Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Chorzele

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Chorzele: ul. Bolesława Chrobrego, ul. Grunwaldzka, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Mieszka I, ul. Ogrodowa, ul. Władysława Jagiełły, ul. Władysława Łokietka, ul. Zygmunta Padlewskiego, ul. Królowej Bony, ul. Królowej Jadwigi, ul. Zygmunta I Starego, Jana Pawła II, Zygmunta III Wazy, Jana III Sobieskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Bronisław Brzezicki
    138 (37,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Janusz Wiśnicki
    227 (62,19%)

Okręg 2

Chorzele: ul. Adama Mickiewicza, ul. Akacjowa, ul. Bagienna, ul. Dr. Wacława Bendowskiego, ul. Klonowa, ul. Kościelna, ul. Królewska, ul. Krótka, ul. Mostowa, ul. Nadrzeczna, ul. Plac Tadeusza Kościuszki, ul. Polna, ul. Przechodnia, ul. Ruda, ul. Sosnowa, ul. Stara Targowica, ul. Szkolna, ul. Wiatraczna, Zuzanny.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Teresa Helena Parciak
    60 (17,91%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sławomir Taborski
    99 (29,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA ZAKRZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Radosław Miron Zakrzewski
    176 (52,54%)

Okręg 3

Chorzele: ul. 1 Maja, ul. 11 Listopada, ul. Młynarska, ul. Olszewska, ul. Pogodna, ul. Stanisława Komosińskiego, ul. Wincentego Witosa, ul. Zduńska, ul. Żabia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agata Hagen
    95 (24,74%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Milewski
    168 (43,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CHODACZ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grzegorz Chodacz
    121 (31,51%)

Okręg 4

Chorzele: ul. Brzozowa, ul. Cmentarna, ul. Jodłowa, ul. Józefa Ignatowskiego, ul. Kasztanowa, ul. Kolejowa, ul. Księżycowa, ul. Leśna, ul. Nowa, ul. Porucznika Mieczysława Karczewskiego, ul. Przytulna, ul. Rzemieślnicza, ul. Spokojna, ul. Świerkowa, ul. Wesoła, ul. Wierzbowa, ul. Zarębska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Stanisław Kolwicz
    217 (64,01%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Kowalska
    122 (35,99%)

Okręg 5

Sołectwa: Jedlinka, Nowa Wieś, Wasiły-Zygny, Wólka Zdziwójska, Zdziwój Nowy, Zdziwój Stary.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Leszek Krawczyk
    72 (25,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Burnos
    152 (52,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Karwacki
    63 (21,95%)

Okręg 6

Sołectwa: Bugzy Płoskie, Dąbrówka Ostrowska, Duczymin, Dzierzęga-Nadbory, Stara Wieś.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zdzisław Janusz Lewandowski
    26 (9,49%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Eugeniusz Chmieliński
    115 (41,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mateusz Piórkowski
    133 (48,54%)

Okręg 7

Sołectwa: Czaplice Wielkie, Gadomiec-Chrzczany, Gadomiec-Miłocięta, Dąbrowa, Krzynowłoga Wielka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosław Tomasz Lewicki
    152 (53,71%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zenobiusz Jeliński
    131 (46,29%)

Okręg 8

Sołectwa: Bagienice, Bogdany Wielkie, Niskie Wielkie, Kwiatkowo, Liwki.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Jachimowska
    106 (48,18%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paulina Stolarczyk
    114 (51,82%)

Okręg 9

Sołectwa: Rembielin, Lipowiec, Rycice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewa Bańka
    88 (39,29%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Robert Suchodolski
    136 (60,71%)

Okręg 10

Sołectwa: Budki, Brzeski-Kołaki, Przysowy.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Szymon Perdjon
    101 (36,20%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Filipowicz
    64 (22,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Moszczyński
    114 (40,86%)

Okręg 11

Sołectwa: Mącice, Opaleniec, Łaz.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Stanisław Krawczyk
    161 (52,27%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sabina Brzostek
    147 (47,73%)

Okręg 12

Sołectwo: Zaręby.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Kostrzewa
    145 (38,98%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wanda Jastrzębska
    227 (61,02%)

Okręg 13

Sołectwa: Poścień-Wieś, Poścień-Zamion, Pruskołęka, Raszujka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tobiasz Moszczyński
    95 (30,16%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Józef Kosiorek
    155 (49,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Nąć
    65 (20,63%)

Okręg 14

Sołectwa: Binduga, Krukowo.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariusz Topa
    52 (18,44%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grażyna Marianna Banul
    63 (22,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA ZAKRZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Skorupski
    167 (59,22%)

Okręg 15

Sołectwa: Nowa Wieś Zarębska, Rawki, Rzodkiewnica, Wierzchowizna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Stanisław Koziatek
    51 (21,43%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bożena Merchel
    59 (24,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA ZAKRZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mirosław Dariusz Sieruta
    128 (53,78%)