Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Krokowa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Białogóra (z Górczynem), Słuchowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Agnieszka Muttke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO

150 (58,37%)

Władysław Paweł Miąskowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO

107 (41,63%)

Okręg 2

Sołectwa: Brzyno, Prusewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Brunon Krampikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KRAMPIKOWSKIEGO

113 (36,69%)

Dorota Kazimiera Goyke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO

119 (38,64%)

Henryk Piotr Struk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO

76 (24,68%)

Okręg 3

Część sołectwa Wierzchucino na północ od osi drogi wojewódzkiej nr 213: posesje bez ulicy, Abrahama nr parzyste, Graniczna, Kapitańska, Kaszubska, Klonowa, Kościelna, Krótka, Leśna, Morska, Nowa, Ogrodowa, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Żytnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Natalia Katarzyna Kaczykowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA

106 (28,42%)

Bartłomiej Stanisław Krampikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO

133 (35,66%)

Zygmunt Piontek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO

134 (35,92%)

Okręg 4

Część sołectwa Wierzchucino na południe od osi drogi wojewódzkiej nr 213: Abrahama nr nieparzyste, Bałtycka, Łąkowa, Miętowa, Młyńska, Polna, Pomorska, Prusewska, Stanisława Okonia, Szkolna, Św. Antoniego, Św. Rozalii

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Remigiusz Stanisław Karczmarzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA

136 (40,24%)

Radosław Adam Steinke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO

54 (15,98%)

Ireneusz Marian Łepek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO

148 (43,79%)

Okręg 5

Sołectwo Żarnowiec (z Porębem)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Janusz Zielonka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO

187 (48,45%)

Henryk Tomasz Żaczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO

68 (17,62%)

Wiesława Maria Doppke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY DOPPKE

52 (13,47%)

Łukasz Mateusz Krefta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KREFTY

79 (20,47%)

Okręg 6

Sołectwa: Dębki, Odargowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Juliusz Krzemiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO

92 (35,66%)

Tadeusz Jan Goyke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO

166 (64,34%)

Okręg 7

Sołectwo Krokowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Henryk Kuptz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO

111 (33,33%)

Paweł Szewczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO

110 (33,03%)

Maria Zofia Wiśniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WIŚNIEWSKIEJ

112 (33,63%)

Okręg 8

Sołectwo : Jeldzino (z Ginkami), Goszczyno (z Łętowicami i Szarym Dworem)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Zbigniew Bemka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO

116 (26,85%)

Zygmunt Leon Baran

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO

50 (11,57%)

Rafał Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KOWALSKI

177 (40,97%)

Roman Jan Gąska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GĄSKI

89 (20,60%)

Okręg 9

Sołectwa: Karlikowo , Lisewo, Świecino

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Patryk Błażej Szczypior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO

103 (24,01%)

Nikodem Czesław Bakalarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO

78 (18,18%)

Piotr Leszek Okoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA OKONIA

248 (57,81%)

Okręg 10

Sołectwa: Minkowice, Parszczyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Dariusz Krzebietke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO

197 (73,23%)

Marcin Bogusław Wszałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO

72 (26,77%)

Okręg 11

Sołectwo Sławoszyno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Stanisław Browarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO

92 (33,33%)

Michał Szczepan Góral

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO

184 (66,67%)

Okręg 12

Sołectwa: Karwieńskie Błoto Pierwsze (ze Sławoszynkiem), Karwieńskie Błoto Drugie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Katarzyna Szynszecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO

224 (66,08%)

Piotr Marian Piontke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO

115 (33,92%)

Okręg 13

Sołectwo Sulicice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Ewa Widak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO

91 (59,87%)

Stefania Teresa Kamińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO

61 (40,13%)

Okręg 14

Sołectwa: Kłanino (z Parszkowem) , Połchówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Janusz Konarzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO

107 (45,92%)

Andrzej Lieske

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIESKE

126 (54,08%)

Okręg 15

Sołectwa: Lubkowo (z DPS Lubkowo) . Lubocino . Sobieńczyce (z Myśliwką), Tyłowo (z Dąbrową)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Antoni Styn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA STYNA

49 (11,61%)

Józef Jan Bradtke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO

170 (40,28%)

Grażyna Anna Bradtke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY BRADTKE

156 (36,97%)

Radosław Piotr Bujak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO

47 (11,14%)