Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Przeworsk

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Browarna, Grochowa, Jesionowa, Kasztanowa, Miodowa, Nad Stawem, Niepodległości, Osiedle Józefa Poniatowskiego, Rzeczna, Stefana Batorego, Studziańska, Warzywna, Witosa, Wodna, Żytnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Andrzej Mróz
    107 (20,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KISIELA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Józef Wiśniowski
    330 (62,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Elżbieta Beata Kiełbasa
    87 (16,60%)

Okręg 2

Generała Sikorskiego, Łańcucka, Łukasiewicza, Osiedle Jana III Sobieskiego, Szpitalna, Zagłoby

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Stanisław Rojek
    100 (27,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KISIELA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marzanna Janina Pelc
    107 (29,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Adam Witold Kaczmar
    159 (43,44%)

Okręg 3

Korczaka, Sienkiewicza, Wołodyjowskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Wojciech Winter
    99 (24,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Łuc
    132 (32,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KISIELA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jan Krupa
    120 (29,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bartosz Jarosław Olejarka
    61 (14,81%)

Okręg 4

Grunwaldzka, Jagiellońska, Marii Konopnickiej od 2a do końca numery parzyste, Krakowska, Księdza Prałata A. Ablewicza, Ogrodowa, Szkolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariusz Paweł Rzepa
    104 (22,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KISIELA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Kazimierz Gaweł
    198 (43,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dariusz Stanisław Łapa
    151 (33,33%)

Okręg 5

Budowlanych, Curie-Skłodowskiej, Gorliczyńska 1 - 58, 61 - 77 nieparzyste, Lubomirskich, Tysiąclecia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Kazimierz Kowalik
    129 (41,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KISIELA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Józef Majba
    138 (44,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sebastian Wójcik
    46 (14,70%)

Okręg 6

Konopnickiej od 3 do końca numery nieparzyste, Park, Pod Parkiem

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Renata Anna Zabłocka
    66 (12,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Maciej Anatol Szewczyk
    322 (60,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KISIELA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Celina Michalina Peszek
    81 (15,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Józef Misiąg
    59 (11,17%)

Okręg 7

Bernardyńska, Cicha, Gimnazjalna, Kazimierzowska, Kąty, Kilińskiego, Kościelna, Kościuszki, Kręta, Krótka, Lwowska 2 - 22, Marszałka Piłsudskiego, Plac Mickiewicza, Polna, Rynek, Słowackiego, Stepkiewicza, Stolarska, Św. Jana, Wałowa, Wąska, Zamknięta, Zygmuntowska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Józef Kojder
    138 (32,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KISIELA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mateusz Kowal
    191 (44,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dominik Maciej Mróz
    101 (23,49%)

Okręg 8

Jasna, Kasprowicza, Klonowa, Koczocika, Reymonta, Tatarska, Tkacka, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Zielona.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marta Małgorzata Kowal
    183 (35,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KISIELA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Lesław Gmyrek
    251 (48,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Renata Maria Woźniak-Jarosz
    88 (16,86%)

Okręg 9

Aleksandrów, Czarnieckiego, Krzywa, Węgierska, Wiejska, Żurawia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Jurkiewicz
    91 (18,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KISIELA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wacław Piotr Krupa
    266 (53,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dawid Józef Wajda
    47 (9,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jan Pawłowski
    96 (19,20%)

Okręg 10

11 Listopada, Kwietna, Lipowa, Lwowska od 24 do końca, Misiągiewicza 2 - 14, 19 - 21 nieparzyste, 24 - 33a, Orląt Lwowskich, Otwarta, Pszenna, Pułkownika Rolskiego, Rolna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sportowa, Staropocztowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Wojciech Jurkiewicz
    185 (39,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KISIELA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Elżbieta Anna Cholewa
    200 (42,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Tomasz Hołub
    81 (17,38%)

Okręg 11

Mikołaja Kopernika, Misiągiewicza 16 - 22a parzyste, od 35 do końca, Osiedle Józefa Benbenka, Pod Rozborzem, Pogodna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Danuta Wlazło
    150 (26,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KISIELA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Janisz
    336 (60,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krystyna Helena Frydlewicz
    73 (13,06%)

Okręg 12

3 Maja, Dworcowa, Ignacego Krasickiego od 2 do 2f, 9 - 15 nieparzyste, Kołłątaja, Królowej Jadwigi, Staszica.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Bogdan Stępak
    68 (15,04%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Józef Sebzda
    140 (30,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KISIELA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Benedykt Edward Magoń
    188 (41,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Leszek Cholewiński
    56 (12,39%)

Okręg 13

Dynowska, Głęboka, Ignacego Krasickiego od 16 do końca, Okopowa, Plac Chopina, Plac Jana Pawła II.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Świderska-Ciupa
    154 (40,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KISIELA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Rafał Kinasz
    131 (34,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Barbara Maria Cieszyńska
    97 (25,39%)

Okręg 14

Dobra, Generała Andersa, Generała Chruściela, Pod Chałupkami, Wiśniowa, Urocza, Wspólna, Za Parowozownią.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Jan Płoskoń
    138 (30,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KISIELA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Izabela Jucha
    138 (30,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Kamil Daniel Płoskoń
    180 (39,47%)

Okręg 15

Armii Krajowej, Długa, Gorliczyńska 60 - 86 parzyste, od 87 do końca, Jedności, Łąkowa, Mostowa, Solarza.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Kazimierz Wajda
    73 (23,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KISIELA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bernadetta Małgorzata Zamorska
    160 (52,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ryszard Piotr Kołodziej
    73 (23,86%)