Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Świdnica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Plac: Józefa Piłsudskiego Ulice: gen. Józefa Bema, Jarosława Dąbrowskiego od nr 1 do nr 117 strona nieparzysta, oraz od nr 10 do nr 16 strona parzysta, Deszczowa, gen. Jakuba Jasińskiego, Mieczysława Kozara Słobódzkiego, Marii Kunic, gen. Mariana Langiewicza, Karola Marcinkowskiego, Emilii Plater, Podmiejska, Pogodna, Potokowa, Ignacego Prądzyńskiego od nr 1 do nr 163 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 4 strona parzysta, Jana Riedla od nr 1 do nr 11 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 24 strona parzysta, gen. Władysława Sikorskiego od nr 27 do nr 67 strona nieparzysta oraz od nr 22 do nr 80 strona parzysta, Józefa Longina Sowińskiego, Strzegomska, Ludwika Waryńskiego od nr 1 do nr 89 strona nieparzysta, Jerzego Leonarda Webera, Walerego Wróblewskiego od nr 1 do nr 57 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 8 strona parzysta, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Ludwika Zamenhofa od nr 2 do nr 74 strona parzysta.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MOSKAL SŁANIEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Barbara Marta Elmanowska
    75 (1,36%)
  2. 1 Danuta Elżbieta Morańska
    372 (6,73%)
  3. 6 Wiktor Stanisław Bąkiewicz
    72 (1,30%)
  4. 5 Andrzej Protasiuk
    241 (4,36%)
  5. 2 Jan Antoni Górski
    167 (3,02%)
  6. 7 Gabriela Zielińska
    86 (1,56%)
  7. 3 Janusz Szalkiewicz
    181 (3,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Marian Ora
    403 (7,29%)
  2. 1 Jacek Drobny
    618 (11,18%)
  3. 3 Józef Cygan
    104 (1,88%)
  4. 7 Bogumiła Łucja Kociumaka
    61 (1,10%)
  5. 4 Ewa Urszula Dziedzic
    92 (1,66%)
  6. 5 Mirosław Andrzej Kaczmar
    38 (0,69%)
  7. 6 Danuta Jarosz
    85 (1,54%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Andrzej Całka
    239 (4,33%)
  2. 1 Krzysztof Bogdan Grudziński
    671 (12,14%)
  3. 4 Łukasz Kachnowicz
    48 (0,87%)
  4. 3 Mariola Uczkuronic
    98 (1,77%)
  5. 5 Zygmunt Pietras
    36 (0,65%)
  6. 6 Anna Katarzyna Pepera-Wojkowska
    148 (2,68%)
  7. 7 Agnieszka Gładysz
    136 (2,46%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Janusz Wątrobiński
    49 (0,89%)
  2. 4 Adam Stefan Fryc
    40 (0,72%)
  3. 2 Jadwiga Barbara Krukiewicz
    29 (0,52%)
  4. 3 Joanna Małgorzata Przybylska
    71 (1,28%)
  5. 7 Karolina Czernicka
    32 (0,58%)
  6. 5 Marek Jakub Paruch
    49 (0,89%)
  7. 6 Radosław Sebastian Wojtala
    22 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Robert Jaźwiec
    15 (0,27%)
  2. 1 Tadeusz Jerzy Grabowski
    169 (3,06%)
  3. 5 Renata Jolanta Kaczmarczyk
    21 (0,38%)
  4. 2 Magda Treczyńska
    35 (0,63%)
  5. 4 Zbigniew Stanisław Miciuła
    15 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNA ŚWIDNICA”

kandydatliczba głosów

  1. 7 Teresa Agnieszka Bitkołow
    14 (0,25%)
  2. 4 Tomasz Józef Olszewski
    10 (0,18%)
  3. 1 Grażyna Katarzyna Słobodzian
    197 (3,56%)
  4. 2 Andrzej Zatorski
    36 (0,65%)
  5. 6 Tadeusz Zdzisław Kasperski
    14 (0,25%)
  6. 5 Wiesława Violetta Kuropatnicka
    18 (0,33%)
  7. 3 Anna Ewa Seruga-Gręda
    28 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY ŚWIDNICKIE FORUM ROZWOJU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Paluszek
    486 (8,79%)
  2. 2 Małgorzata Halina Dziura-Sztejnberg
    15 (0,27%)
  3. 7 Grzegorz Edward Godula
    63 (1,14%)
  4. 5 Kamila Dąbek
    13 (0,24%)
  5. 4 Marcin Zbigniew Żmuda
    25 (0,45%)
  6. 3 Ewa Krzeczkowska
    37 (0,67%)
  7. 6 Łukasz Edmund Żbik
    52 (0,94%)

