Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ciotusza Nowa
Pokaż więcej
Marek Łasocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I TRADYCJA”
70
(29,41%)
Ireneusz Hałasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA NAKLICKIEGO
86
(36,13%)
Wacław Mazurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(34,45%)
Okręg 2
Ciotusza Stara
Pokaż więcej
Mirosław Burak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I TRADYCJA”
46
(37,70%)
Leszek Józef Kowalik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(62,30%)
Okręg 3
Sylwester Mieczysław Lomber
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(33,33%)
Małgorzata Maria Burda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I TRADYCJA”
152
(66,67%)
Okręg 4
Huta Szumy, Paary
Pokaż więcej
Tadeusz Stanisław Witkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
137
(47,74%)
Magdalena Helena Leńczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I TRADYCJA”
106
(36,93%)
Zdzisław Józef Szaluś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
44
(15,33%)
Okręg 5
Kunki, Łasochy
Pokaż więcej
Sylwester Soluch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(30,33%)
Ewa Katarzyna Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I TRADYCJA”
50
(20,49%)
Marek Andrzej Gmiterek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
32
(13,11%)
Kazimierz Kijko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA NAKLICKIEGO
88
(36,07%)
Okręg 6
Łosiniec II, Maziły
Pokaż więcej
Katarzyna Maria Kapuśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I TRADYCJA”
49
(18,49%)
Józef Władysław Mandziuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
32
(12,08%)
Leszek Ważny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA NAKLICKIEGO
184
(69,43%)
Okręg 7
Łuszczacz, Róża
Pokaż więcej
Anna Monika Koper
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I TRADYCJA”
103
(41,04%)
Roman Kawka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA NAKLICKIEGO
148
(58,96%)
Okręg 8
Majdan Sopocki Drugi
Pokaż więcej
Mieczysław Adam Jasina
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
152
(62,04%)
Barbara Fidler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I TRADYCJA”
17
(6,94%)
Stanisław Zub
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
76
(31,02%)
Okręg 9
Majdan Sopocki Pierwszy
Pokaż więcej
Krystian Franciszek Pakuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I TRADYCJA”
60
(30,61%)
Wiesław Marian Ćmiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
56
(28,57%)
Andrzej Burda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA NAKLICKIEGO
80
(40,82%)
Okręg 10
Łosiniec I, Wólka Łosiniecka, Zawadki
Pokaż więcej
Piotr Tomasz Hałasa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
165
(51,89%)
Bogdan Tadeusz Kozicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I TRADYCJA”
153
(48,11%)
Okręg 11
Zygmunt Mielniczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
33
(39,29%)
Dariusz Świst
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA NAKLICKIEGO
51
(60,71%)
Okręg 12
Stanisława Pogudz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I TRADYCJA”
73
(38,22%)
Jerzy Bosiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
118
(61,78%)
Okręg 13
Rybnica, Susiec: ul. Długa
Pokaż więcej
Marta Alicja Rebizant
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I TRADYCJA”
55
(21,74%)
Krzysztof Łasocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA NAKLICKIEGO
198
(78,26%)
Okręg 14
Susiec: ul. Kolejowa, Leśna, Partyzantów, Piaskowa, Piwna, Polna, Słoneczna, Spółdzielcza, Tomaszowska od numeru 1 do 54 i od 56 do 100 parzyste, Turystyczna
Pokaż więcej
Krystyna Teresa Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
24
(11,43%)
Urszula Helena Bartoszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA NAKLICKIEGO
109
(51,90%)
Marek Roman Nazarczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
77
(36,67%)
Okręg 15
Susiec: ul. Kościelna, ul. Tomaszowska od numeru 55 do 101 nieparzyste i od numeru 102 do końca, ul. Zagóra.
Pokaż więcej
Franciszek Bondyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I TRADYCJA”
98
(39,68%)
Robert Andrzej Pyć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
44
(17,81%)
Alina Hałasa-Wełna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA NAKLICKIEGO
105
(42,51%)