Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Sokołów Podlaski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Budowlana, Cicha, Długa od numeru 59, Graniczna, Komandora Romanowskiego, Ludwika Górskiego, Mała, Międzyrzecka, Przechodnia, Przeskok, Repkowska, Różana, Siedlecka, Teligi, Źródlana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA NOWOTNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Kamil Miłkowski
    32 (6,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PASIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grażyna Maria Sandrykowicz
    139 (28,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA TOMCZUKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Łukasz Suchożebrski
    78 (16,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KARAKULI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Jacenty Rybak
    236 (48,66%)

Okręg 2

Długa do numeru 58, Krótka, Kuśnierska, Magistracka, Mały Rynek, Niecała, Nowa, Olszewskiego, Piękna, Plac Księdza Brzóski, Próżna, Szeroka, Szewski Rynek, Wilczyńskiego, Winnice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA NOWOTNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Zadrożny
    85 (14,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PASIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krystyna Matysiak
    188 (32,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA TOMCZUKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Karol Jan Żochowski
    55 (9,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SKIBIŃSKIEJ SERCE DLA SOKOŁOWA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Monika Skibińska
    101 (17,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KARAKULI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Leszek Antoni Radzikowski
    154 (26,42%)

Okręg 3

Adama Mickiewicza, Chabrowa, Cypriana Kamila Norwida, Czekanowskiego, Czesława Miłosza, Kamińskiego, Kupientyńska od numeru 15 (od ul. Szkolnej do końca), Kwiatowa, Makowa, Malownicza, Nieciecka, Osiedlowa, Plenerowa, Prosta numery: nieparzyste od 3 do końca, parzyste od 10 do końca (od ul. Kupientyńskiej do końca), Prusa, Sosnowa, Szkolna numery parzyste od 42 do 54A, pozostałe od 55 do końca (od ul. Kupientyńskiej do końca), Świerkowa, Wiosenna, Witosa, Wrzosowa, Zakątek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA NOWOTNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paulina Sylwia Nowotniak
    57 (7,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PASIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Ewa Kaniuk
    244 (30,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA TOMCZUKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Robert Flażyński
    86 (10,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KARAKULI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Florczuk
    412 (51,56%)

Okręg 4

Akacjowa, Jana Matejki, Jana Pawła II, Kilińskiego, Kościelna, Kolbego, Konwaliowa, Kosowska, Kupientyńska numery 1 - 14 (od ul. Kilińskiego do ul. Szkolnej), Łowiecka, Miła, Myśliwska, Prosta numery: 1 oraz parzyste 2 - 8 (od ul. Jana Pawła II do ul. Kupientyńskiej), Skwer Najświętszej Marii Panny, Szkolna numery: nieparzyste 1 - 53, parzyste 2 - 40 (od ul. Kosowskiej do ul. Kupientyńskiej), Wesoła, Żytnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PASIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mariusz Marcin Lipski
    226 (39,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA TOMCZUKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Grażyna Maria Kosiorek
    75 (13,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KARAKULI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Józef Krysiak
    274 (47,65%)

Okręg 5

Bajkowa, Dołowa, Gagarina, Jaśminowa, Klonowa, Kolejowa numery: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 34 do końca (od ul. Lipowej do ul. Gagarina), Krzywa, Kubusia Puchatka, Lipowa numery: nieparzyste 1 - 93, parzyste 2 - 80 (od ul. Wolności do ul. Kolejowej), Malinowskiego, Słoneczna, Sportowa, Stadionowa, Śniadeckich, Targowa, Topolowa, Zaułek, Ząbkowska, Zielna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA NOWOTNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marcin Jadczuk
    64 (9,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PASIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marek Marcin Matysiak
    279 (40,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA TOMCZUKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Andrzej Stasiuk
    75 (10,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KARAKULI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ewa Lipka
    271 (39,33%)

Okręg 6

Baczyńskiego, Cmentarna, Księdza Kordeckiego, Łąkowa, Sienkiewicza, Skłodowskiej-Curie, Wokulskiego, Wspólna, Zagłoby, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PASIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Robert Doliński
    257 (38,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA TOMCZUKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mariusz Misiuta
    176 (26,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KARAKULI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Andrzej Mieczysław Karpiński
    237 (35,37%)

Okręg 7

Kolejowa numery: nieparzyste 1 - 15, parzyste 2 - 32 (od ul. Wolności do ul. Lipowej), Wolności numery parzyste 62 - 64 (od ul. Olszowej do ul. Węgrowskiej)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA NOWOTNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Karol Tomczuk
    29 (8,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PASIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Józef Kalicki
    144 (41,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA TOMCZUKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Elżbieta Soszka
    63 (18,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KARAKULI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Bazylczuk
    112 (32,18%)

