Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bolimów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bolimów: ul. Dębowa, ul. Leśna, ul. Łowicka, ul. Michała Kajaka, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Sportowa, ul. Władysława Stroynowskiego, ul. Wodociągowa, ul. Zastodolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Witold Miśta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNI

70 (50,72%)

Patryk Krzysztof Kołosowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLIMOWSKA

68 (49,28%)

Okręg 2

Bolimów: ul. Dworska, ul. Kozia, ul. Rynek Kościuszki, ul. Senatorska, ul. Skierniewicka, ul. Warszawska, ul. Żabia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Maciej Konopczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNI

72 (52,55%)

Anna Maria Głowacka-Tarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLIMOWSKA

65 (47,45%)

Okręg 3

Bolimów: ul. Farna, ul. Grunwaldzka, ul. Kątna, ul. Sokołowska, ul. Szkolna, ul. Ułańska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Józef Hubert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNI

104 (57,46%)

Krzysztof Figat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLIMOWSKA

77 (42,54%)

Okręg 4

Bolimowska Wieś, Kolonia Bolimowska-Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Kazimierz Mońko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNI

61 (58,65%)

Władysław Wisław Chojecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLIMOWSKA

43 (41,35%)

Okręg 5

Ziemiary, Wólka Łasiecka, Joachimów-Mogiły

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Czapiga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNI

58 (47,54%)

Sławomir Skrzypowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLIMOWSKA

64 (52,46%)

Okręg 6

Podsokołów, Sokołów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Ciszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNI

44 (45,36%)

Małgorzata Maria Bogusiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLIMOWSKA

23 (23,71%)

Michał Kazimierz Buczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA BOLIMOWA

30 (30,93%)

Okręg 7

Jasionna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Muszyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNI

0 (0,00%)

Okręg 8

Łasieczniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Ambroziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNI

0 (0,00%)

Okręg 9

Sierzchów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiktor Tarmanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNI

0 (0,00%)

Okręg 10

Nowe Kęszyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Barbara Kurczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNI

0 (0,00%)

Okręg 11

Kęszyce-Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jerzy Gala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNI

49 (62,82%)

Przemysław Marek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLIMOWSKA

29 (37,18%)

Okręg 12

Ziąbki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Pilich

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNI

43 (39,81%)

Stanisław Czarnota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLIMOWSKA

65 (60,19%)

Okręg 13

Kurabka, Humin-Dobra Ziemskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marianna Wiesława Strożek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNI

58 (52,73%)

Arkadiusz Krzysztof Jerzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLIMOWSKA

52 (47,27%)

Okręg 14

Humin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Grzegorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNI

64 (49,23%)

Michał Grefkowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLIMOWSKA

66 (50,77%)

Okręg 15

Józefów, Kolonia Wola Szydłowiecka, Wola Szydłowiecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Żukowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNI

53 (48,18%)

Łukasz Dmuchowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLIMOWSKA

21 (19,09%)

Łukasz Marcin Rzepecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA BOLIMOWA

36 (32,73%)