Okręg 2

Ulice: Akacjowa, Aleja Colgate, gen. Władysława Andersa, Galla Anonima, Księdza Prałata Dionizego Barana, Księcia Bernarda, Bocheńska, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Częstochowska, Dębowa, Jana Długosza, Fabryczna, Francuska, Księcia Henryka Brodatego, Księcia Henryka Pobożnego, Władysława Hermana, Inżynierska, Księżnej Jadwigi Śląskiej, Jagienki, Jodłowa od nr 1 do nr 37 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 30 strona parzysta, Kasztanowa, Jana Kilińskiego, Kliczkowska od nr 1 do nr 55 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 64 strona parzysta, Klonowa, Hugona Kołłątaja, Komunalna, Mikołaja Kopernika od nr 2 do nr 52 strona parzysta oraz od nr 3 do nr 5 i od nr 33 do nr 61 strona nieparzysta, Krakowska, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Lwowska, Łączna, Władysława Łokietka od nr 1 do nr 37 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 40 strona parzysta, Waleriana Łukasińskiego od nr 42 do nr 46 strona parzysta oraz od nr 43 do nr 49 strona nieparzysta, Mazowiecka, Metalowców, Karola Miarki, Nadbrzeżna, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Ogrodowa, Okrężna od nr 8 do nr 74 strona parzysta oraz od nr 5 do nr 63 strona nieparzysta, Podolska, Przemysłowa, Mikołaja Reja, Robotnicza, Rolnicza, Rzeźnicza, Saperów od nr 24 do nr 30 strona parzysta oraz od nr 27 do nr 33 strona nieparzysta, Sienna, Piotra Skargi, Składowa, Stalowa, Bogusza Stęczyńskiego, Strzelińska, Szarych Szeregów, Towarowa, Wadowicka, Wagonowa, Westerplatte od nr 30 do nr 108 strona parzysta oraz od nr 47 do nr 99 strona nieparzysta, Wierzbowa, Wileńska, Willowa, Wiśniowa, Wincentego Witosa, Stanisława Wokulskiego, Wołyńska, Wrocławska od nr 46 do nr 112 strona parzysta oraz od nr 35 do nr 97 strona nieparzysta, Jana Wysockiego, Zagłoby, Tadeusza Ząbka, Romana Zmorskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MOSKAL SŁANIEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Katarzyna Agnieszka Osowska
    85 (1,47%)
  2. 1 Rafał Paweł Fasuga
    454 (7,85%)
  3. 3 Ernest Dawid Jarosz
    75 (1,30%)
  4. 2 Jolanta Izabela Słabicka
    184 (3,18%)
  5. 6 Adam Strach
    98 (1,69%)
  6. 5 Janina Ewa Augustyniak
    34 (0,59%)
  7. 4 Józef Henryk Szydło
    45 (0,78%)
  8. 7 Adam Markiewicz
    105 (1,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Piotr Makowski
    275 (4,75%)
  2. 8 Agnieszka Maria Kłakowicz
    74 (1,28%)
  3. 4 Marek Józef Pietrukiewicz
    46 (0,80%)
  4. 1 Aldona Barbara Struzik
    518 (8,95%)
  5. 7 Janina Maria Prystacz
    23 (0,40%)
  6. 6 Krystyna Teresa Chrzanowska
    57 (0,99%)
  7. 3 Józef Szustak
    84 (1,45%)
  8. 5 Agnieszka Joanna Cieplik-Mirek
    54 (0,93%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Magdalena Monika Rumiancew-Wróblewska
    854 (14,76%)
  2. 7 Aleksandra Kawczak-Wójtowicz
    26 (0,45%)
  3. 2 Lech Stanisław Bokszczanin
    250 (4,32%)
  4. 6 Kamila Małgorzata Korkuś
    31 (0,54%)
  5. 3 Mariola Szymańska
    102 (1,76%)
  6. 4 Andrzej Sawicki
    86 (1,49%)
  7. 5 Klaudia Daria Siwak
    44 (0,76%)
  8. 8 Sławomir Aleksander Sprawka
    68 (1,18%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Ziomek
    62 (1,07%)
  2. 3 Eugeniusz Paweł Grzesik
    22 (0,38%)
  3. 2 Grażyna Ciążeńska
    256 (4,42%)
  4. 7 Wojciech Piotr Orłowski
    73 (1,26%)
  5. 4 Marian Kowalik
    60 (1,04%)
  6. 1 Zofia Anna Skowrońska-Wiśniewska
    424 (7,33%)
  7. 8 Danuta Irena Pogubiło
    204 (3,53%)
  8. 6 Andrzej Piotr Kamionka
    21 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Robert Zaorski
    14 (0,24%)
  2. 1 Robert Mariusz Garstecki
    97 (1,68%)
  3. 2 Julitta Maria Stefańska-Broda
    31 (0,54%)
  4. 4 Wiesława Agnieszka Marciniak
    14 (0,24%)
  5. 3 Robert Henryk Nieć
    11 (0,19%)
  6. 7 Daniel Bartosz Frączak
    27 (0,47%)
  7. 6 Aneta Weder
    10 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNA ŚWIDNICA”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Amanda Sienko
    41 (0,71%)
  2. 2 Leszek Kazimierz Matus
    30 (0,52%)
  3. 4 Eliza Łagoda
    38 (0,66%)
  4. 7 Arkadiusz Nawojowski
    20 (0,35%)
  5. 3 Henryk Stanisław Kosiorowski
    54 (0,93%)
  6. 5 Magdalena Marta Balant
    36 (0,62%)
  7. 6 Jagoda Maria Banaszczyk
    22 (0,38%)
  8. 8 Małgorzata Zofia Narloch
    14 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY ŚWIDNICKIE FORUM ROZWOJU

