Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dobra

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Chyszówki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Małgorzata Gąsior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA

35 (12,41%)

Maria Janas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI

66 (23,40%)

Ryszard Franciszek Sarysz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA

181 (64,18%)

Okręg 2

Sołectwo Półrzeczki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewelina Joanna Michalczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA

69 (36,90%)

Stefan Michór

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI

46 (24,60%)

Elżbieta Helena Piaskowy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA

72 (38,50%)

Okręg 3

Sołectwo Wilczyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Małgorzata Judka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA

41 (15,47%)

Teresa Judka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI

94 (35,47%)

Bogusława Podsiadło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA

130 (49,06%)

Okręg 4

Sołectwo Jurków (część): osiedla od granicy z sołectwem Dobra (Słuchany, Trzópki, Szlagi, Szerszenie, Czernki, Judy, Potok, Folwark, Zawady, Parużniki, Pólkówka)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dominik Piotr Kawalec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA

80 (26,67%)

Małgorzata Wanda Podgórni

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

125 (41,67%)

Piotr Paweł Dawiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI

95 (31,67%)

Okręg 5

Sołectwo Jurków (część): od osiedla Wróblówka w Jurkowie do osiedla Siciarze do granic z miejscowościami: Półrzeczki, Chyszówki, Wilczyce (Wróblówka, Gdowicze, Śliwówka, Rubisie, Urbasie, Oś. Nowe, Do Maludego, Krawce, Kuligi, Siciarze)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Maria Gawlik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA

59 (23,32%)

Anna Mrózek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (32,41%)

Grzegorz Józef Kraska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI

38 (15,02%)

Tomasz Ubik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA UBIKA

74 (29,25%)

Okręg 6

Sołectwo Skrzydlna (część): osiedla od granicy z gminą Jodłownik, sołectwem Stróża i sołectwem Przenosza (Drągówka, Krzenowiska, Ługowina, Sermakówka)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA

35 (18,62%)

Jadwiga Bladocha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI

95 (50,53%)

Jan Jerzy Smaga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA

58 (30,85%)

Okręg 7

Sołectwo Skrzydlna (część): osiedla od granicy z sołectwem Wola Skrzydlańska, sołectwem Porąbka (Rynek, Dział, Działy, Za Działem, Góry, Wilkówka, Kliny)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Sadkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA

83 (32,81%)

Zbigniew Piotr Trzópek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84 (33,20%)

Beata Joanna Jarosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI

86 (33,99%)

Okręg 8

Sołectwa: Przenosza, Wola Skrzydlańska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Wójtowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA

177 (52,52%)

Zofia Lucyna Bogdan

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (8,01%)

Celina Majda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA

133 (39,47%)

Okręg 9

Sołectwo Stróża

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Barbara Trzópek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA

51 (19,54%)

Jadwiga Żabówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI

96 (36,78%)

Iwona Katarzyna Trębacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA

114 (43,68%)

Okręg 10

Sołectwo Porąbka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Stanisław Sobczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA

41 (16,67%)

Jan Paweł Białoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI

57 (23,17%)

Danuta Anna Trzópek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA

148 (60,16%)

Okręg 11

Sołectwo Dobra (część): Do Rybki, Do Chochoła, Do Biernata, Chalcarze, Do Ćwiesia, Do Kutry, Myconie, Do Olejarza, Brzezule, Do Lacha pod Fabryką, Rola, Do Przybytka, Pająkówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janina Ćwik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA

50 (16,50%)

Augustyn Jędrzejek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI

24 (7,92%)

Zbigniew Hochół

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA

120 (39,60%)

Adrian Łukasz Cieślik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADRIANA CIEŚLIKA

109 (35,97%)

Okręg 12

Sołectwo Dobra (część): Do Lacha nad Kościołem, Do Syndyka, Do Pawlaka, Kowalówka, Do Kurka, Do Świdra, Klimkówka, Na Wesołą, Do Palacza, Do Judy, Do Kaima, Do Flisara, Do Palkija, Do Wątora, Do Kiwaja, Madziarówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Maria Banach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA

46 (18,11%)

Jerzy Marek Kaim

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA

208 (81,89%)

Okręg 13

Sołectwo Dobra (część): Pod Groń, Mocarze, Brzegi, Kretówki, Do Masłonia, Krzyżowa, Stysiówka, Do Gorli, Do Lacha pod Krzyżową; Sołectwo Gruszowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Grażyna Szyrszeń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA

141 (41,35%)

Danuta Teresa Miśkowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI

48 (14,08%)

Marek Jan Trzópek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BENEDYKTA WĘGRZYNA

152 (44,57%)

Okręg 14

Sołectwo Dobra (część): Górka Plebańska (Plebańskie), Nad Stolartem, Rynek, Do Palki, Podedwór, Pod Skałą, Do Plenia, Do Plaskonia, Do Drożdża, Krzaki, Do Noworolnika, Na Dziale (pot. Dział), Pod Działem

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Katarzyna Ściubidło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA

49 (14,54%)

Jan Piotr Palki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

200 (59,35%)

Dominika Agata Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI

88 (26,11%)

Okręg 15

Sołectwo Dobra (część): Zadziele (Zalasek, Podlasek, Zagroda, Ranosze, U Polowego, Za Górką, Matacze, Ogryzki, Za Potok), Łagodówka, Na Potoku, Morgi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernadeta Joanna Kowalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BIELA

37 (10,82%)

Stefan Golonka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

79 (23,10%)

Krzysztof Jan Żabówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻABÓWKI

90 (26,32%)

Małgorzata Janina Smaga-Becla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY SMAGA - BECLA

102 (29,82%)

Aleksandra Inga Augustyn

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (9,94%)