Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Pajęczno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto, ulice: Botaniczna, Chopina, Dąbrowskiego, Grunwaldzka, Jagodowa, Jeżynowa, Malinowa, Moniuszki, Orzechowa, Poziomkowa, Rowerowa, I. J. Paderewskiego, Sienkiewicza, Wieluńska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Dariusz Wolski
    144 (35,56%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Rafał Marchewka
    64 (15,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Wojciech Beśka
    158 (39,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 16 Damian Piotr Bednarski
    39 (9,63%)

Okręg 2

Miasto, ulice: Armii Krajowej, Długosza, Gałczyńskiego, Jagiellońska, Jana Pawła II, Józefa Piłsudskiego, Konstytucji, Leszka Czarnego, Makuszyńskiego, Miłosza, Narutowicza, Norwida, Prusa, Reymonta, Spokojna, Sportowa, Srebrna, Wisławy Szymborskiej, Tuwima, Zielona, Złota, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Michał Mielczarek
    159 (50,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Roman Klimczak
    44 (13,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Beata Ewa Jura
    96 (30,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”

kandydatliczba głosów

  1. 17 Magdalena Maria Kamińska
    19 (5,97%)

Okręg 3

Miasto, ulice: Kościuszki od nr 72 do końca (nr parzyste) i od nr 85 do końca (nr nieparzyste), Majorat, Rekreacyjna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marcin Marek Nowak
    86 (20,92%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sławomir Ryszard Zadrożny
    116 (28,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”

kandydatliczba głosów

  1. 17 Olga Kornelia Szczypiór
    47 (11,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marcin Tomasz Krzak
    162 (39,42%)

Okręg 4

Miasto, ulice: Osiedlowa, Przedszkolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Sebastian Powązka
    76 (24,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Włodarczyk
    94 (30,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Robert Mariusz Balcerzak
    125 (40,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bartłomiej Roman Iskra
    13 (4,22%)

Okręg 5

Miasto, ulice: Cmentarna, Górna, Kościuszki od nr 2 do nr 70 (nr parzyste) i od nr 1 do 83 (nr nieparzyste), Leśna, 700 - lecia, 1 Maja, Mała, Międzyzakładowa, Parkowa, Plac Dworcowy, Przemysłowa, Sosnowa, Spółdzielcza, Wiśniowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dariusz Mieczysław Hałaczkiewicz
    91 (22,14%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karol Tadeusz Wiła
    84 (20,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paweł Zdybowicz
    55 (13,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISCY PAJĘCZNU

kandydatliczba głosów

  1. 19 Dariusz Tomasz Bilski
    86 (20,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”

kandydatliczba głosów

  1. 17 Beata Maria Stawiak
    95 (23,11%)

Okręg 6

Miasto, ulice: Częstochowska od nr 2 do 40 (nr parzyste) i od nr 1 do 31 (nr nieparzyste), Lipowa, Mickiewicza, Olszówka, Polna, Targowa, Źródelna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ewa Anna Bogucka-Szczykała
    118 (27,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jakub Hes
    70 (16,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Maria Jolanta Gajęcka
    124 (29,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ewa Wioleta Pazera
    44 (10,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Zdzisław Białek
    69 (16,24%)

Okręg 7

Miasto, ulice: Plac M. Bielskiego, Brzozowa, Bukowa, Częstochowska od nr 42 do końca (nr parzyste) i od nr 33 do końca (nr nieparzyste), Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Klonowa, Kochanowskiego, Kwiatowa, Letnia, Piaskowa, Północna, Reja, Różana, Słoneczna, Słowackiego, Spacerowa, Ściegienna, Wiosenna, Wrzosowa, Wschodnia, Wspólna, Wypoczynkowa, Wysoka, Zachodnia, Zagajnikowa, Żywiczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Stanisław Dłubak
    173 (33,86%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Palma
    100 (19,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Robert Tomasz Bilski
    153 (29,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zbigniew Jan Woźniak
    85 (16,63%)

Okręg 8

Miasto, ulice: Długa, Kilińskiego, Kopernika, Krótka, Krucza, Okólna, Ogrodowa, Południowa, Poprzeczna, Sadowa, Strażacka, Kard. S. Wyszyńskiego, Zdrojowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Daniel Solecki
    156 (33,91%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Justyna Luiza Łuszczyk
    77 (16,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Elżbieta Barbara Kupiec
    227 (49,35%)

Okręg 9

Łężce, Siedlec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ewa Marta Duralak
    81 (32,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Józef Posmyk
    80 (32,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jan Zygmunt Cybulski
    86 (34,82%)

Okręg 10

Czerkiesy, Makowiska, Podmurowaniec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grzegorz Tomasz Kasprzak
    58 (12,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Bogdan Sikora
    258 (53,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marcin Adrian Biernacki
    164 (34,17%)

Okręg 11

Janki, Ładzin-Murowaniec, Podładzin, Stare Gajęcice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Urszula Magdalena Gajewska
    47 (11,49%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mirosław Kazimierz Mruszczyk
    116 (28,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jadwiga Krystyna Krysztofek
    131 (32,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dariusz Jacek Garbacz
    109 (26,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Arkadiusz Jura
    6 (1,47%)

Okręg 12

Nowe Gajęcice, Patrzyków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ewelina Agnieszka Sołtysiak
    124 (42,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Andrzej Sikora
    57 (19,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grzegorz Chwal
    76 (25,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”

kandydatliczba głosów

  1. 17 Małgorzata Monika Kotyla
    38 (12,88%)

Okręg 13

Niwiska Górne, Niwiska Dolne, Wydrzynów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Leszek Janeczek
    178 (60,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Katarzyna Magdalena Rojek
    115 (39,25%)

Okręg 14

Dylów Rządowy, Dylów Szlachecki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Lewandowski
    110 (29,81%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Małgorzata Sowińska
    67 (18,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Eliza Mateja
    41 (11,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Stanisław Mirosław Sobera
    105 (28,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”

kandydatliczba głosów

  1. 17 Elżbieta Kotyla
    46 (12,47%)

Okręg 15

Dylów A-Tuszyn, Kurzna-Barany, Lipina, Wręczyca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jacek Krzysztof Czernicki
    7 (2,98%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewa Halina Kowalczyk
    49 (20,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zbigniew Krzysztof Cybulski
    154 (65,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Małgorzata Popiel
    25 (10,64%)