kandydatliczba głosów

  1. 4 Genowefa Łucja Piętka
    36 (0,62%)
  2. 5 Bogumiła Barbara Barańska
    50 (0,86%)
  3. 1 Tomasz Martin Owsiany
    219 (3,78%)
  4. 8 Katarzyna Elżbieta Powroźnik
    41 (0,71%)
  5. 2 Michał Paweł Marczewski
    108 (1,87%)
  6. 6 Aleksander Kuprowski
    4 (0,07%)
  7. 3 Rafał Konrad Niesłuchowski
    54 (0,93%)
  8. 7 Alicja Andracka-Oleszek
    21 (0,36%)

Okręg 3

Place: Michała Drzymały, Grunwaldzki, św. Jana Pawła II, Kombatantów, Ludowy, Św. Małgorzaty, 1000 - lecia Państwa Polskiego, Pokoju, Wojska Polskiego, Wolności Ulice: Księżnej Agnieszki, Aleja Niepodległości, Basztowa, Boczna, Bohaterów Getta, Bokserska, Bolesława Chrobrego, Księcia Bolka Świdnickiego, Bracka, Budowlana, Daleka, Długa, Dworcowa, Esperantystów, Folwarczna, Franciszkańska, Garbarska, Gdyńska, Grodzka, Hetmańska, Husarska, Jagiellońska, Kanonierska, Klasztorna, Komunardów, Marii Konopnickiej, Kosynierów, Kościelna, Kotlarska, Kręta, Kwiatowa, Joachima Lelewela, Licznikowa, Lipowa, Waleriana Łukasińskiego od nr 2 do nr 40 strona parzysta oraz od nr 1 do nr 33 strona nieparzysta, Łukowa, 1 Maja, 8 Maja, Jana Matejki, Mennicka, Mieszka I, Miłego Dnia, Muzealna, Nauczycielska, Okrężna od nr 1 do nr 3 strona nieparzysta, Pafalu, Pańska, Parkowa, Piekarska, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Podchorążych, Przechodnia, Kazimierza Pułaskiego od nr 1 do nr 7 i od nr 11 do nr 71 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 48 strona parzysta, Równa, Różana, Rynek, Saperów od nr 1 do nr 25A strona nieparzysta oraz od nr 4 do nr 22 strona parzysta, Siostrzana, Sportowa, Spółdzielcza, Sprzymierzeńców od nr 1 do nr 5 strona nieparzysta, oraz od nr 2 do nr 4 strona parzysta, Stawki, Szpitalna, Śląska od nr 1 do nr 37 strona nieparzysta, Środkowa, Świętokrzyska, Teatralna od nr 1 do nr 25 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 40 strona parzysta, Tenisowa, Lwa Tołstoja, Romualda Traugutta, Trybunalska, Ułańska, Wałbrzyska od nr 1 do nr 9 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 8 strona parzysta, Wałowa, Warszawska, Wesoła, Westerplatte od nr 1 do nr 39A strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 26 strona parzysta, Wewnętrzna, Wodna, Wrocławska od nr 2 do nr 44A strona parzysta oraz od nr 3 do nr 33 strona nieparzysta, Stanisława Wyspiańskiego, Zamkowa, Zaułek Kupiecki, Zygmuntowska, Stefana Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MOSKAL SŁANIEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Joanna Chojnowska
    38 (0,63%)
  2. 9 Kornelia Joanna Lech
    105 (1,75%)
  3. 1 Beata Małgorzata Moskal-Słaniewska
