Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ornontowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ul. Okrężna ul. Zwycięstwa-numery nieparzyste od 149 do 205, numery parzyste od 194 do 252

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Edward Hawełka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

110 (56,99%)

Karolina Maria Pastor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

83 (43,01%)

Okręg 2

ul. Chudowska ul. Kolejowa numery nieparzyste od 103 do 195, numery parzyste od 66 do 128

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Dariusz Machulik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

93 (50,82%)

Maria Wolnik-Cwynar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

90 (49,18%)

Okręg 3

ul. Kwiatowa ul. Myśliwska ul. Solarnia ul. Zachodnia ul. Zwycięstwa-numery nieparzyste od 91 a do 145 , numery parzyste od 152 do 192

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Maria Pilny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

86 (45,74%)

Grzegorz Mirosław Pałka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

102 (54,26%)

Okręg 4

ul. Ogrodowa ul. Pośrednia ul. Zwycięstwa-numery nieparzyste od 31 A do 89, numery parzyste od 90 do 150

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Maria Ryt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

91 (43,75%)

Tadeusz Krzysztof Zientek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

117 (56,25%)

Okręg 5

ul. Kolejowa-numery nieparzyste od 41 do 101 , numery parzyste od 28 do 64 ul. Polna-numery nieparzyste od 21 do 45, numery parzyste od 18 do 56

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Wiktor Blacha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

136 (65,38%)

Iwona Maria Gogolin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

72 (34,62%)

Okręg 6

ul. Cicha ul. Krótka ul. Spokojna ul. Zwycięstwa-numery nieparzyste od 9 do 29, numery parzyste od 38 do 88

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Józef Nieużyła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

132 (57,39%)

Symeon Rzymski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

98 (42,61%)

Okręg 7

ul. Bankowa ul. Boczna ul. Graniczna ul. Jasna ul. Lipowa ul. Nowa ul. Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Dawid Nieradzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

74 (44,58%)

Wojciech Ludwik Kubicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

92 (55,42%)

Okręg 8

ul. Karola Miarki ul. Klasztorna ul. Klonowa ul. Leśna-numery nieparzyste od 1 do 17, numery parzyste od 2 do 14 ul. Skośna ul. Zamkowa ul. Zwycięstwa-numery nieparzyste od 3 do 5, numery parzyste od 4 do 24

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Michał Spendel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

99 (48,53%)

Łukasz Paweł Machulik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

105 (51,47%)

Okręg 9

ul. Bukowa ul. Żabik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Agnieszka Krzemińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

48 (59,26%)

Anna Mariola Michalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

33 (40,74%)

Okręg 10

ul. Cyprysowa ul. Hutnicza ul. Jarzębinowa ul. Leśna-numery nieparzyste od 19 a do 81, numery parzyste od 16 do 46 ul. Sosnowa, ul. Świerkowa ul. Tartaczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Katarzyna Wszelaki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

91 (49,73%)

Eugeniusz Antoni Kaczor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

92 (50,27%)

Okręg 11

ul. Dworcowa ul. Kolejowa-numery nieparzyste od 1 do 39, numery parzyste od 2 do 26 ul. Orzeska-numery nieparzyste od 1 do 11, numery parzyste od 2 do 22 ul. Polna-numery nieparzyste od 1 do 19, numery parzyste od 2 do 16

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Adam Kotyczka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

123 (53,02%)

Mirosław Dominik Gabryś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

109 (46,98%)

Okręg 12

ul. Grabowa-numery parzyste od 2 do 12 ul. Łąkowa ul. Orzeska-numery nieparzyste od 15 do 101, numery parzyste od 24 do 108

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Anna Walczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

95 (51,08%)

Aleksandra Joanna Szczepańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

91 (48,92%)

Okręg 13

ul. Akacjowa-numery 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13 ul. Działkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Marek Izydorczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

54 (40,91%)

Ryszard Milanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

78 (59,09%)

Okręg 14

ul. Akacjowa-numery 8H, 9, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Patryk Szwechowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

73 (55,73%)

Ryszard Jan Zieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

58 (44,27%)

Okręg 15

ul. Bujakowska ul. Brzozowa ul. Grabowa-numery nieparzyste od 1 do 23, numery parzyste od 14 do 66 ul. Marzankowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Marek Spyra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

153 (72,17%)

Bogdan Leonard Cembrzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

59 (27,83%)