Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Obrazów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Obrazów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Fabian Sylwester Stasiak

KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

113 (60,43%)

Izabela Dorota Stec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI

74 (39,57%)

Okręg 2

Sołectwo: Dębiany, Malice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Beata Smardz

KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

126 (41,58%)

Dorota Gara-Stępień

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

90 (29,70%)

Łukasz Drobniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (9,90%)

Stanisław Witold Toś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI

57 (18,81%)

Okręg 3

Sołectwo: Lenarczyce, Wierzbiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Karol Heciak

KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

89 (49,17%)

Sylwester Gromniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (36,46%)

Jacek Sławomir Piętowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI

26 (14,36%)

Okręg 4

Sołectwo: Żurawica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Malec

KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

61 (42,96%)

Wiesław Stępień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI

81 (57,04%)

Okręg 5

Sołectwo: Głazów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Mariusz Kiliański

KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

10 (4,83%)

Ewa Zuzanna Olech

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (17,39%)

Ewa Marzec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

51 (24,64%)

Piotr Mirosław Kwiecień

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

12 (5,80%)

Łukasz Wolak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI

41 (19,81%)

Ewa Edyta Ochmerak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

57 (27,54%)

Okręg 6

Sołectwo: Rożki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Kwiatkowska

KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

18 (12,50%)

Antoni Rylski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (52,78%)

Agnieszka Grzegorczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

33 (22,92%)

Krystyna Twaróg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI

17 (11,81%)

Okręg 7

Sołectwo: Węgrce Panieńskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szczepan Juda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89 (60,54%)

Krzysztof Cichoń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (39,46%)

Okręg 8

Sołectwo: Kleczanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Małgorzata Krzemińska

KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

86 (37,39%)

Joanna Legwant

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

80 (34,78%)

Anna Katarzyna Cencek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (27,83%)

Okręg 9

Sołectwo: Komorna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Barbara Olech

KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

86 (68,25%)

Mateusz Jan Skuza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI

40 (31,75%)

Okręg 10

Sołectwo: Święcica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Cichoń

KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

24 (16,33%)

Katarzyna Maria Rogowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (19,73%)

Łukasz Karol Gawron

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

9 (6,12%)

Dariusz Wydrzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

85 (57,82%)

Okręg 11

Sołectwo: Zdanów, Jugoszów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Andrzej Słomka

KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

95 (56,21%)

Aneta Klasura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

57 (33,73%)

Karolina Anna Janiszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI

17 (10,06%)

Okręg 12

Sołectwo: Bilcza, Piekary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Smardz

KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

65 (28,76%)

Tomasz Winiarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

49 (21,68%)

Bogdan Krzysztof Saja

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

112 (49,56%)

Okręg 13

Sołectwo: Świątniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Szczudło

KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

99 (75,00%)

Grzegorz Robert Nasternak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI

33 (25,00%)

Okręg 14

Część Sołectwa Chwałki nr domów: 1, 1A, 1B, 2, 3, 3A, 3B, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 7B, 7C, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 13A, 14, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 49A, 51, 52, 53, 53A, 53B, 54, 54A, 54B, 55, 55A, 55B, 56, 56A, 57, 58, 59, 59A, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72A, 73, 73A, 73B, 73D, 74, 75, 76, 76A, 77, 77A, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84B, 85, 86, 86A, 87A, 88, 89, 90, 91, 92, 92/1, 92A, 92B, 92C, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 100A, 100B, 101, 101A, 101B, 102A, 102B, 125, 131B, 131C, 131D, 137, 137B, 138, 139, 143, 145, 149, 149A, 158, 160, 162, 167, 168, 169, 183, 188, 190, 193, 197, 199, 200, 201, 201A, 202, 204, 206, 211, 213, 216, 217, 217A, 220, 222, 222A, 222B, 223, 223A, 224, 224A, 225, 226, 227, 228, 228A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Stanisław Cichoń

KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

40 (19,42%)

Klaudia Ida Tajs

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

49 (23,79%)

Dariusz Siwecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (19,90%)

Bożenna Łukaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI

13 (6,31%)

Lidia Agnieszka Kędziora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

63 (30,58%)

Okręg 15

Część Sołectwa Chwałki nr domów: 14A, 15, 15A, 16, 16A, 16B, 17, 18, 22, 23A, 30, 31, 32, 32A, 33A, 33B, 34, 34A, 103, 103A, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 110A, 111, 111A, 111B, 112, 112A, 112B, 112/1, 112/2, 112/3, 112/4, 112/5, 113, 114, 114A, 114B, 114C, 115, 115A, 116, 117, 117A, 117C, 118, 119, 119A, 119B, 121, 121A, 122, 122A, 123, 124, 124A, 126, 127, 128, 129, 130, 130A, 130B, 131, 131A, 132, 133, 134, 135, 136, 141, 142, 144, 146, 147, 148, 148A, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 163A, 164, 165, 166, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 176A, 177, 178, 180, 181A, 182, 184, 184A, 185, 187, 189, 191, 192, 194, 195, 196, 203, 205, 208, 209, 212, 215, 218, 219, 221, 229, 231, 233, Sołectwo: Sucharzów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Dorota Staniszewska

KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

116 (74,36%)

Marek Ziemnicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI

40 (25,64%)