    1 021 (16,98%)
  4. 2 Wiesław Roman Żurek
    362 (6,02%)
  5. 3 Józef Maciej Daleszyński
    112 (1,86%)
  6. 5 Sławomir Jacek Kwiatkowski
    28 (0,47%)
  7. 4 Tomasz Robert Kempa
    112 (1,86%)
  8. 6 Władysław Wołosz
    153 (2,54%)
  9. 7 Kamila Monika Macinkiewicz
    51 (0,85%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Roman Radomski
    91 (1,51%)
  2. 6 Elżbieta Jolanta Przerwa-Dymnicka
    24 (0,40%)
  3. 8 Jarosław Mirosław Brzeski
    29 (0,48%)
  4. 7 Kamila Krystyna Pietrukiewicz
    22 (0,37%)
  5. 2 Zofia Gnutek
    80 (1,33%)
  6. 5 Jan Małek
    59 (0,98%)
  7. 4 Violetta Hanuszczak
    51 (0,85%)
  8. 9 Piotr Stanisław Gątko
    47 (0,78%)
  9. 1 Luiza Nowaczyńska
    647 (10,76%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Joanna Gadzińska
    504 (8,38%)
  2. 1 Marcin Marek Wach
    217 (3,61%)
  3. 4 Aneta Harchala
    44 (0,73%)
  4. 7 Klaudia Maria Figurna
    60 (1,00%)
  5. 5 Krzysztof Jan Ziomko
    24 (0,40%)
  6. 3 Grzegorz Jerzy Szwegler
    135 (2,25%)
  7. 6 Wiktoria Maria Bokszczanin
    40 (0,67%)
  8. 8 Jerzy Antoni Kaczkowski
    9 (0,15%)
  9. 9 Anna Elżbieta Bielawska
    104 (1,73%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Krzysztof Jaśkowiak
    379 (6,30%)
  2. 4 Kacper Bogusław Kurzydło
    17 (0,28%)
  3. 9 Joanna Szałek
    45 (0,75%)
  4. 7 Marta Teresa Kudela
    28 (0,47%)
  5. 3 Gabriela Katarzyna Rzepka
    11 (0,18%)
  6. 8 Jarosław Henryk Radecki
    11 (0,18%)
  7. 5 Sylwia Edyta Boczek
    22 (0,37%)
  8. 6 Krzysztof Roman Czarnecki
    15 (0,25%)
  9. 2 Andrzej Mieczysław Dziedzic
    129 (2,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mariusz Łukasz Witek
    12 (0,20%)
  2. 6 Krzysztof Zieleń
    15 (0,25%)
  3. 4 Marek Ryszard Boroń
    16 (0,27%)
  4. 2 Kamila Sławomira Karst
    42 (0,70%)
  5. 3 Magdalena Maria Rydzewska
    59 (0,98%)
  6. 1 Edmund Zbigniew Frączak
    193 (3,21%)
  7. 7 Martyna Wioletta Muzyka
    11 (0,18%)
  8. 8 Wioletta Krystyna Rolak
    6 (0,10%)
  9. 9 Marek Wawro
    14 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNA ŚWIDNICA”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Czesław Solecki
    139 (2,31%)
  2. 2 Zbigniew Stefan Kosarzewski
    23 (0,38%)
  3. 4 Zofia Zdzisława Wychowanek
    40 (0,67%)
  4. 9 Marta Wiśniewska
    27 (0,45%)
  5. 3 Joanna Maria Rośkowicz
    27 (0,45%)
  6. 5 Ryszard Paweł Grzegocki
    16 (0,27%)
  7. 8 Tadeusz Balant
    12 (0,20%)
  8. 6 Beata Jadwiga Gorska-Agatowska
    10 (0,17%)
  9. 7 Małgorzata Domarecka
    14 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY ŚWIDNICKIE FORUM ROZWOJU

