Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - tucholski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gmina TUCHOLA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Patryk Bośko
    91 (1,16%)
  2. 8 Jan Czupryniak
    62 (0,79%)
  3. 3 Genowefa Henryka Hałajdziak
    189 (2,40%)
  4. 1 Jerzy Kowalik
    1 056 (13,43%)
  5. 5 Małgorzata Maria Stawicka
    32 (0,41%)
  6. 2 Beata Elżbieta Rode
    307 (3,90%)
  7. 6 Jadwiga Ryduchowska
    81 (1,03%)
  8. 7 Jaromir Maksymilian Betka
    40 (0,51%)
  9. 9 Piotr Suchomski
    45 (0,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 8 Paweł Marek Redlarski
    226 (2,87%)
  2. 9 Wiesław Wacław Szołtun
    102 (1,30%)
  3. 7 Małgorzata Bożena Oller
    298 (3,79%)
  4. 1 Waldemar Kierzkowski
    383 (4,87%)
  5. 3 Iwona Maria Kobus
    234 (2,98%)
  6. 2 Barbara Józefa Drewczyńska
    338 (4,30%)
  7. 5 Anita Magdalena Muzioł
    280 (3,56%)
  8. 4 Dariusz Adam Krygowski
    182 (2,31%)
  9. 6 Leszek Zbigniew Nurczyński
    172 (2,19%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kamila Agnieszka Pieczka
    91 (1,16%)
  2. 3 Maria Helena Lewandowska
    45 (0,57%)
  3. 2 Marek Klunder
    70 (0,89%)
  4. 6 Dariusz Paweł Zakryś
    46 (0,58%)
  5. 4 Dorota Władysława Oleszkiewicz
    60 (0,76%)
  6. 5 Zbigniew Zenon Swoiński
    51 (0,65%)
  7. 7 Marzena Maria Krueger
    62 (0,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO 2018

kandydatliczba głosów

  1. 8 Marek Wojciech Przybyszewski
    92 (1,17%)
  2. 4 Barbara Górecka
    55 (0,70%)
  3. 5 Anita Małgorzata Tylec-Kurlandt
    59 (0,75%)
  4. 1 Ireneusz Zakrzewski
    334 (4,25%)
  5. 2 Anna Maria Toby
    138 (1,75%)
  6. 3 Zenon Poturalski
    135 (1,72%)
  7. 6 Magdalena Bogna Erdanowska-Niemczewska
    51 (0,65%)
  8. 7 Renata Remus
    17 (0,22%)
  9. 9 Wojciech Michał Chmurzyński
    52 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT TUCHOLSKI 2018

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jacek Adam Lorczak
    71 (0,90%)
  2. 8 Anna Maria Nieżórawska
    43 (0,55%)
  3. 7 Lucyna Karnowska
    149 (1,89%)
  4. 9 Henryk Zbigniew Zielinski
    94 (1,20%)
  5. 1 Krzysztof Bernard Łukaszewicz
    277 (3,52%)
  6. 5 Waldemar Piotrowski
    171 (2,17%)
  7. 3 Stanisław Waldemar Reding
    67 (0,85%)
  8. 6 Irena Józefa Szwankowska
    95 (1,21%)
  9. 2 Wiesława Zofia Alichniewicz
    186 (2,36%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Jutrowski
    85 (1,08%)
  2. 1 Halina Maria Janowska-Giłka
    476 (6,05%)
  3. 5 Maciej Gierszewski
    102 (1,30%)
  4. 4 Krzysztof Mikołaj Dereszyński
    212 (2,70%)
  5. 6 Izabela Dorota Zienkiewicz
    31 (0,39%)
  6. 3 Daria Marzenna Maciejaszek
    156 (1,98%)
  7. 7 Zbigniew Klinicki
    108 (1,37%)
  8. 8 Danuta Barbara Gierszewska
    18 (0,23%)
  9. 9 Jarosław Ostrowski
    48 (0,61%)

Okręg 2

gminy: GOSTYCYN, KĘSOWO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grzegorz Adam Rybacki
    97 (2,89%)
  2. 3 Natalia Maria Przastek
    47 (1,40%)
  3. 2 Sławomir Tomasz Majnert
    312 (9,29%)
  4. 4 Daria Magdalena Fabiszak-Talaśka
    32 (0,95%)
  5. 1 Piotr Broszkiewicz
    255 (7,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Justyna Dorota Banaszek-Turzyńska
    127 (3,78%)
  2. 3 Anna Maria Dobrowolańska-Kosecka
    53 (1,58%)
  3. 5 Magdalena Zakryś
    30 (0,89%)
  4. 1 Jerzy Piechowiak
    178 (5,30%)
  5. 4 Kazimierz Lipiński
    88 (2,62%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Barbara Lorczak
    53 (1,58%)
  2. 2 Marzena Przytarska
    56 (1,67%)
  3. 1 Marek Kazimierz Borowski
    67 (2,00%)
  4. 4 Paweł Piesik
    60 (1,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Leon Przybysz
    289 (8,61%)
  2. 5 Kamelia Jolanta Tajl
    112 (3,34%)
  3. 2 Zbigniew Brzuchalski
    84 (2,50%)
  4. 4 Izabela Modrzejewska
    60 (1,79%)
  5. 3 Mariola Szylke
    159 (4,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT TUCHOLSKI 2018

