5. 6 Maciej Artur Rębiś
    5 (0,12%)
  6. 3 Krzysztof Boryczka
    67 (1,62%)
  7. 5 Roman Bogdan Kopacz
    5 (0,12%)
  8. 7 Edmund Krzysztof Świtała
    6 (0,14%)

Okręg 2

Ulice: Osiedle Pokoju, Nowy Świat, Drzewna, Tadeusza Kościuszki, Wójcików od nr 1 do nr 2, Piaskowa, Hamernicka, Czwartek, Szpitalna, Słoneczna, Pusta, Krzywa, Ludwika Waryńskiego, Batalionów Chłopskich, Bohaterów Getta, Parkowa od nr 6 do końca, Radomska, Konstytucji 3 Maja nr nieparzyste od nr 1 do nr 21, numery parzyste od nr 2 do nr 16, Lubelska numery nieparzyste od nr 1 do nr 55, numery parzyste od nr 2 do nr 50, Os. Stara Wieś: Młyńska, Żytnia, Przemysłowa, Starowiejska, Górna, Kolejowa, Ulice: Lubelska numery nieparzyste od nr 57 do końca, numery parzyste od nr 52 do końca, Polna, Zielona, Dolna, Os. Skarpa: Osiedle Skarpa Ulice: Legionów, Sosnowa, Maciejowicka, Wiślana, Piękna, Sławna numery nieparzyste od nr 1 do nr 39, numery parzyste od nr 2 do nr 42, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego numery nieparzyste od nr 1 do nr 19, numery parzyste od nr 2 do nr 38, Al. 1 Maja, Pl. 15 Stycznia, Konstytucji 3 maja numery nieparzyste od nr 35 do końca, numery parzyste od nr 18 do końca, Topolowa, Warszawska numery nieparzyste od nr 1 do nr 45, numery parzyste od nr 2 do nr 36, Parkowa od nr 1 do nr 5, Wieś: Aleksandrówka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Stanisław Kuźnar
    422 (9,13%)
  2. 4 Zygmunt Stanisław Kozieł
    33 (0,71%)
  3. 8 Artur Kurek
    101 (2,18%)
  4. 1 Arkadiusz Piotr Molenda
    369 (7,98%)
  5. 3 Mirosława Renata Rutkowska
    40 (0,87%)
  6. 6 Teresa Rybak
    47 (1,02%)
  7. 7 Karolina Ćwiklak
    13 (0,28%)
  8. 5 Ryszard Józef Kwiatkowski
    23 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I BEZPIECZEŃSTWO ZIEMI KOZIENICKIEJ”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Sławomir Kurek
    324 (7,01%)
  2. 1 Anna Irena Bogucka
    64 (1,38%)
  3. 3 Krzysztof Kowalczyk
    86 (1,86%)
  4. 6 Jolanta Maria Letkiewicz
    23 (0,50%)
  5. 5 Krzysztof Czerwiński
    41 (0,89%)
  6. 4 Iwona Tobiasz
    29 (0,63%)
  7. 7 Danuta Maria Okoń
    73 (1,58%)
  8. 8 Małgorzata Pawelec
    14 (0,30%)
  9. 9 Grzegorz Kocyk
    35 (0,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI KOZIENICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Jerzy Maciejewski
    162 (3,50%)
  2. 8 Zofia Julianna Świechowska
    151 (3,27%)
  3. 4 Krzysztof Piotr Pawlik
    194 (4,20%)
  4. 1 Aleksandra Maria Jarosz-Panek
    123 (2,66%)
  5. 5 Mariusz Andrzej Prawda
    385 (8,33%)
  6. 3 Beata Maria Matracka
    49 (1,06%)
  7. 6 Jerzy Zdzisław Sampoliński
    31 (0,67%)
  8. 9 Anna Maria Wawszczyk
    25 (0,54%)
  9. 7 Andrzej Mikołaj Stachurski
    26 (0,56%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Gogacz
    253 (5,47%)
  2. 5 Agnieszka Maria Samborska
    21 (0,45%)
  3. 2 Elżbieta Irena Bochnia
    26 (0,56%)
  4. 3 Beata Irena Rodzoch
    10 (0,22%)
  5. 9 Jacek Stanisław Wochniak
    17 (0,37%)
  6. 4 Daniel Grzebielski
    46 (1,00%)
  7. 6 Przemysław Sergiusz Nowak
    86 (1,86%)
  8. 7 Joanna Justyna Bacho
    23 (0,50%)
  9. 8 Artur Słyszko
    7 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOZIENICKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA PIOTRA KOZŁOWSKIEGO"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krystyna Kondeja
    32 (0,69%)
  2. 3 Paweł Kultys
    75 (1,62%)
  3. 1 Małgorzata Beata Jedlikowska
    84 (1,82%)
  4. 7 Janusz Marszałek
    135 (2,92%)
  5. 4 Dorota Elżbieta Kurzawa
    70 (1,51%)
  6. 5 Grażyna Lenarczyk
    66 (1,43%)
  7. 6 Janusz Bogusław Majewski
    30 (0,65%)
  8. 8 Krzysztof Dariusz Siębor
    58 (1,25%)
  9. 9 Rafał Piotr Sucherman
    219 (4,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOZIENICE.2018"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Bożena Pakuła
    6 (0,13%)
  2. 4 Jacek Osytek
    2 (0,04%)
  3. 1 Daria Kowalska
    22 (0,48%)
  4. 2 Iwona Barbara Mucha
    6 (0,13%)
  5. 6 Jadwiga Wojtas
    1 (0,02%)
  6. 7 Mateusz Kacperek
    4 (0,09%)
  7. 5 Krzysztof Aleksander Kowalski
    8 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Kuśmierczyk-Balcerek
    58 (1,25%)
  2. 3 Rafał Stanisław Bąk
    64 (1,38%)
  3. 6 Paweł Wit
    17 (0,37%)
  4. 1 Małgorzata Maria Król
    139 (3,01%)
  5. 7 Danuta Maria Dziuba
    11 (0,24%)
  6. 4 Edyta Tarczyńska
    77 (1,67%)
  7. 5 Krzysztof Prasek
    35 (0,76%)
  8. 8 Aleksandra Maria Rembielińska
    11 (0,24%)
  9. 9 Artur Piechota
    21 (0,45%)