kandydatliczba głosów

  1. 7 Dawid Ariel Czarny
    25 (0,42%)
  2. 2 Tomasz Karol Marcinkowski
    35 (0,58%)
  3. 3 Aleksander Podgórski
    114 (1,90%)
  4. 5 Marzena Renata Gąsior
    21 (0,35%)
  5. 9 Adam Janusz Grabicki
    28 (0,47%)
  6. 6 Ewa Łuczak
    38 (0,63%)
  7. 4 Anna Natalia Kryńska
    17 (0,28%)
  8. 1 Marek Mateusz Marczewski
    220 (3,66%)
  9. 8 Monika Wiktoria Wołowicz-Kędziora
    12 (0,20%)

Okręg 4

Ulice: Agrestowa, św. Brata Alberta, Aleja Brzozowa, Aleja Goplany, Armii Krajowej, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Biberaska, Bobrzańska, Jana Boduena de Courtenay, gen. Tadeusza Bora Komorowskiego, Władysława Broniewskiego, Bystrzycka, Ceglana, Chłopska, Fryderyka Chopina, Chorwacka, Cicha, Czarna Droga, Bronisława Czecha, Czereśniowa, Czeska, Czwartaków, Dworcowa, Działkowa, gen. Augusta Emila Fieldorfa, Gajowa, Bartosza Głowackiego, Główna, gen. Stefana Grota Roweckiego, Hodowlana, Inwalidów Wojennych, Izerska, Jałowcowa, Jaskółcza, Jarzębinowa, Franciszka Jarzyny, Jesienna, Karkonowska, Kątna, Jana Kochanowskiego, Oskara Kolberga, Kolejowa, Janusza Korczaka, Tadeusza Kościuszki, Ignacego Krasickiego, Kraszowicka, Krótka, Krucza, Ludwika Krzywickiego, Janusza Kusocińskiego, Lechicka, Legii Nadwiślańskiej, Leśna, Letnia, Józefa Lompy, Łąkowa, Łużycka, Malinowa, Mała, Heleny Marusarzówny, Tadeusza Michejdy, Adama Mickiewicza, Miernicza, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Gustawa Morcinka, Morelowa, Nad Tamą, Nasypowa, Niecała, Cypriana Kamila Norwida, Ofiar Oświęcimskich od nr 1 do nr 49 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 46 strona parzysta, gen. Leopolda Okulickiego, Ignacego Paderewskiego, Piaskowa, Piękna, Pionierów Ziemi Świdnickiej, Wincentego Pola, Polna Droga, Poprzeczna, Poznańska, Adama Prażmowskiego, Przedwiośnie, Przelotowa, Przyjaźni, Pusta, Rycerska, Rzemieślnicza, Sadowa, Sarnia, Serbska, gen. Władysława Sikorskiego od nr 1 do nr 23 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 6 strona parzysta, Marii Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Słowiańska, Słowicza, Sosnowa, Sowia, Sowiogórska, Spacerowa, Sprzymierzeńców od nr 6 do nr 16 strona parzysta oraz od nr 7 do nr 9 strona nieparzysta, Feliksa Stamma, Stanisława Staszica, Sudecka, Sybiraków, Szczęśliwa, Karola Szymanowskiego, Śląska od nr 39 do nr 51 strona nieparzysta, Ślężańska, Świerkowa, Świętojańska, Tenisowa, gen. Michała Tokarzewskiego-Karaszewicza, Lwa Tołstoja, Torowa, Trzeboszańska, Wałbrzyska od nr 10 do nr 60 strona parzysta oraz od nr 11 do nr 63 strona nieparzysta, Wąska, Wielecka, Wilcza, Wiosenna, Wrzosowa, Wschodnia, Zachodnia, Zacisze, Zakole, Ludwika Zamenhofa od nr 1 do nr 55 strona nieparzysta, Zielona, Zwierzyniecka, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MOSKAL SŁANIEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Szymon Piotr Chojnowski