kandydatliczba głosów

  1. 3 Barbara Rozalia Nahorska
    45 (1,34%)
  2. 1 Michał Mróz
    461 (13,73%)
  3. 4 Marek Kilichowski
    41 (1,22%)
  4. 2 Anna Maria Ziegler
    316 (9,41%)
  5. 5 Andrzej Marek Donarski
    68 (2,03%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Wilkoński
    133 (3,96%)
  2. 3 Tomasz Robert Kensik
    93 (2,77%)
  3. 2 Katarzyna Przytarska
    42 (1,25%)

Okręg 3

gminy: CEKCYN, LUBIEWO, ŚLIWICE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Antoni Lewandowski
    663 (8,93%)
  2. 3 Edyta Hoppe
    354 (4,77%)
  3. 5 Damian Sebastian Gołąb
    101 (1,36%)
  4. 7 Mariola Ufnowska
    39 (0,53%)
  5. 2 Andrzej Zygfryd Banach
    187 (2,52%)
  6. 8 Stefan Ochendal
    76 (1,02%)
  7. 4 Ewa Ziemann
    92 (1,24%)
  8. 6 Anna Szulczyk
    68 (0,92%)
  9. 9 Wojciech Zbigniew Kroplewski
    409 (5,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Wiesław Urbański
    496 (6,68%)
  2. 8 Małgorzata Anna Urban
    45 (0,61%)
  3. 2 Zygmunt Andrearczyk
    84 (1,13%)
  4. 3 Karolina Katarzyna Babińska
    61 (0,82%)
  5. 4 Roman Chmara
    162 (2,18%)
  6. 9 Ewa Anna Zielazna
    57 (0,77%)
  7. 6 Michał Łukasz Nowacki
    250 (3,37%)
  8. 7 Angelika Maria Retkowska
    29 (0,39%)
  9. 5 Mirosław Łepek
    68 (0,92%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Edmund Andrearczyk
    73 (0,98%)
  2. 3 Elżbieta Zakryś
    97 (1,31%)
  3. 1 Agnieszka Monika Sierosławska
    123 (1,66%)
  4. 7 Stanisław Jerchewicz
    16 (0,22%)
  5. 4 Łukasz Jerzy Pestka
    22 (0,30%)
  6. 5 Halina Felicja Rolewicz
    17 (0,23%)
  7. 8 Tadeusz Franciszek Drewek
    34 (0,46%)
  8. 6 Danuta Mirosława Górska
    14 (0,19%)
  9. 9 Mirosław Jan Juraszewski
    25 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO 2018

kandydatliczba głosów

  1. 9 Michał Paweł Wróblewski
    40 (0,54%)
  2. 4 Bogusława Maria Talaśka
    12 (0,16%)
  3. 3 Bartosz Marcin Puchowski
    306 (4,12%)
  4. 1 Dorota Gromowska
    1 036 (13,96%)
  5. 8 Katarzyna Agnieszka Glazik
    48 (0,65%)
  6. 6 Martyna Magdalena Galińska
    12 (0,16%)
  7. 2 Andrzej Pruszak
    495 (6,67%)
  8. 5 Marek Piotr Gromek
    44 (0,59%)
  9. 7 Marzena Krystyna Świetlik
    26 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT TUCHOLSKI 2018

kandydatliczba głosów

  1. 2 Justyna Joanna Wilkiewicz
    273 (3,68%)
  2. 1 Michał Jacek Skałecki
    531 (7,15%)
  3. 6 Jerzy Otto
    23 (0,31%)
  4. 9 Krzysztof Sławomir Targaczewski
    51 (0,69%)
  5. 3 Ewa Łobocka
    152 (2,05%)
  6. 7 Przemysław Ludwik Ziegert
    73 (0,98%)
  7. 8 Klaudia Talaśka
    48 (0,65%)
  8. 4 Marian Kulczyk
    67 (0,90%)
  9. 5 Krystyna Jadwiga Mańkowska
    10 (0,13%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jan Stefan Śliwa
    21 (0,28%)
  2. 1 Marcin Paweł Chmara
    345 (4,65%)
  3. 9 Krzysztof Brodowski
    28 (0,38%)
  4. 2 Danuta Elżbieta Giłka
    28 (0,38%)
  5. 4 Irena Maria Kuziemska
    22 (0,30%)
  6. 5 Joanna Maniowska
    15 (0,20%)
  7. 8 Bartosz Janusz Piesik
    16 (0,22%)
  8. 7 Małgorzata Barbara Winowiecka
    27 (0,36%)
  9. 6 Sławomir Piotr Olszewski
    12 (0,16%)