Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Klonowa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa Klonowa I obejmująca miejscowość Klonowa, ul. Długa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Agnieszka Pijanka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (60,95%)

Tadeusz Misiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (39,05%)

Okręg 2

Część sołectwa Klonowa I obejmująca miejscowości Bogusy, Morasy, Górka Klonowska Kolonia (nr w obrębie sołectwa Klonowa I) oraz Klonowa-ul. Kurpińska, ul. Łąkowa, ul. Słoneczna, ul. Polna i ul. Leśna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Wika

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32 (39,02%)

Jerzy Stanisław Konieczny

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (60,98%)

Okręg 3

Część sołectwa Klonowa I obejmująca miejscowości Klonowa-ul. Czajkowska (nr w obrębie sołectwa Klonowa I), ul. Ks. Józefa Dalaka (nr w obrębie sołectwa Klonowa I), ul. Wieluńska i ul. Złoczewska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Maciej Jaskuła

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (74,32%)

Monika Kępa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

18 (24,32%)

Bogusław Aleksander Majchrzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO KLONOWA

1 (1,35%)

Okręg 4

Sołectwo Leliwa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Bogdan Gołdyn

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

44 (36,97%)

Renata Kiełbasa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (56,30%)

Katarzyna Ksymena Bujnowicz-Boratyn

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

8 (6,72%)

Okręg 5

Sołectwo Pawelce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Gęs

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (34,43%)

Paweł Jacek Trzeciak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (65,57%)

Okręg 6

Sołectwo Grzyb i sołectwo Świątki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Taranek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (38,17%)

Kazimierz Józef Gałka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (45,04%)

Marian Pijanka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO KLONOWA

22 (16,79%)

Okręg 7

Część sołectwa Klonowa II obejmująca miejscowości Górka Klonowska oraz Górka Klonowska Kolonia (nr w obrębie sołectwa Klonowa II)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Gołdyn

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32 (34,04%)

Wiesław Marek Sworowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (65,96%)

Okręg 8

Część sołectwa Klonowa II obejmująca miejscowości Kiełbasy oraz Klonowa-ul. Zachodnia i ul. Hutnicza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Szewczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (58,57%)

Marcin Łukasz Knopek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (41,43%)

Okręg 9

Część sołectwa Klonowa II obejmująca miejscowości Klonowa-ul. Czajkowska (nr w obrębie sołectwa Klonowa II), ul. Grabska i ul. Ks. Józefa Dalaka (nr w obrębie sołectwa Klonowa II)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Stanisława Pędziwiatr

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

68 (77,27%)

Józef Wacław Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO KLONOWA

20 (22,73%)

Okręg 10

Sołectwo Kuźnica Błońska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Górecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

31 (31,96%)

Błażej Mateusz Sibiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (68,04%)

Okręg 11

Sołectwo Kuźnica Zagrzebska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Dorota Gałka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwo Lesiaki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Ługowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

24 (54,55%)

Jacek Robert Juszczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (45,45%)

Okręg 13

Sołectwo Lipicze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Złoty

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (57,95%)

Michał Aleksander Drążkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (42,05%)

Jan Adam Migas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO KLONOWA

0 (0,00%)

Okręg 14

Część sołectwa Owieczki obejmująca miejscowości Uników Kapitulny oraz Owieczki od nr 1 do nr 37 (Stara Wieś) i od nr 89 wzwyż (Króle, Leśniki)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Banaś

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (69,14%)

Mariola Adameczek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (30,86%)

Krzysztof Marcin Rapta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO KLONOWA

0 (0,00%)

Okręg 15

Część sołectwa Owieczki obejmująca miejscowości Liski oraz Owieczki od nr 38 do nr 88 (Zatyle, Okupniki, Poprzeczna, Kity, Świderki)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Andrzej Jędraszczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (44,57%)

Halina Marzena Kamas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (55,43%)