Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sierakowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwo: Bukowo, Karczewko, Paczewo, Pałubice tj. miejscowości: Bukowo, Karczewko, Kokwino, Migi, Paczewo, Pałubice, Poręby

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Remigiusz Paweł Rumiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LEPSZA ZMIANA"

38 (6,40%)

Andrzej Wacław Krefta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE SIERAKOWICE

208 (35,02%)

Piotr Chrzanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA"

198 (33,33%)

Wiesław Formela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA SPRAWA 2018”

150 (25,25%)

Okręg 2

sołectwo: Łyśniewo Sierakowickie, Załakowo, tj. miejscowości: Łyśniewo Sierakowickie, Olszewko, Skrzeszewo, Załakowo Łyśniewo Sierakowickie ulice: Osiedle Brzozowe, Osiedle Klonowe, Osiedle Lipowe, Osiedle Sosnowe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Joanna Labuda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LEPSZA ZMIANA"

57 (9,86%)

Ryszard Władysław Toruńczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE SIERAKOWICE

273 (47,23%)

Jan Piotr Dawidowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA"

248 (42,91%)

Okręg 3

sołectwo: Borowy Las, Gowidlino, Kowale, Smolniki, Stara Huta, tj. miejscowości: Borowy Las, Dolina Jadwigi, Kamionka Gowidlińska, Kawle, Kawle-ulica Szlachetna, Kowale, Lemany, Smolniki, Stara Huta, Gowidlino ulice: Jana Pawła II, Jeziorna, Ks. S. Karczykowskiego, Kolorowa, Łąkowa, Modrzewiowa, Na Skarpie, Nad Stawem, Podgórna, Pogodna, Spokojna, Sosnowa, Świerkowa, Wspólna, Zaciszna, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Zofia Korda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LEPSZA ZMIANA"

31 (6,21%)

Andrzej Wenta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE SIERAKOWICE

257 (51,50%)

Mariusz Grzegorz Ziegert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA"

211 (42,28%)

Okręg 4

sołectwo: Gowidlino tj. miejscowości: Gowidlino Gowidlino ulice: Kartuska, Kościelna, Polna, Marsz. Piłsudskiego, Prymasa Wyszyńskiego, Za Lasem

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Latarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LEPSZA ZMIANA"

155 (32,36%)

Paweł Staszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA"

184 (38,41%)

Janusz Dariusz Wenta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA SPRAWA 2018”

140 (29,23%)

Okręg 5

sołectwo: Tuchlino tj. miejscowości: Karłowo, Kujaty, Rębienica, Tuchlino, Tuchlino-ulica Nowa, Tuchlinek, Zarębisko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Janusz Migowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE SIERAKOWICE

198 (36,53%)

Wojciech Andrzej Koszałka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA"

344 (63,47%)

Okręg 6

sołectwo: Puzdrowo, m. Piekiełko tj. miejscowości: Dąbrowa Puzdrowska, Moczydło, Piekiełko, Puzdrowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Formela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LEPSZA ZMIANA"

55 (11,34%)

Wiesław Adam Gafka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE SIERAKOWICE

376 (77,53%)

Ireneusz Sebastian Bulczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA"

54 (11,13%)

Okręg 7

sołectwo: Długi Kierz, Leszczynki, Nowa Ameryka, Szklana, tj. miejscowości: Ameryka, Długi Kierz, Jagodowo, Kamienicka Huta, Leszczynki, Lisie Jamy, Nowa Ameryka, Przylesie, Srocze Góry, Szklana, Szklana-ulica Nowowiejska, Szramnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Józef Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LEPSZA ZMIANA"

113 (22,74%)

Bogumiła Okroj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA SPRAWA 2018”

384 (77,26%)

Okręg 8

sołectwo: Bącka Huta, Mojusz, tj. miejscowości: Bącka Huta, Bór, Karwacja, Łączki, Mojusz, Mojuszewska Huta, Poljańska, Szopa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Stanisław Korda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LEPSZA ZMIANA"

117 (25,27%)

Jan Stachnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE SIERAKOWICE

346 (74,73%)

