Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Nowa Brzeźnica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Kruplin: Kruplin Radomszczański, Kruplin-Barbarówka, Kruplin-Parcela, Kruplin-Piaski, Kruplin-Średni

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystian Piotr Matuszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA JARZĄBKA

73 (42,94%)

Andrzej Szczepan Zgoda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (57,06%)

Okręg 2

Sołectwo Nowa Brzeźnica: ul. Częstochowska, ul. Długosza, ul. Mickiewicza, ul. Targowa, ul. Krótka, ul. Kościuszki nr nieparzyste, ul. Łączki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Adam Nieckosiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA JARZĄBKA

34 (20,00%)

Dawid Andrzej Bednarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (35,88%)

Rafał Piotr Zgrzebny

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

75 (44,12%)

Okręg 3

Sołectwo Nowa Brzeźnica: ul. Słowackiego, Plac 1 Maja, ul. Osiedlowa, ul. Szkolna, ul. Działkowa, ul. Pajęczańska, ul. Reymonta, ul. Zamkowa, ul. Dworcowa, ul. Kościuszki nr parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roch Marian Janus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA JARZĄBKA

98 (49,00%)

Mateusz Albert Bednarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102 (51,00%)

Okręg 4

Sołectwo Stara Brzeźnica: ul. Cicha, ul. Częstochowska, ul. Długosza, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Molskiego, ul. Ogrodowa, ul. Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Stanisława Mielczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA JARZĄBKA

96 (47,29%)

Piotr Tałaj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

107 (52,71%)

Okręg 5

Sołectwo Ważne Młyny: ul. Częstochowska, ul. Na Borowiec, ul. Pocztowa, ul. Sportowa, ul. Turystyczna, Gojsc ul. Kłobucka, ul. Płaczkowska, ul. Spacerowa, Płaczki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Józef Witecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA JARZĄBKA

50 (55,56%)

Jan Franciszek Młynarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (44,44%)

Okręg 6

Sołectwo Dworszowice Kościelne Kolonia, Sołectwo Konstantynów, Pieńki Dworszowskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Zofia Jochemczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA JARZĄBKA

76 (48,10%)

Zbigniew Michał Kierasiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (51,90%)

Okręg 7

Sołectwo Dworszowice Kościelne: ul. Dobrowolskiego, ul. Polna, ul. Strażacka, ul. Żabia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Dariusz Błachowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA JARZĄBKA

78 (55,71%)

Krzysztof Wojciech Rozmarynowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (44,29%)

Okręg 8

Sołectwo Łążek, Płaszczyzna, Orczuchy, Sołectwo Dworszowice Kościelne Madera, Stoczki, Zimna Woda

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Izabela Kasprzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU EPJ

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Kuźnica i sołectwo Trzebca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Ciesielski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA JARZĄBKA

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Prusicko od nr 1 do nr 100

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Czesław Zatoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA JARZĄBKA

32 (29,91%)

Henryk Przygodzki

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ

46 (42,99%)

Łukasz Ryszard Bernat

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (27,10%)

Okręg 11

Sołectwo Prusicko od nr 101, Jedle, Kaflarnia, Kolonia Gidelska, Miroszowy, Moczydła, Rybaki, Rzędowie, Zapole

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jarosław Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA JARZĄBKA

100 (74,63%)

Anna Maria Jasiulewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (25,37%)

Okręg 12

Sołectwo Wólka Prusicka, Wierzba

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacenty Plaskacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA JARZĄBKA

70 (48,61%)

Stanisław Antoni Broniszewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (51,39%)

Okręg 13

Sołectwo Dubidze: Janów, ul. Słoneczna nr parzyste, Pieńki Dubidzkie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Robert Mostowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA JARZĄBKA

81 (51,92%)

Piotr Andrzej Mostowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (48,08%)

Okręg 14

Sołectwo Dubidze: ul. Słoneczna nr nieparzyste, ul. Ogrodowa, ul. Okrężna, ul. Sportowa, ul. Stawowa, ul. Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Jan Grądzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA JARZĄBKA

61 (39,61%)

Leszek Zięba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (35,71%)

Arkadiusz Roman Leśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU EPJ

38 (24,68%)

Okręg 15

Sołectwo Dubidze Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Zofia Sterczewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)