Okręg 3

Sołectwa: Brzeźnica, Chinów, Dąbrówki, Holendry Kozienickie, Holendry Kuźmińskie, Holendry Piotrkowskie, Janików, Janików Folwark, Janów, Kępa Wólczyńska, Kępa Bielańska, Kępeczki, Kociołki, Kuźmy, Łaszówka, Łuczynów, Majdany, Nowa Wieś, Nowiny, Opatkowice, Piotrkowice, Przewóz, Psary, Ryczywół, Ruda, Samwodzie, Stanisławice, Staszów, Śmietanki, Wilczkowice Górne, Świerże Górne, Wola Chodkowska, Wójtostwo, Wólka Tyrzyńska, Wólka Tyrzyńska B

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Małgorzata Oliwa
    70 (1,40%)
  2. 1 Mariusz Ptaszek
    379 (7,58%)
  3. 6 Andrzej Lenarczyk
    210 (4,20%)
  4. 8 Halina Makowska
    22 (0,44%)
  5. 2 Marcin Mirosław Ogórek
    248 (4,96%)
  6. 7 Grzegorz Kurek
    59 (1,18%)
  7. 4 Marek Paweł Kapusta
    214 (4,28%)
  8. 5 Kamila Paduch
    79 (1,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I BEZPIECZEŃSTWO ZIEMI KOZIENICKIEJ”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Kowalski
    113 (2,26%)
  2. 3 Beata Bienias-Mulazzani
    41 (0,82%)
  3. 2 Waldemar Krakowiak
    61 (1,22%)
  4. 5 Radosław Ośka
    35 (0,70%)
  5. 4 Paweł Chodyń
    34 (0,68%)
  6. 10 Gabriela Podlaska-Wiśniewska
    40 (0,80%)
  7. 6 Jarosław Różański
    34 (0,68%)
  8. 7 Robert Lis
    16 (0,32%)
  9. 8 Violetta Maria Bączek
    12 (0,24%)
  10. 9 Anita Anna Szczepanik-Flak
    17 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI KOZIENICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 9 Grzegorz Wrona
    188 (3,76%)
  2. 3 Igor Marek Czerwiński
    214 (4,28%)
  3. 5 Andrzej Kowalski
    140 (2,80%)
  4. 2 Tadeusz Marek Boryczka
    102 (2,04%)
  5. 10 Andrzej Wołos
    212 (4,24%)
  6. 4 Małgorzata Gurtat
    36 (0,72%)
  7. 6 Hanna Aleksandra Koziarska
    9 (0,18%)
  8. 7 Malwina Maria Pastuszka
    17 (0,34%)
  9. 8 Mariola Piątkowska
    11 (0,22%)
  10. 1 Robert Wojcieszek
    472 (9,44%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Piotr Andrzej Babula
    13 (0,26%)
  2. 1 Renata Katarzyna Wołos
    170 (3,40%)
  3. 2 Sławomir Płaza
    92 (1,84%)
  4. 3 Konrad Aderek
    47 (0,94%)
  5. 5 Marek Jan Deszczka
    57 (1,14%)
  6. 9 Izabela Amerek
    2 (0,04%)
  7. 6 Krzysztof Celuch
    12 (0,24%)
  8. 7 Halina Maria Kusek
    10 (0,20%)
  9. 8 Monika Bożena Rodzoch
    7 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOZIENICKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA PIOTRA KOZŁOWSKIEGO"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Bomba
    143 (2,86%)
  2. 2 Agnieszka Fila-Sadurska
    57 (1,14%)
  3. 3 Magdalena Fila-Ślażyńska
    113 (2,26%)
  4. 5 Józef Czesław Gwizd
    40 (0,80%)
  5. 7 Piotr Kotlarz
    11 (0,22%)
  6. 9 Krzysztof Socha
    26 (0,52%)
  7. 10 Agnieszka Woźniak
    37 (0,74%)
  8. 6 Artur Jan Kobus
    99 (1,98%)
  9. 8 Marzena Olimpia Laskowska
    129 (2,58%)
  10. 4 Zdzisław Stanisław Gregorczyk
    184 (3,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOZIENICE.2018"

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Sąpor
    29 (0,58%)
  2. 3 Mariusz Wojtas
    11 (0,22%)
  3. 1 Edmund Ryszard Kordas
    78 (1,56%)
  4. 2 Anna Słomska
    30 (0,60%)
  5. 4 Joanna Barbara Wąsik
    22 (0,44%)
  6. 7 Małgorzata Baran
    11 (0,22%)
  7. 6 Anna Zofia Celuch
    18 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Malec
    227 (4,54%)
  2. 4 Katarzyna Zielona
    13 (0,26%)
  3. 8 Mirosława Marianna Pujanek
    25 (0,50%)
  4. 3 Michał Giza
    25 (0,50%)
  5. 2 Monika Anna Lis-Seremak
    74 (1,48%)
  6. 5 Jacek Kuśmierczyk
    11 (0,22%)
  7. 6 Henryka Chachaj
    26 (0,52%)
  8. 7 Sylwester Wołos
    24 (0,48%)
  9. 10 Paweł Zając
    30 (0,60%)
  10. 9 Janusz Kultys
    13 (0,26%)