Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - brzeski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gmina Brzesko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT BRZESKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maciej Paweł Podobiński
    1 269 (8,33%)
  2. 1 Kazimierz Edward Brzyk
    1 126 (7,39%)
  3. 3 Maria Anna Cabała
    125 (0,82%)
  4. 8 Małgorzata Opioła
    379 (2,49%)
  5. 4 Jan Wiesław Musiał
    571 (3,75%)
  6. 5 Krzysztof Kazimierz Stec
    178 (1,17%)
  7. 9 Marek Bochenek
    125 (0,82%)
  8. 6 Katarzyna Maria Pytka
    235 (1,54%)
  9. 7 Mateusz Wiesław Wawryka
    313 (2,06%)
  10. 10 Kazimiera Bogusława Glonek
    479 (3,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Stanisław Tota
    302 (1,98%)
  2. 1 Elżbieta Barbara Kania
    548 (3,60%)
  3. 4 Małgorzata Józefa Piękosz
    163 (1,07%)
  4. 6 Maria Obruśnik
    62 (0,41%)
  5. 8 Paulina Małgorzata Kusek
    41 (0,27%)
  6. 5 Marek Krzysztof Kossoń
    281 (1,85%)
  7. 3 Jerzy Michał Gawiak
    213 (1,40%)
  8. 2 Marcin Wojciech Jurkiewicz
    366 (2,40%)
  9. 7 Stanisław Sułek
    241 (1,58%)
  10. 9 Marcin Mateusz Rysak
    48 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Pacura
    1 668 (10,95%)
  2. 2 Justyna Marta Wójtowicz-Woda
    1 114 (7,32%)
  3. 3 Henryk Anioł
    495 (3,25%)
  4. 4 Ewa Helena Machowska
    133 (0,87%)
  5. 5 Iwona Małgorzata Barnaś
    446 (2,93%)
  6. 6 Paweł Adam Kwaśniak
    436 (2,86%)
  7. 9 Agnieszka Joanna Zięba
    197 (1,29%)
  8. 7 Jerzy Piotr Topolski
    328 (2,15%)
  9. 8 Magdalena Teresa Węgrzyn
    116 (0,76%)
  10. 10 Andrzej Jarosz
    130 (0,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDY RAZEM - 2018”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Ożóg
    610 (4,01%)
  2. 2 Danuta Wrona
    145 (0,95%)
  3. 3 Józef Kaczmarczyk
    293 (1,92%)
  4. 6 Elżbieta Józefa Wójciak
    241 (1,58%)
  5. 5 Grzegorz Czesław Kopacz
    349 (2,29%)
  6. 4 Krystyna Gibała
    262 (1,72%)
  7. 7 Krzysztof Rachwał
    368 (2,42%)
  8. 8 Lidia Małgorzata Cierniak
    76 (0,50%)
  9. 10 Paweł Wojciech Rożek
    256 (1,68%)
  10. 9 Wojciech Stanisław Podleś
    500 (3,28%)

Okręg 2

Gmina Dębno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT BRZESKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Frankowski
    484 (8,11%)
  2. 1 Andrzej Robert Potępa
    1 973 (33,05%)
  3. 4 Kazimierz Ryszard Pałucki
    262 (4,39%)
  4. 6 Elżbieta Anna Turlej
    107 (1,79%)
  5. 5 Marta Maria Kulig
    286 (4,79%)
  6. 3 Magdalena Anna Powroźnik
    268 (4,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Jacek Wojdak
    145 (2,43%)
  2. 4 Klemens Góral
    30 (0,50%)
  3. 2 Maria Rozalia Okrzesa
    205 (3,43%)
  4. 5 Stanisław Gurgul
    68 (1,14%)
  5. 3 Aneta Agnieszka Kurek
    29 (0,49%)
  6. 6 Marta Krzywacka
    18 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agata Małgorzata Paryło
    238 (3,99%)
  2. 5 Jan Władysław Michałek
    107 (1,79%)
  3. 2 Maria Marecik
    445 (7,46%)
  4. 4 Edyta Małgorzata Kot
    196 (3,28%)
  5. 1 Łukasz Piotr Przybyło
    954 (15,98%)
  6. 6 Mirosław Ryba
    154 (2,58%)

Okręg 3

Gmina Borzęcin Gmina Szczurowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT BRZESKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Pęcak
    220 (3,47%)
  2. 1 Robert Gładysz
    418 (6,59%)
  3. 4 Piotr Krzysztof Mikuś
    459 (7,24%)
  4. 3 Grażyna Piotrowska
    405 (6,39%)
  5. 5 Marta Głąb
    234 (3,69%)
  6. 6 Aleksandra Maria Dębińska
    138 (2,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogdan Bronisław Skalski
    53 (0,84%)
  2. 1 Magdalena Anna Wojnicka
    107 (1,69%)
  3. 4 Maria Woźniczka
    50 (0,79%)
  4. 3 Małgorzata Młynarczyk
    50 (0,79%)
  5. 5 Józef Cierniak
    100 (1,58%)
  6. 6 Tomasz Żurek
    155 (2,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Zygmunt Przepiórka
    1 084 (17,09%)
  2. 4 Bożena Sularz
    69 (1,09%)
  3. 5 Piotr Paweł Hebda
    134 (2,11%)
  4. 6 Gabriela Jadwiga Jurek
    163 (2,57%)
  5. 3 Leszek Szczepan Kasjaniuk
    109 (1,72%)
  6. 2 Edyta Monika Cieśla
    583 (9,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDY RAZEM - 2018”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Antosz
    633 (9,98%)
  2. 3 Kazimierz Franciszek Różycki
    225 (3,55%)
  3. 2 Anna Helena Rogóż
    590 (9,30%)
  4. 4 Krzysztof Adam Wojas
    84 (1,32%)
  5. 5 Barbara Anna Domagała
    116 (1,83%)
  6. 6 Małgorzata Stanisława Gala
    163 (2,57%)

Okręg 4

Gmina Gnojnik Gmina Czchów Gmina Iwkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT BRZESKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tadeusz Waldemar Płachta
    419 (4,36%)
  2. 3 Zbigniew Józef Ruszaj
    422 (4,40%)
  3. 1 Grzegorz Mrozowski
    488 (5,08%)
  4. 4 Teresa Maria Sowa
    159 (1,66%)
  5. 6 Bogumiła Maria Jagielska
    353 (3,68%)
  6. 7 Bożena Teresa Wiewióra
    273 (2,84%)
  7. 5 Rafał Krystian Biernat
    286 (2,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Izabela Helena Ancukiewicz
    64 (0,67%)
  2. 3 Magdalena Małgorzata Bednarek
    203 (2,11%)
  3. 4 Sławomir Stanisław Zubel
    145 (1,51%)
  4. 2 Helena Święch
    118 (1,23%)
  5. 7 Piotr Krzyszkowski
    129 (1,34%)
  6. 1 Tadeusz Krzysztof Kanownik
    613 (6,39%)
  7. 6 Edmund Paweł Kubisiak
    22 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Krzysztof Gołąb
    962 (10,02%)
  2. 6 Dorota Maria Karwala
    239 (2,49%)
  3. 2 Jan Józef Sroka
    512 (5,33%)
  4. 4 Paweł Jan Pabian
    766 (7,98%)
  5. 3 Krzysztof Kęder
    523 (5,45%)
  6. 5 Natalia Anna Klimek
    124 (1,29%)
  7. 7 Iwona Agnieszka Kornaś
    297 (3,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDY RAZEM - 2018”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Irena Cierniak - Lambert
    1 037 (10,80%)
  2. 7 Maria Barbara Włodarczyk
    215 (2,24%)
  3. 3 Agnieszka Mida
    147 (1,53%)
  4. 5 Jerzy Władysław Wojakiewicz
    57 (0,59%)
  5. 6 Paweł Krzyżak
    172 (1,79%)
  6. 2 Jarosław Kazimierz Gurgul
    685 (7,14%)
  7. 4 Wojciech Rzepa
    170 (1,77%)