Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - bieszczadzki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Ustrzyki Dolne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA BIESZCZAD

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Danuta Sydoryk
    47 (1,25%)
  2. 1 Jacek Jan Łeszega
    261 (6,95%)
  3. 2 Krzysztof Marceli Wnuk
    526 (14,01%)
  4. 3 Alicja Dorota Kisielewicz
    182 (4,85%)
  5. 5 Józef Tomczak
    42 (1,12%)
  6. 7 Beata Wioletta Maciołek
    55 (1,47%)
  7. 6 Artur Gawlik
    41 (1,09%)
  8. 8 Katarzyna Barbara Sekuła
    88 (2,34%)

KOMITET WYBORCZY BIESZCZADZKIEGO STOWARZYSZENIA SAMORZĄDOWEGO

kandydatliczba głosów

  1. 8 Marek Tomasz Sabara
    77 (2,05%)
  2. 1 Piotr Korczak
    112 (2,98%)
  3. 3 Iwona Janina Holcman
    132 (3,52%)
  4. 4 Wiesław Antoni Jasiński
    69 (1,84%)
  5. 6 Marian Maksymiec
    27 (0,72%)
  6. 7 Jerzy Piotr Jóźwiak
    38 (1,01%)
  7. 5 Ewa Katarzyna Lachowska
    40 (1,07%)
  8. 2 Halina Maria Nosal
    122 (3,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Lucyna Sobańska
    52 (1,39%)
  2. 5 Piotr Hołubowski
    79 (2,10%)
  3. 1 Marek Władysław Andruch
    700 (18,65%)
  4. 2 Jarosław Józef Błachno
    114 (3,04%)
  5. 3 Jan Michał Fedczak
    67 (1,78%)
  6. 6 Jolanta Maria Bulwan
    26 (0,69%)
  7. 7 Bernadetta Agata Krech
    69 (1,84%)
  8. 8 Wiesław Mieczysław Sowiński
    229 (6,10%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NOWOCZESNE BIESZCZADY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Małgorzata Ewa Oleksyk
    42 (1,12%)
  2. 1 Wojciech Jan Kowalski
    122 (3,25%)
  3. 8 Marcin Andrzej Kowalczyk
    53 (1,41%)
  4. 2 Anita Jolanta Piotrowska
    209 (5,57%)
  5. 4 Marek Adam Tymczyszyn
    24 (0,64%)
  6. 5 Lidia Joanna Sochań
    40 (1,07%)
  7. 6 Grzegorz Zdzisław Fendryk
    48 (1,28%)
  8. 7 Łukasz Pawłowski
    21 (0,56%)

Okręg 2

gmina Ustrzyki Dolne (teren wiejski)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA BIESZCZAD

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Wrona
    168 (5,12%)
  2. 1 Stanisław Solarz
    181 (5,52%)
  3. 4 Ewa Nahajowska
    123 (3,75%)
  4. 6 Witosław Bahłaj
    52 (1,59%)
  5. 7 Aneta Jolanta Szymko-Cioć
    117 (3,57%)
  6. 5 Alina Maria Bodnar
    87 (2,65%)
  7. 3 Teresa Marta Krupińska-Rostocka
    173 (5,28%)
  8. 8 Marceli Kazimierz Kuca
    139 (4,24%)

KOMITET WYBORCZY BIESZCZADZKIEGO STOWARZYSZENIA SAMORZĄDOWEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zygmunt Stanisław Krasowski
    66 (2,01%)
  2. 8 Edward Ziółkowski
    25 (0,76%)
  3. 2 Stanisław Jerzy Kaczmaryk
    55 (1,68%)
  4. 3 Danuta Józefa Wawryszczuk
    54 (1,65%)
  5. 5 Piotr Andrzej Szewczyk
    51 (1,56%)
  6. 4 Roman Krzysztof Giefert
    43 (1,31%)
  7. 6 Teresa Bodnar
    49 (1,49%)
  8. 7 Wioletta Mariola Czarnecka
    54 (1,65%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anita Jadwiga Szydełko
    132 (4,03%)
  2. 5 Robert Tomasz Kocioła
    110 (3,35%)
  3. 6 Magdalena Łesak-Bulwan
    94 (2,87%)
  4. 7 Dariusz Dawid Burda
    83 (2,53%)
  5. 8 Krzysztof Mendzios
    96 (2,93%)
  6. 3 Andrzej Lenart
    75 (2,29%)
  7. 1 Jan Józefczyk
    419 (12,78%)
  8. 2 Barbara Stanisława Szmyd
    91 (2,78%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NOWOCZESNE BIESZCZADY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grzegorz Michał Paszkowski
    73 (2,23%)
  2. 5 Wojciech Zbigniew Zahaczewski
    45 (1,37%)
  3. 6 Ryszarda Czerenkiewicz
    19 (0,58%)
  4. 7 Marian Krzysztof Skaliński
    74 (2,26%)
  5. 1 Artur Jan Woźny
    326 (9,94%)
  6. 4 Krystyna Gaber
    45 (1,37%)
  7. 8 Katarzyna Dwulit
    56 (1,71%)
  8. 2 Marek Skowroński
    104 (3,17%)

Okręg 3

gminy: Czarna, Lutowiska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA BIESZCZAD

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agata Zaczkiewicz
    32 (1,91%)
  2. 2 Aleksander Jerzy Lubaczewski
    46 (2,74%)
  3. 1 Magdalena Małgorzata Skotnik
    73 (4,35%)
  4. 3 Mieczysław Kazimierz Kaźmierczyk
    223 (13,30%)
  5. 5 Katarzyna Sobiecka
    13 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY BIESZCZADZKIEGO STOWARZYSZENIA SAMORZĄDOWEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Andrzej Dyrda
    143 (8,53%)
  2. 5 Lilla Katarzyna Czernatowicz
    35 (2,09%)
  3. 2 Marta Helena Polechońska
    25 (1,49%)
  4. 3 Bolesław Lenkiewicz
    42 (2,50%)
  5. 4 Wiesław Grzegorz Tajak
    168 (10,02%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maria Anna Zając
    93 (5,55%)
  2. 1 Stanisław Janusz Myśliński
    102 (6,08%)
  3. 2 Marek Wiktor Bajda
    189 (11,27%)
  4. 4 Dorota Korżyk
    127 (7,57%)
  5. 5 Antoni Derwich
    69 (4,11%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NOWOCZESNE BIESZCZADY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jakub Kazimierz Ostrowski
    55 (3,28%)
  2. 2 Jakub Zbigniew Doliwa
    130 (7,75%)
  3. 1 Marcin Marek Rogacki
    58 (3,46%)
  4. 5 Patrycja Grzegorz
    26 (1,55%)
  5. 4 Bożena Katarzyna Romaszewska
    28 (1,67%)