Okręg 9

sołectwo: Mrozy, Sierakowska Huta, m. Sierakowice tj. miejscowości: Janowo, Jelonko, Mrozy, Patoki, Sierakowice, Sierakowska Huta, Sosnowa Góra, Stara Maszyna, Welk, Wygoda Sierakowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edmund Król

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE SIERAKOWICE

125 (25,10%)

Mariusz Paweł Labuda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA"

228 (45,78%)

Jerzy Bernard Klasa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA SPRAWA 2018”

145 (29,12%)

Okręg 10

sołectwo: Kamienica Królewska, tj. miejscowości: Ciechomie, Kamienica Królewska, Kamienicki Młyn, Kukówka, Nowalczysko Kamienica Królewska ulice: Dworcowa, Gryfa Kaszubskiego, Jana Pawła II, Kaszubska, Królewska, Klonowa, Kamienna, Partyzantów, Piaskowa, Polna, Sosnowa, Szkolna, Wrzosowa, Zamkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Michał Koszałka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LEPSZA ZMIANA"

39 (9,40%)

Maria Marcińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE SIERAKOWICE

164 (39,52%)

Ryszard Waldemar Piasecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA"

212 (51,08%)

Okręg 11

Sierakowice ulice: Brzozowa, Ks. Czapiewskiego, Gryfa Pomorskiego, Gen. Hallera, Jana Pawła II, Kaszubska, Klonowa, M. Kopernika, Kościerska, Lipowa, Nowe Osiedle, Orła Białego, Marszałka Piłsudskiego, Piwna, Pogodna, Polna, Sambora, Wiejska, Zalesie, Zielone Wzgórze, Źródlana

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Marek Naczk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA"

157 (27,50%)

Mirosław Marek Kuczkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA SPRAWA 2018”

336 (58,84%)

Bernard Leon Recław

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

78 (13,66%)

Okręg 12

Sierakowice ulice: Dębowa, J. Kochanowskiego, J. Sobieskiego, Kartuska, , Ks. J. Popiełuszki, Kubusia Puchatka, Ogrodowa , Podgórna, Przedszkolna, Rynek, Słoneczna, Sportowa, Wichrowe Wzgórze, Widokowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Gliszczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LEPSZA ZMIANA"

178 (28,99%)

Rafał Jerzy Makurat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE SIERAKOWICE

436 (71,01%)

Okręg 13

Sierakowice ulice: Abrahama, Chłopska, Dworcowa, E. Orzeszkowej, Fl. Ceynowy, Gen. Andersa, Gen. Maczka, Gen. Sikorskiego, H. Derdowskiego, J. Wybickiego, Ks. B. Łosińskiego, Legionów, Lęborska, Parkowa, Spokojna, Św. Floriana, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Grzenkowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LEPSZA ZMIANA"

106 (15,52%)

Maria Urszula Wróblewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE SIERAKOWICE

379 (55,49%)

Czesław Wenta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA"

198 (28,99%)

Okręg 14

Sierakowice ulice: 11 Listopada, , A. Lammka, , B. Prusa, , Dr. Majkowskiego, Fredry, H. Sienkiewicza, Jana Matejki, Kard. S. Wyszyńskiego, Krótka, Ks. A. Peplińskiego, Kwiatowa, Leśna, M. C. Skłodowskiej, M. Reja, Mirachowska, Okrężna, S. Wyspiańskiego, Skarpowa, Sosnowa, Spacerowa, Stolema, Wita Stwosza, Zaciszna, Zielona, Nad Potokiem, Wrzosowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Adam Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA"

297 (50,08%)

Witold Edmund Sildatk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA SPRAWA 2018”

296 (49,92%)

Okręg 15

Sierakowice ulice: A. Mickiewicza, Cicha, I. Krasickiego, J. Słowackiego, Jeziorna, Ks. B. Sychty, Ks. J. Nowickiego, Łąkowa, Słupska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Koszałka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LEPSZA ZMIANA"

55 (7,61%)

Andrzej Jan Bojanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE SIERAKOWICE

305 (42,19%)

Andrzej Klasa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA"

363 (50,21%)