Okręg 8

Armii Krajowej, Bartoszowa numery parzyste i nieparzyste od 13 do końca, (od ul. Wojska Polskiego do końca), Grunwaldzka, Heleny Mniszkówny, Księdza Bosco, Księżycowa, Lazurowa, Legionów, Piłsudskiego numery: nieparzyste od 1 do 13 i od 19 do końca (bez numeru 15 i 17), parzyste od 2 do końca, Szmaragdowa, Świętego Dominika Savio, Świętego Franciszka, Świętego Huberta, Świętej Anny, Wojska Polskiego numery: nieparzyste 1 - 17, parzyste 2 - 14 (od ul. Księdza Bosco, do ul. Zalewskiego), Wolności numery: nieparzyste 21 - 41, parzyste 28 - 52 (od ul. Sadowej do Ronda Kardynała Stefana Wyszyńskiego), Wysoka, Wyspiańskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA NOWOTNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marcin Łukasz Steć
    75 (11,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PASIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marta Łach-Woźniak
    227 (34,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA TOMCZUKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wiesława Małgorzata Replin
    115 (17,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KARAKULI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Plichta
    247 (37,20%)

Okręg 9

Gałczyńskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA NOWOTNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paweł Bujalski
    60 (9,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PASIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dorota Florczuk
    138 (21,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA TOMCZUKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Bartłomiej Tomczuk
    118 (18,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KARAKULI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Michał Artur Lipiński
    322 (50,47%)

Okręg 10

Bartoszowa numery: nieparzyste 1 - 7, parzyste 2 - 8 (od Ronda Księdza Jerzego Popiełuszki do ul Piłsudskiego), Bulwar, Generała Władysława Andersa, Kościuszki, Miłosna, Monte Cassino, Ogrodowa, Orzeszkowej, Polna, Polowa, Sadowa, Szopena, Wiatraki, Wolności numery: nieparzyste 1 - 19, parzyste 2 - 26 (od ul. Długiej do ul. Sadowej), Zdrojowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA NOWOTNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grzegorz Tomasiuk
    30 (6,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PASIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Radosław Rafał Kosieradzki
    164 (33,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA TOMCZUKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Paweł Rydzewski
    126 (25,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KARAKULI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jan Rosochacki
    167 (34,29%)

Okręg 11

Piłsudskiego 15 i 17, Spółdzielcza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA NOWOTNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paweł Sikorski
    58 (10,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PASIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Maria Janina Janista
    212 (38,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA TOMCZUKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Zygmunt Edward Krystosiak
    39 (7,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KARAKULI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Waldemar Hardej
    245 (44,22%)

Okręg 12

3 Maja, Bartoszowa 9 - 11 D i parzyste nr 10 i 12 (od ul. Piłsudskiego do ul. Wojska Polskiego), Bohaterów Westerplatte, Miodowa, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Praweckiego, Świtalskiego, Tęczowa, Walecznych, Wojska Polskiego numery: nieparzyste od 19 do końca, parzyste od 16 do końca (od ul. Zalewskiego do ul. Bartoszowej), Zalewskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA NOWOTNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Bogusław Jan Wójcik
    38 (5,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PASIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Daniel Krakowski
    222 (35,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA TOMCZUKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mirosława Romualda Iwańska
    68 (10,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KARAKULI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jacek Jackowski
    306 (48,26%)

Okręg 13

8 Sierpnia, Działkowa, Olszowa, Przemysłowa, Spacerowa, Widokowa, Wolności numery: nieparzyste od 43 do końca, parzyste 54 - 60A i od 66 do końca (od Ronda Kardynała Stefana Wyszyńskiego do ul. Węgrowskiej z wyłączeniem numerów 62 - 64)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA NOWOTNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Stanisław Dariusz Norberczuk
    78 (11,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PASIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Rogala
    128 (18,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA TOMCZUKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Zygmunt Feliks Wycech
    286 (42,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KARAKULI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Milik
    189 (27,75%)

Okręg 14

Boczna, Fabryczna, Janusza Korczaka, Kochanowskiego, Letnia, Okrężna, Pogodna, Radosna, Reja, Węgrowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PASIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grażyna Stanisława Skowronek
    203 (43,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA TOMCZUKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Antoni Grzegorz Gałecki
    69 (14,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KARAKULI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Waldemar Andrzej Połóg
    192 (41,38%)

Okręg 15

Aleja 550 - Lecia, Błękitna, Jasna, Kryształowa, Lipowa numery: nieparzyste od 95 do końca, parzyste od 82 do końca (od ul. Kolejowej do ul. Oleksiaka Wichury), Oleksiaka Wichury, Parkowa, Pastelowa, Perłowa, Platynowa, Relaks, Reymonta, Spokojna, Szafirowa, Świętego Rocha, Tartaczna, Ustronna, Wiejska, Zacisze, Złota, Żołnierzy Niezłomnych

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA NOWOTNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Włodzimierz Nowotniak
    78 (12,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PASIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Damian Strzała
    283 (46,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA TOMCZUKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Teresa Przyborowska
    79 (12,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KARAKULI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Teresa Wrzosek
    171 (27,99%)