Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gaworzyce

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Gaworzyce: ul. Dworcowa nr 184 - 185D, 201A - 203C, ul. Mechaniczna, ul. Parkowa, ul. Szprotawska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Waldemar Rygiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM

89 (57,79%)

Paweł Łoś

KOMITET WYBORCZY NASZA GMINA GAWORZYCE

12 (7,79%)

Krzysztof Zbigniew Gołdyś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI URBAN ŁĄCZY NAS GMINA GAWORZYCE

53 (34,42%)

Okręg 2

Sołectwo Gaworzyce: ul. Bankowa nr 79 - 307, ul. Dworcowa nr 95A - 97, nr 191 - 200A, nr 205 – 221, ul. Kasztanowa, ul. Krótka nr 186 - 187, nr 188 - 189, ul. Szkolna nr 186A - 255, nr 263 - 270, nr 274, nr 275, nr 292

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Rafałowicz

KOMITET WYBORCZY NASZA GMINA GAWORZYCE

41 (25,95%)

Anna Katarzyna Markowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GAWORZYCE WSPÓLNYM DOBREM

53 (33,54%)

Monika Barbara Urban

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI URBAN ŁĄCZY NAS GMINA GAWORZYCE

51 (32,28%)

Sylwester Szamotuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

13 (8,23%)

Okręg 3

Sołectwo Gaworzyce: ul. Główna nr 10 - 12A, nr 116 - 117, nr 370 ul. Kresowa nr 29 - 30, nr 104 - 141, ul. Łąkowa, ul. Polna, ul. Sąsiedzka, ul. Spokojna, ul. Stawna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Najwer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM

60 (48,78%)

Stanisław Gabrysz

KOMITET WYBORCZY NASZA GMINA GAWORZYCE

30 (24,39%)

Helena Bober

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI URBAN ŁĄCZY NAS GMINA GAWORZYCE

33 (26,83%)

Okręg 4

Sołectwo Gaworzyce: ul. Główna nr 1 - 9, ul. Kresowa nr 98 - 102, nr 141A - 152, ul. Okrężna nr 80 - 94, ul. Pocztowa, ul. Poprzeczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Chołoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM

54 (43,90%)

Paweł Łukasz Kiwacki

KOMITET WYBORCZY NASZA GMINA GAWORZYCE

34 (27,64%)

Paweł Filipiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI URBAN ŁĄCZY NAS GMINA GAWORZYCE

35 (28,46%)

Okręg 5

Sołectwo Gaworzyce: ul. Głogowska, ul. Lipowa, ul. Szkolna nr 38 - 52A, nr 280 - 282, nr 290

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Kupnicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM

48 (39,34%)

Maria Jankowa

KOMITET WYBORCZY NASZA GMINA GAWORZYCE

35 (28,69%)

Mariusz Jarosław Lazarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI URBAN ŁĄCZY NAS GMINA GAWORZYCE

39 (31,97%)

Okręg 6

Sołectwo Gaworzyce: ul. Bankowa nr 76 - 78, ul. Główna nr 13B - 65, ul. Krótka nr 187A, ul. Okrężna nr 66 - 74, ul. Sportowa, ul. Szkolna 58A, nr 258 - 260

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Podlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM

95 (59,38%)

Krzysztof Marian Orzechowski

KOMITET WYBORCZY NASZA GMINA GAWORZYCE

23 (14,38%)

Stanisław Adam Marek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI URBAN ŁĄCZY NAS GMINA GAWORZYCE

42 (26,25%)

Okręg 7

Sołectwo Koźlice: wszystkie : nr 2 - 27, nr 62 - 66A, nr 76 - 79 nieparzyste nr 71 - 75

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Joanna Koman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM

35 (42,68%)

Józef Piotr Ochej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI URBAN ŁĄCZY NAS GMINA GAWORZYCE

47 (57,32%)

Okręg 8

Sołectwo Dzików, Sołectwo Koźlice : wszystkie nr : nr 28 - 60, nr 68 - 70 nr pojedyncze : nr 72, nr 74

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Białek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM

73 (72,28%)

Kamila Kuryś

KOMITET WYBORCZY NASZA GMINA GAWORZYCE

1 (0,99%)

Dawid Antoni Paluch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI URBAN ŁĄCZY NAS GMINA GAWORZYCE

27 (26,73%)

Okręg 9

Sołectwo Kłobuczyn: nr parzyste 18 - 24, nr 28 - 42, nr 50 - 50A, nr 60 - 72, nr 78 - 84, nr 108 - 118 nr wszystkie: nr 102 - 105, nr 119 - 149, nr 151 - 156 nr pojedyncze: nr 23, nr 46, nr 54, nr 88, nr 88A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Białek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM

82 (49,70%)

Adam Krauze

KOMITET WYBORCZY NASZA GMINA GAWORZYCE

83 (50,30%)

Okręg 10

Sołectwo Kłobuczyn: wszystkie nr: nr 1 - 17A, nr pojedyncze: nr 21, nr 48, nr 52, nr 56, nr 58, nr 82A, nr 86, nr 106, nr nieparzyste: nr 25 - 27A, nr 33 - 101, nr parzyste: nr 90 - 100, nr 74 - 76

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Czesław Raczkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM

61 (50,83%)

Alan Piotr Bereś

KOMITET WYBORCZY NASZA GMINA GAWORZYCE

59 (49,17%)

Okręg 11

Sołectwo Gostyń, Sołectwo Mieszków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Pawliszyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM

70 (73,68%)

Renata Grażyna Dziadosz

KOMITET WYBORCZY NASZA GMINA GAWORZYCE

23 (24,21%)

Teresa Ratajczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI URBAN ŁĄCZY NAS GMINA GAWORZYCE

2 (2,11%)

Okręg 12

Sołectwo Dalków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Bogdan Kubas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM

87 (69,60%)

Mieczysław Kazimierz Jóźwin

KOMITET WYBORCZY NASZA GMINA GAWORZYCE

38 (30,40%)

Okręg 13

Sołectwo Grabik, Sołectwo Korytów, Sołectwo Śrem, Sołectwo Witanowice, Sołectwo Kurów Wielki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Dorota Wojtczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM

106 (66,67%)

Marcin Norbert Marzec

KOMITET WYBORCZY NASZA GMINA GAWORZYCE

53 (33,33%)

Okręg 14

Sołectwo Wierzchowice nr 1 - 22, nr 24 - 32, nr 40 - 45

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Kucharek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM

41 (48,81%)

Marcin Koczyło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GAWORZYCE WSPÓLNYM DOBREM

43 (51,19%)

Okręg 15

Sołectwo Wierzchowice: nr 23, nr 34A - 38C

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Maria Mentel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM

65 (48,87%)

Kamil Murzyn

KOMITET WYBORCZY NASZA GMINA GAWORZYCE

68 (51,13%)