Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Wieliczka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Wieliczka-Osiedla: Bogucice; Kościuszki, Przyszłość, Szymanowskiego; Krzyszkowice; Lekarka; Sienkiewicza, Asnyka, Wincentego Pola; Śródmieście; Zadory; Zdrojowe;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KOZIOŁA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Elżbieta Sikora
    324 (3,74%)
  2. 1 Artur Stanisław Kozioł
    1 142 (13,19%)
  3. 2 Piotr Ptak
    387 (4,47%)
  4. 4 Marek Paweł Słowik
    227 (2,62%)
  5. 6 Maria Aniela Tuteja-Krysa
    92 (1,06%)
  6. 5 Agnieszka Anna Rogalska
    190 (2,19%)
  7. 8 Damian Piotr Sroka
    60 (0,69%)
  8. 9 Angelika Maria Starzec
    56 (0,65%)
  9. 7 Andrzej Kowalczyk
    106 (1,22%)
  10. 10 Piotr Andrzej Krupa
    124 (1,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Paweł Klimczyk
    555 (6,41%)
  2. 1 Michał Janusz Roehlich
    652 (7,53%)
  3. 4 Paweł Krysa
    285 (3,29%)
  4. 7 Marian Maciej Dobrzyński
    110 (1,27%)
  5. 8 Agata Jakubiak
    116 (1,34%)
  6. 3 Aleksandra Stanisława Bocheńska
    147 (1,70%)
  7. 5 Piotr Stanisław Siemczonek
    180 (2,08%)
  8. 6 Inga Iwona Cichoń
    181 (2,09%)
  9. 9 Monika Agnieszka Jarmołowska
    66 (0,76%)
  10. 10 Dominik Szymon Mikuła
    101 (1,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krystyna Bania
    37 (0,43%)
  2. 1 Piotr Franciszek Marzec
    305 (3,52%)
  3. 2 Zbigniew Stanisław Fic
    386 (4,46%)
  4. 4 Jolanta Bożena Mroczek
    32 (0,37%)
  5. 5 Aneta Magdalena Hull
    10 (0,12%)
  6. 7 Jadwiga Janina Mitka
    16 (0,18%)
  7. 8 Dariusz Józef Kozioł
    24 (0,28%)
  8. 10 Małgorzata Grażyna Matykiewicz
    38 (0,44%)
  9. 9 Bogusław Roman Szylkiewicz
    13 (0,15%)
  10. 6 Jolanta Senkowska
    12 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Mikołaj Szumiec
    62 (0,72%)
  2. 4 Mariusz Adam Gołdyn
    18 (0,21%)
  3. 1 Krzysztof Kamiński
    192 (2,22%)
  4. 3 Iwona Kinga Młyńska
    34 (0,39%)
  5. 5 Beata Maria Grabowska-Skowron
    16 (0,18%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 9 Joanna Dorota Gawlik
    87 (1,00%)
  2. 6 Liliana Karolina Konopka
    231 (2,67%)
  3. 7 Andrzej Uhryński
    109 (1,26%)
  4. 10 Łukasz Andrzej Ochoński
    68 (0,79%)
  5. 3 Jan Józef Murzyn
    226 (2,61%)
  6. 5 Anna Aleksandra Mika
    90 (1,04%)
  7. 8 Czesław Marek Klasa
    78 (0,90%)
  8. 1 Bogdan Marek Lizak
    871 (10,06%)
  9. 4 Tomasz Purgacz
    64 (0,74%)
  10. 2 Barbara Elżbieta Czajka
    369 (4,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM WIELICZKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Estera Rozalia Szpatowicz
    10 (0,12%)
  2. 3 Mirosław Krzysztof Grzywacz
    46 (0,53%)
  3. 1 Kamil Brahmi
    50 (0,58%)
  4. 4 Piotr Jacek Rozwadowski
    36 (0,42%)
  5. 5 Irena Brahmi
    10 (0,12%)
  6. 6 Grażyna Dudek
    20 (0,23%)