    135 (2,55%)
  2. 2 Michał Szczęsny Zastawny
    193 (3,64%)
  3. 1 Mariusz Kuc
    422 (7,96%)
  4. 4 Ewa Agnieszka Jadach
    32 (0,60%)
  5. 5 Natalia Olimpia Gielerska
    28 (0,53%)
  6. 6 Lilianna Anna Brańka-Konicka
    45 (0,85%)
  7. 7 Piotr Robert Subotkiewicz
    35 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mirosława Władysława Brzeska
    36 (0,68%)
  2. 1 Marcin Kudyba
    429 (8,09%)
  3. 3 Lucyna Maria Janik
    57 (1,08%)
  4. 2 Krzysztof Marek Lewandowski
    447 (8,43%)
  5. 6 Piotr Przylasko
    64 (1,21%)
  6. 5 Renata Krystyna Drobny
    101 (1,90%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Józef Dzięcielski
    790 (14,90%)
  2. 3 Violetta Maria Wiercińska
    202 (3,81%)
  3. 2 Albert Gaszyński
    252 (4,75%)
  4. 5 Marcin Aleksander Łętowski
    63 (1,19%)
  5. 4 Marzena Teresa Desput-Gol
    73 (1,38%)
  6. 6 Jolanta Górniak
    70 (1,32%)
  7. 7 Krzysztof Antoni Szpilka
    77 (1,45%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Monika Irena Drozd
    75 (1,41%)
  2. 4 Irena Maria Jabłońska
    30 (0,57%)
  3. 6 Jacek Adam Pikuliński
    49 (0,92%)
  4. 7 Cezary Rafał Dreścik
    15 (0,28%)
  5. 1 Lesław Roman Podgórski
    337 (6,36%)
  6. 2 Eugeniusz Grabowski
    182 (3,43%)
  7. 5 Krystyna Anna Butkiewicz
    17 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Justyna Andreiszyn
    13 (0,25%)
  2. 2 Magdalena Arleta Laskowska
    17 (0,32%)
  3. 1 Dariusz Bieganowski
    125 (2,36%)
  4. 5 Lech Antoni Święszkowski
    8 (0,15%)
  5. 6 Anna Foryś-Musik
    12 (0,23%)
  6. 3 Andrzej Piotr Rączka
    38 (0,72%)
  7. 7 Jakub Garstecki
    15 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNA ŚWIDNICA”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Joanna Monika Walkowicz
    20 (0,38%)
  2. 4 Mirosław Domarecki
    19 (0,36%)
  3. 2 Sylwia Katarzyna Łopacka
    47 (0,89%)
  4. 7 Arkadiusz Andrzej Twaróg
    43 (0,81%)
  5. 5 Emilia Balant
    25 (0,47%)
  6. 1 Kamilla Dorota Banaszczyk
    164 (3,09%)
  7. 6 Alojzy Władysław Zatorski
    21 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY ŚWIDNICKIE FORUM ROZWOJU

kandydatliczba głosów

  1. 3 Michał Walerowicz
    29 (0,55%)
  2. 7 Jakub Marcin Feldman
    36 (0,68%)
  3. 2 Mateusz Mleko
    103 (1,94%)
  4. 4 Patrycja Maria Mandela
    13 (0,25%)
  5. 1 Marzena Zięba
    233 (4,39%)
  6. 5 Grzegorz Myszakowski
    19 (0,36%)
  7. 6 Anna Moneta
    46 (0,87%)