Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Purda

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Ostrzeszewo i Szczęsne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariola Beata Poko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI

137 (32,78%)

Andrzej Jan Zienkiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

186 (44,50%)

Grażyna Białous

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SKRZYŃSKIEGO ŻAGLE STAW!

14 (3,35%)

Mieczysław Czesław Meler

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ

81 (19,38%)

Okręg 2

Sołectwo Klebark Mały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Chojnowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI

135 (64,29%)

Norbert Daniel Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ

75 (35,71%)

Okręg 3

Sołectwo Klebark Wielki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Joanna Piątkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI

138 (57,02%)

Renata Gan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ

104 (42,98%)

Okręg 4

Sołectwa: Silice i Patryki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Iliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI

83 (38,60%)

Adam Czarniecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ

132 (61,40%)

Okręg 5

Sołectwa: Prejłowo i Pajtuny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Wojciech Grenda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI

112 (49,34%)

Dariusz Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SKRZYŃSKIEGO ŻAGLE STAW!

5 (2,20%)

Jolanta Krystyna Przastek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ

110 (48,46%)

Okręg 6

Sołectwo Giławy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Kazimierz Chołuj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI

49 (41,88%)

Karol Adam Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SKRZYŃSKIEGO ŻAGLE STAW!

5 (4,27%)

Bożena Ciesielska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ

63 (53,85%)

Okręg 7

Sołectwo Purda

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Krzysztof Nosek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI

175 (48,34%)

Teresa Anna Chrostowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ

187 (51,66%)

Okręg 8

Sołectwa: Marcinkowo i Purdka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Całkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI

140 (43,48%)

Urszula Wioleta Sałacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ

182 (56,52%)

Okręg 9

Sołectwa: Trękusek i Kaborno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Genowefa Brach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI

152 (63,33%)

Ewa Irena Pieślak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ

88 (36,67%)

Okręg 10

Część sołectwa Klewki obejmująca:-domy od nr 1 do nr 22,-ul. Spacerową,-domy od nr 31 do końca numeracji domów w miejscowości Klewki;-miejscowości: Biedówko i Wojtkowizna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Zbigniew Pykało

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI

132 (64,08%)

Andrzej Piotr Cesarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ

74 (35,92%)

Okręg 11

Część sołectwa Klewki obejmująca domy o numerach: 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29 i 30 z miejscowości Klewki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Aleksandra Wilga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI

143 (68,75%)

Bogusław Adam Skrzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SKRZYŃSKIEGO ŻAGLE STAW!

10 (4,81%)

Joanna Michalonek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ

55 (26,44%)

Okręg 12

Sołectwa: Stary Olsztyn i Trękus

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Franciszek Brodzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI

92 (45,10%)

Marcin Krzysztof Zawal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SKRZYŃSKIEGO ŻAGLE STAW!

0 (0,00%)

Michał Kamil Sulikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ

48 (23,53%)

Andrzej Paweł Biermann

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

64 (31,37%)

Okręg 13

Sołectwa: Nowa Wieś i Przykop

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Teresa Ślubowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI

162 (50,15%)

Stanisław Kicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SKRZYŃSKIEGO ŻAGLE STAW!

7 (2,17%)

Malwina Jasnoch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ

154 (47,68%)

Okręg 14

Sołectwa: Butryny i Bałdzki Piec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Barański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI

86 (39,45%)

Tomasz Jacek Żuchowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ

132 (60,55%)

Okręg 15

Sołectwa: Chaberkowo, Nowa Kaletka i Zgniłocha

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Piłat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI

38 (18,63%)

Ryszard Ratkiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (9,31%)

Adam Grzegorz Bułkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SKRZYŃSKIEGO ŻAGLE STAW!

3 (1,47%)

Aleksandra Katarzyna Klewiado

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ

49 (24,02%)

Alfred Franciszek Studniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALFREDA STUDNIAK

95 (46,57%)