Okręg 2

Sołectwa: Byszyce; Dobranowice; Golkowice; Gorzków; Grabówki; Grajów; Jankówka; Janowice; Koźmice Małe; Koźmice Wielkie; Mietniów; Pawlikowice; Podstolice; Raciborsko; Rożnowa; Siercza; Sygneczów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KOZIOŁA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Elżbieta Kinga Sendor
    362 (4,76%)
  2. 1 Rafał Czesław Ślęczka
    1 019 (13,41%)
  3. 2 Alojzy Brożek
    308 (4,05%)
  4. 9 Maria Genowefa Michalik
    312 (4,11%)
  5. 5 Ludwik Gawor
    384 (5,05%)
  6. 6 Bożena Jadwiga Pachacz
    165 (2,17%)
  7. 8 Włodzimierz Kazimierz Hartabus
    513 (6,75%)
  8. 4 Adam Dyrda
    352 (4,63%)
  9. 10 Agnieszka Anna Mika
    202 (2,66%)
  10. 7 Maria Woźniak
    311 (4,09%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Monika Aneta Topolska
    137 (1,80%)
  2. 1 Małgorzata Dorota Przetaczek
    575 (7,57%)
  3. 2 Jan Józef Kubas
    271 (3,57%)
  4. 5 Marcin Andrzej Wrona
    335 (4,41%)
  5. 7 Anna Barbara Kowal
    223 (2,93%)
  6. 8 Jolanta Józefa Gabryś
    118 (1,55%)
  7. 6 Tomasz Wojdyła
    14 (0,18%)
  8. 10 Andrzej Stanisław Wenda
    95 (1,25%)
  9. 9 Stanisław Dziedzic
    373 (4,91%)
  10. 3 Kazimierz Tadeusz Windak
    393 (5,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Agata Grabowska
    23 (0,30%)
  2. 4 Grzegorz Wiesław Żak
    27 (0,36%)
  3. 1 Andrzej Marek Kosk
    97 (1,28%)
  4. 3 Aneta Maria Paruch
    17 (0,22%)
  5. 5 Zbigniew Zygmunt Lepiarz
    27 (0,36%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Joanna Ewa Kordula
    598 (7,87%)
  2. 3 Barbara Maria Borkowska
    47 (0,62%)
  3. 5 Magdalena Maria Kantorowicz
    19 (0,25%)
  4. 2 Kamil Robert Jarosik
    89 (1,17%)
  5. 4 Piotr Jerzy Krzyżowski
    25 (0,33%)
  6. 7 Agnieszka Magdalena Nemś-Muniak
    80 (1,05%)
  7. 6 Piotr Dziuba
    18 (0,24%)
  8. 8 Sławomir Lesław Ząbek
    5 (0,07%)
  9. 9 Jolanta Marta Malinowska
    21 (0,28%)
  10. 10 Urszula Izabela Dąbrowska-Czapkiewicz
    43 (0,57%)

Okręg 3

Miasto Wieliczka-Osiedle: Ogrodowe. Sołectwa: Brzegi; Chorągwica; Czarnochowice; Grabie; Kokotów; Lednica Górna; Mała Wieś; Strumiany; Sułków; Śledziejowice; Węgrzce Wielkie; Zabawa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KOZIOŁA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Sebastian Mikołaj Szostak
    356 (4,79%)
  2. 3 Krzysztof Czesław Krochmal
    435 (5,85%)
  3. 4 Maria Krystyna Tworzydło
    263 (3,54%)
  4. 1 Tadeusz Marcin Luraniec
    1 124 (15,12%)
  5. 2 Małgorzata Maria Krasoń
    356 (4,79%)
  6. 7 Paweł Michał Popiołek
    131 (1,76%)
  7. 6 Barbara Ewa Skibska
    286 (3,85%)
  8. 9 Andrzej Michał Dyga
    467 (6,28%)
  9. 8 Agnieszka Genowefa Zabawa
    298 (4,01%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Adam Andrzej Teper
    236 (3,17%)
  2. 2 Grzegorz Wojciech Sendorek
    381 (5,13%)
  3. 1 Kamil Ireneusz Jastrzębski
    388 (5,22%)
  4. 4 Monika Magdalena Bury
    251 (3,38%)
  5. 8 Paweł Andrzej Krochmal
    117 (1,57%)
  6. 9 Stanisław Piotr Uchacz
    101 (1,36%)
  7. 5 Anna Stanisława Kuczek
    170 (2,29%)
  8. 7 Zofia Dorota Dubiel
    287 (3,86%)
  9. 6 Joanna Maria Wojtal
    141 (1,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Marcin Turek
    144 (1,94%)
  2. 3 Joanna Agata Wąsik
    38 (0,51%)
  3. 5 Małgorzata Anna Filiciak
    15 (0,20%)
  4. 2 Tomasz Jacek Babicz
    26 (0,35%)
  5. 4 Luiza Weronika Konopka
    35 (0,47%)
  6. 6 Grzegorz Sebastian Górka
    25 (0,34%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Artur Skowronek
    692 (9,31%)
  2. 2 Iwona Katarzyna Janus
    261 (3,51%)
  3. 4 Alicja Wanda Biedroń
    127 (1,71%)
  4. 9 Dorota Krystyna Chorąży
    71 (0,96%)
  5. 3 Rafał Sebastian Młynarczyk
    38 (0,51%)
  6. 8 Jan Jacek Malinowski
    15 (0,20%)
  7. 6 Jacek Marek Borkowski
    27 (0,36%)
  8. 7 Kinga Krystyna Książek
    59 (0,79%)
  9. 5 Wacław Antoni Kosz
    73 (0,98%)