Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Potok Górny

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Jasiennik Stary, Kolonia Malennik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Antoni Jednacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

20 (12,42%)

Tadeusz Franciszek Krupa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (47,20%)

Wiesław Michał Brzyski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK

65 (40,37%)

Okręg 2

Lipiny Dolne-Kolonia, Lipiny Dolne od Nr 1 do Nr 61

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Lewkowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

20 (11,43%)

Renata Maria Małek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (48,57%)

Marek Socha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK

70 (40,00%)

Okręg 3

Lipiny Dolne od Nr 62 do Nr 148

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Bucior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

21 (11,60%)

Marek Bogdan Pytlarz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

111 (61,33%)

Elżbieta Mirosława Pułapa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK

49 (27,07%)

Okręg 4

Lipiny Dolne od Nr 149 do końca numeracji budynków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Dudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

54 (25,84%)

Henryk Kapica

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

115 (55,02%)

Maria Waliłko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK

40 (19,14%)

Okręg 5

Lipiny Górne-Borowina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Czyż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

36 (14,29%)

Ryszard Edward Dudek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

108 (42,86%)

Zbigniew Adam Małek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK

108 (42,86%)

Okręg 6

Lipiny Górne-Lewki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Jan Deryło

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89 (52,98%)

Zbigniew Pawelec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK

79 (47,02%)

Okręg 7

Jedlinki, Potok Górny od Nr 1 do Nr 61

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Olekszyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

50 (33,56%)

Sylwia Stępniowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (42,95%)

Paweł Golik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK

35 (23,49%)

Okręg 8

Potok Górny od Nr 62 do Nr 160

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Eugeniusz Kolbuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

46 (26,14%)

Łukasz Garbacz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

103 (58,52%)

Ryszard Czechyra

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (15,34%)

Okręg 9

Potok Górny od Nr 161 do Nr 237A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Gabriela Katarzyna Węgrzecka-Pych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

29 (17,37%)

Rafał Kycia

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (18,56%)

Stanisław Domański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK

107 (64,07%)

Okręg 10

Potok Górny od Nr 238 do końca numeracji budynków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Socha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

40 (27,40%)

Andrzej Bogusław Knap

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (21,92%)

Czesława Śniosek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK

74 (50,68%)

Okręg 11

Dąbrówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Ćwikła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

66 (30,41%)

Krzysztof Konieczny

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

95 (43,78%)

Mateusz Jacek Majcher

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK

56 (25,81%)

Okręg 12

Zagródki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Mateja

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

83 (47,43%)

Henryk Wawrzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK

92 (52,57%)

Okręg 13

Szyszków od Nr 1 do Nr 49a

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Beata Bucior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

21 (15,91%)

Halina Krystyna Gorący

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (37,12%)

Mariusz Adam Frąc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK

62 (46,97%)

Okręg 14

Szyszków od Nr 50 do końca numeracji budynków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Pych

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (47,92%)

Zofia Pisarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK

75 (52,08%)

Okręg 15

Naklik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Zbigniew Obara

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (46,28%)

Mirosław Bucior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK

101 (53,72%)