Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Przedbórz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Przedbórz ulice: Pocztowa, Kielecka, Stodolniana, Południowa, Cmentarna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWOCZESNY I SPRAWNY SAMORZĄD”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jerzy Antoni Sujka
    35 (17,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Kieruzal
    24 (12,00%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Adam Glenda
    101 (50,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK

kandydatliczba głosów

  1. 21 Małgorzata Teresa Zarębska
    40 (20,00%)

Okręg 2

Przedbórz ulice: Krakowska, Stroma, Browarna, Prześcianki, Kościelna, Podzamcze, Warszawska, Rynek, Spółdzielcza, Mostowa (od mostu do ul. Pocztowej), Wodna, Zachodnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWOCZESNY I SPRAWNY SAMORZĄD”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Kamil Sebastian Scisłowicz
    13 (5,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Danuta Maria Korpas
    26 (11,06%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Władysław Zawisza
    124 (52,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK

kandydatliczba głosów

  1. 21 Katarzyna Barabasz
    72 (30,64%)

Okręg 3

Przedbórz ulice: Szkolna, Mostowa (numery: 28, 30, 36)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grażyna Halina Wyciszkiewicz
    50 (23,81%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jerzy Stanisław Pułas
    41 (19,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK

kandydatliczba głosów

  1. 21 Alicja Ocimek
    66 (31,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWOJU PRZEDBORZA”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Monika Ewa Śliż
    53 (25,24%)

Okręg 4

Przedbórz ulice: Mostowa numery: 24, 26a, b, c, d, 32, 34, 38 (od Ratusza w górę), Szczęśliwa, Działkowa, Zielona, Łazicka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWOCZESNY I SPRAWNY SAMORZĄD”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Robert Dzierzgwa
    39 (15,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Renata Janina Koska
    54 (20,85%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Rafał Rabenda
    89 (34,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK

kandydatliczba głosów

  1. 21 Urszula Helena Bemnarek-Ślusarczyk
    77 (29,73%)

Okręg 5

Przedbórz ulice: Radomszczańska, Nowa, Stara, Słoneczna, Kwiatowa, Mariana Wnuka, Krzywa, Rzemieślnicza, Stefana Żeromskiego, Kazimierza Wielkiego, Sportowa, Brzozowa, Klonowa, Modrzewiowa, Wiśniowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWOCZESNY I SPRAWNY SAMORZĄD”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Grzegorz Rzepecki
    61 (18,54%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Jan Dudkiewicz
    65 (19,76%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Jerzy Malik
    89 (27,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK

kandydatliczba głosów

  1. 21 Ewa Grażyna Jadowska
    114 (34,65%)

Okręg 6

Przedbórz ulice: Częstochowska, Wierzbowska, Młynarska, Kanałowa, Turystyczna, Trytwa, Sukiennicza, Ogrodowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krystyna Anna Klusek
    43 (15,99%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Marian Małecki
    135 (50,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TAK DLA ZMIAN”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sylwester Leszek Sobczyk
    91 (33,83%)

Okręg 7

Przedbórz ulice: Piotrkowska, Majowa Góra, Majowa, Korycińska, Marii Konopnickiej, Leśna, Lipowa, Poprzeczna; Sołectwo – Wola Przedborska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Józef Binkowski
    24 (7,74%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Andrzej Aleksy Bobras
    75 (24,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY WIŚNIEWSKIEJ-PAWELAK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Agata Wiśniewska-Pawelak
    95 (30,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TAK DLA ZMIAN”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paweł Zięba
    116 (37,42%)

Okręg 8

Przedbórz ulice: Cegielniana, Konecka, Żarnowska, Spacerowa; Sołectwo: Miejskie Pola

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWOCZESNY I SPRAWNY SAMORZĄD”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Danuta Kałuzińska
    107 (45,15%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jan Franciszek Mroziński
    118 (49,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK

kandydatliczba głosów

  1. 21 Zofia Barbara Czaja
    12 (5,06%)

Okręg 9

Sołectwa: Przyłanki, Gaj, Policzko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWOCZESNY I SPRAWNY SAMORZĄD”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Adam Stanisław Młynarczyk
    63 (34,43%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Krzysztof Piskorz
    68 (37,16%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Sławomir Auguścik
    52 (28,42%)

Okręg 10

Sołectwa: Zuzowy, Nosalewice, Wygwizdów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wojciech Robert Dziuba
    81 (36,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK

kandydatliczba głosów

  1. 21 Adam Jacek Margas
    36 (16,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Kieruzal
    108 (48,00%)

Okręg 11

Sołectwa: Chałupy, Jabłonna, Wymysłów, Brzostek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWOCZESNY I SPRAWNY SAMORZĄD”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wiesława Agata Madejska
    63 (31,50%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tadeusz Antoni Stępień
    85 (42,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK

kandydatliczba głosów

  1. 21 Aneta Barbara Syndybał
    52 (26,00%)

Okręg 12

Sołectwa: Piskorzeniec, Wojciechów, Borowa, Kaleń

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Monika Małgorzata Margielewska
    35 (18,72%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Henryk Wnuk
    111 (59,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK

kandydatliczba głosów

  1. 21 Beata Anna Skwarek
    41 (21,93%)

Okręg 13

Sołectwa: Kajetanów, Mojżeszów, Stara Wieś, Żeleźnica, Zagacie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Agata Więcławska
    51 (20,00%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Józef Stanisław Suliga
    27 (10,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWOJU PRZEDBORZA”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Tomasz Mirosław Jarosz
    96 (37,65%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Nowakowski
    81 (31,76%)

Okręg 14

Sołectwa: Józefów Stary, Faliszew, Taras, Grobla

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWOCZESNY I SPRAWNY SAMORZĄD”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marek Baran
    35 (15,84%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Jan Świątkowski
    83 (37,56%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Barbara Elżbieta Pełka
    103 (46,61%)

Okręg 15

Sołectwa: Góry Mokre, Góry Suche, Józefów k/Gór

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Baran
    53 (17,73%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Władysław Józef Obarzanek
    246 (82,27%)