Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Skąpe

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Błonie, Węgrzynice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Sworek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (13,97%)

Jerzy Ryszard Pawelski

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

117 (86,03%)

Okręg 2

Cibórz nr 1, nr 2, nr 4, nr 6, nr 10, nr 14, nr 15, nr 22, nr 39, nr 40, nr 41, nr 42, nr 54, nr 56, nr 59, nr 60, nr 62, nr 74, nr 48 - 50 (ZOL), Cząbry

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Beata Bronisz

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

116 (74,36%)

Zbigniew Jan Sinkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (25,64%)

Okręg 3

Cibórz nr 17, nr 18, nr 19, nr 20, nr 21, nr 31, nr 32, nr 33, nr 34, nr 35, nr 36, nr 37, nr 77

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Stanisław Kuźmicz

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

146 (85,88%)

Beata Walkowiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (14,12%)

Okręg 4

Cibórz nr 26, nr 27, nr 28, nr 29, nr 30, Międzylesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Agnieszka Kasprzak

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

0 (0,00%)

Okręg 5

Podła Góra, Zawisze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Leon Kantek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

85 (56,29%)

Krzysztof Szymczak

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

31 (20,53%)

Michał Stachowiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (23,18%)

Okręg 6

Radoszyn od nr 1 do nr 68

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Mirosław Dauksza

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

0 (0,00%)

Okręg 7

Radoszyn od nr 69 do nr 77, Darnawa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Olszewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

94 (51,93%)

Mirosław Faber

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (48,07%)

Okręg 8

Kalinowo, Niesulice, Złoty Potok

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Paweł Roskowiński

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

69 (89,61%)

Adam Filip Dmytriak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

8 (10,39%)

Okręg 9

Ołobok: ul. Wojciechowskiego od nr 1 do nr 9, ul. B. Chrobrego od nr 25 do nr 27, ul. Kościelna, ul. Leśna, Łąkie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Teresa Świątczak

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

100 (70,92%)

Izabela Anna Szymańska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (29,08%)

Okręg 10

Ołobok: ul. Wojciechowskiego od nr 10 do nr 48, ul. B. Chrobrego od nr 1 do nr 24, ul. Kolonia, ul. Strumykowa, ul. Zabużańska, ul. Łąkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Kałużny

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

98 (81,67%)

Krzysztof Jesiołkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (18,33%)

Okręg 11

Ołobok: ul. Wojciechowskiego 49 - 70, ul. Krośnieńska, ul. Sportowa, ul. Mała, ul. Polna, ul. Nadbrzeżna, ul. Borowska, ul. Słoneczna, ul. Akacjowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartosz Daniel Derejczyk

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

103 (85,83%)

Marek Marcin Karolak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (14,17%)

Okręg 12

Niekarzyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Krzysztof Kulka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (20,96%)

Benita Anna Robińska

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

45 (26,95%)

Damian Brzuśnian

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (11,98%)

Krzysztof Niemyt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE WYBORCÓW 2018

67 (40,12%)

Okręg 13

Pałck

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Krzysztof Stańczak

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

0 (0,00%)

Okręg 14

Rokitnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Michał Obuchanicz

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

0 (0,00%)

Okręg 15

Kaliszkowice, Przetocznica, Skąpe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Zawiślak

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

0 (0,00%)