Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatm. Kock ulice: Apteczna, 1 Maja, Ogrodowa; części ulic: nieparzysta strona ul. Tadeusza Kościuszki od Nr 1 do końca; ul. Berka Joselewicza od Nr 5 do Nr 18; ul. Jana Pawła II od Nr 4 do Nr 46.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Górka: Nr 1 i 2 oraz od Nr 134 do Nr 142; m. Kock ulice: Cmentarna, Polskiego Czerwonego Krzyża, 3 Maja, Ludwika Osińskiego, Lubartowska, plac Anny Jabłonowskiej; części ulic: parzysta strona ul. Radzyńskiej od Nr 6 do Nr 26.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
m. Kock ulice: Józefa Piłsudskiego, Świętego Jana Chrzciciela, Pocztowa, Zastodolna, Zaszklona; części ulic: ul. Radzyńska od Nr 3 do Nr 25 nieparzyste oraz od Nr 28 do końca.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
m. Kock części ulic: Wojska Polskiego od Nr 2 do Nr 65, parzysta strona ul. Wojska Polskiego od Nr 66 do Nr 76, parzysta strona ul. Tadeusza Kościuszki od Nr 6 do końca.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
m. Kock części ulic: ul. Jana Pawła II od Nr 47 do końca, ul. Berka Joselewicza od Nr 19 do końca.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
m. Kock ulice: Przechodnia, Warszawska, Sportowa, Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza, Adama Mickiewicza, Polna; części ulic: ul. Stodolna od Nr 3 do Nr 23 nieparzyste.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
m. Kock ulice: Władysława Jagiełły, Ariańska, Marcina Stępnia, Generała Kruka, Hugo Kołłątaja, Biskupów Płockich; części ulic: nieparzysta strona ul. Wojska Polskiego od Nr 67 do Nr 71, ul. Wojska Polskiego od Nr 78 do końca, ul. Stodolna od Nr 24 do końca.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
m. Kock ulice: Generała Kleeberga, Pogodna, Łukowska, 27 Wołyńskiej Dywizji AK, Kolonia Kock; sołectwo: Annówka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Górka od Nr 3 do 133 oraz od Nr 143 do końca; Lipniak.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Talczyn.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Annopol, Wygnanka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Białobrzegi.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Białobrzegi-Kolonia, Bożniewice, Ruska Wieś.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Poizdów od Nr 37 do Nr 63; Poizdów-Kolonia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Poizdów od Nr 1 do Nr 36 oraz od Nr 64 do końca; Zakalew.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów