Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ostrów Wielkopolski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwa: Chruszczyny, Daniszyn, Mazury

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Wierzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA

108 (24,55%)

Paweł Małuszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”

311 (70,68%)

Tomasz Tarnowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

21 (4,77%)

Okręg 2

sołectwa: Cegły, Łąkociny, Radziwiłłów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Bielawska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (18,88%)

Zenon Jan Janas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA

287 (61,59%)

Tomasz Kuświk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”

64 (13,73%)

Ryszard Michał Luboński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

27 (5,79%)

Okręg 3

sołectwa: Lamki, Świeligów, Zacharzew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Grabowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

135 (17,60%)

Piotr Śniegowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA

390 (50,85%)

Grażyna Anna Dymała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”

194 (25,29%)

Maria Błochowiak-Matuszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

48 (6,26%)

Okręg 4

Wieś Gorzyce Wielkie ulice: Bratnia, Gimnazjalna, Jabłonkowa, Kościelna, Krótka, ks. Teodora Korcza, Kwiatowa, Leśna, Makowa, Parkowa, Północna, Różana, Skośna, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Szkolna, Świerkowa, Zacisze, Żwirowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Nowak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

176 (35,27%)

Ewa Mierzwicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA

187 (37,47%)

Marek Kuświk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”

136 (27,25%)

Okręg 5

Wieś Gorzyce Wielkie ulice: Agrestowa, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jesionowa, ks. Franciszka Robakowskiego, Klonowa, ks. Kazimierza Wasiaka, Okólna, Ogrodowa, Ostrowska, Piaskowa, Polna, Południowa, Porzeczkowa, Rubinowa, Spacerowa, Szafirowa, Topolowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Hądzel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

123 (27,64%)

Agnieszka Głowacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA

322 (72,36%)

Okręg 6

sołectwo Topola Mała

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Wala

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

189 (38,49%)

Rafał Marcin Dolata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA

233 (47,45%)

Jerzy Adam Hnatyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

69 (14,05%)

Okręg 7

sołectwa: Nowe Kamienice, Smardowskie Olendry, Wysocko Wielkie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Szypuła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (10,99%)

Henryk Kwiecień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA

440 (69,07%)

Adrianna Katarzyna Szulc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI 2018

103 (16,17%)

Ewa Joanna Róg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

24 (3,77%)

Okręg 8

sołectwa: Sadowie, Wtórek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Bergandy

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

196 (23,59%)

Ryszard Ryfa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA

346 (41,64%)

Marcin Fleischer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”

176 (21,18%)

Andrzej Stanisław Ciechanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

113 (13,60%)

Okręg 9

sołectwo: Czekanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Jagodziński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (19,25%)

Maria Katarzyna Bera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA

100 (23,47%)

Małgorzata Katarzyna Sobczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”

60 (14,08%)

Izabela Banach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

184 (43,19%)

Okręg 10

sołectwa: Franklinów, Lewkowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Stanisław Płóciennik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

83 (30,29%)

Marian Waliszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA

157 (57,30%)

Tadeusz Roman Kubera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

34 (12,41%)

Okręg 11

sołectwa: Lewków, Michałków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Dobrowolski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (14,66%)

Stefania Kątna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA

189 (35,53%)

Kazimierz Działoszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI 2018

64 (12,03%)

Krzysztof Grzegorz Wanat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

35 (6,58%)

Tadeusz Kamzol

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KAMZOLA

166 (31,20%)

Okręg 12

sołectwa: Będzieszyn, Gutów, Kwiatków, Młynów, Słaborowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Komorska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (14,65%)

Maria Wojtczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA

64 (16,45%)

Edyta Kubiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”

268 (68,89%)

Okręg 13

sołectwa: Karski, Kołątajew, Lewków Osiedle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Romuald Józef Duda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (3,70%)

Halina Mikołajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA

266 (42,77%)

Monika Anna Orzechowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”

333 (53,54%)

Okręg 14

sołectwa: Biniew, Górzenko, Górzno, Szczury

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Raczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (16,36%)

Anna Demska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA

92 (15,51%)

Marian Orłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI 2018

114 (19,22%)

Michał Szymoniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”

290 (48,90%)

Okręg 15

sołectwa: Borowiec, Sobótka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Bocianowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

197 (38,86%)

Ryszard Jan Adamek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA

310 (61,14%)