Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Błonie, Węgrzynice
Pokaż więcej
Andrzej Sworek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(13,97%)
Jerzy Ryszard Pawelski
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
117
(86,03%)
Okręg 2
Cibórz nr 1, nr 2, nr 4, nr 6, nr 10, nr 14, nr 15, nr 22, nr 39, nr 40, nr 41, nr 42, nr 54, nr 56, nr 59, nr 60, nr 62, nr 74, nr 48 - 50 (ZOL), Cząbry
Pokaż więcej
Urszula Beata Bronisz
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
116
(74,36%)
Zbigniew Jan Sinkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(25,64%)
Okręg 3
Cibórz nr 17, nr 18, nr 19, nr 20, nr 21, nr 31, nr 32, nr 33, nr 34, nr 35, nr 36, nr 37, nr 77
Pokaż więcej
Mariusz Stanisław Kuźmicz
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
146
(85,88%)
Beata Walkowiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(14,12%)
Okręg 4
Cibórz nr 26, nr 27, nr 28, nr 29, nr 30, Międzylesie
Pokaż więcej
Ewa Agnieszka Kasprzak
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
0
(0,00%)
Okręg 5
Podła Góra, Zawisze
Pokaż więcej
Marek Leon Kantek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(56,29%)
Krzysztof Szymczak
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
31
(20,53%)
Michał Stachowiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(23,18%)
Okręg 6
Radoszyn od nr 1 do nr 68
Pokaż więcej
Karol Mirosław Dauksza
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
0
(0,00%)
Okręg 7
Radoszyn od nr 69 do nr 77, Darnawa
Pokaż więcej
Piotr Olszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(51,93%)
Mirosław Faber
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(48,07%)
Okręg 8
Kalinowo, Niesulice, Złoty Potok
Pokaż więcej
Tomasz Paweł Roskowiński
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
69
(89,61%)
Adam Filip Dmytriak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8
(10,39%)
Okręg 9
Ołobok: ul. Wojciechowskiego od nr 1 do nr 9, ul. B. Chrobrego od nr 25 do nr 27, ul. Kościelna, ul. Leśna, Łąkie
Pokaż więcej
Grażyna Teresa Świątczak
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
100
(70,92%)
Izabela Anna Szymańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(29,08%)
Okręg 10
Ołobok: ul. Wojciechowskiego od nr 10 do nr 48, ul. B. Chrobrego od nr 1 do nr 24, ul. Kolonia, ul. Strumykowa, ul. Zabużańska, ul. Łąkowa
Pokaż więcej
Andrzej Kałużny
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
98
(81,67%)
Krzysztof Jesiołkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(18,33%)
Okręg 11
Ołobok: ul. Wojciechowskiego 49 - 70, ul. Krośnieńska, ul. Sportowa, ul. Mała, ul. Polna, ul. Nadbrzeżna, ul. Borowska, ul. Słoneczna, ul. Akacjowa
Pokaż więcej
Bartosz Daniel Derejczyk
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
103
(85,83%)
Marek Marcin Karolak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(14,17%)
Okręg 12
Sebastian Krzysztof Kulka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(20,96%)
Benita Anna Robińska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
45
(26,95%)
Damian Brzuśnian
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(11,98%)
Krzysztof Niemyt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE WYBORCÓW 2018
67
(40,12%)
Okręg 13
Andrzej Krzysztof Stańczak
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
0
(0,00%)
Okręg 14
Janusz Michał Obuchanicz
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
0
(0,00%)
Okręg 15
Kaliszkowice, Przetocznica, Skąpe
Pokaż więcej
Wiesław Zawiślak
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
0
(0,00%)