Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dąbrowa Biskupia

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwo Parchanie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Elżbieta Kolczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI

25 (18,66%)

Tadeusz Dec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

14 (10,45%)

Aneta Anna Ebekozien

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA

95 (70,90%)

Okręg 2

sołectwo Parchanki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Okniński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI

26 (29,55%)

Anita Maria Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ

46 (52,27%)

Rafał Daniel Rafiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

0 (0,00%)

Dariusz Białek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA

16 (18,18%)

Okręg 3

sołectwo Modliborzyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Frontczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ

72 (47,68%)

Michał Osajda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

35 (23,18%)

Agnieszka Paszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA

44 (29,14%)

Okręg 4

sołectwo Brudnia, sołectwo Wonorze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Roszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI

35 (19,02%)

Krzysztof Jacek Skibiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ

51 (27,72%)

Łukasz Walczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

51 (27,72%)

Piotr Klimczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA

47 (25,54%)

Okręg 5

sołectwo Ośniszczewko, sołectwo Zagajewice, sołectwo Zagajewiczki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Marcin Śliwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI

30 (22,73%)

Krzysztof Sitek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ

35 (26,52%)

Marta Macioszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

19 (14,39%)

Janusz Zdzisław Czarniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA

48 (36,36%)

Okręg 6

sołectwo Ośniszczewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Kazimierz Lewandowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI

36 (36,00%)

Ilona Bernadeta Szczęsna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ

48 (48,00%)

Renata Barbara Sobolewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA

16 (16,00%)

Okręg 7

sołectwo Stanomin, sołectwo Wola Stanomińska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Oczki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI

45 (34,09%)

Jakub Paweł Kaszliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ

47 (35,61%)

Dorota Bubiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

1 (0,76%)

Marta Maria Skrzypczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

13 (9,85%)

Henryk Antoni Lewicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA

26 (19,70%)

Okręg 8

sołectwo Chlewiska, sołectwo Mleczkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Kazimierz Matuszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI

53 (38,13%)

Ireneusz Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

10 (7,19%)

Tomasz Bronisław Wronecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA

76 (54,68%)

Okręg 9

sołectwo Chróstowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Igor Janusz Szulc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ

96 (62,75%)

Bolesław Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

14 (9,15%)

Józef Frontczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA

43 (28,10%)

Okręg 10

sołectwo Konary-Dziewa, część sołectwa Pieranie: wieś Sobiesiernie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Cecylia Herrmann

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI

98 (65,77%)

Lucyna Guźlecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA

51 (34,23%)

Okręg 11

sołectwo Radojewice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Mieczysław Konieczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI

35 (26,72%)

Monika Katulska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ

30 (22,90%)

Agnieszka Wojciechowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA

66 (50,38%)

Okręg 12

część sołectwa Pieranie wsie: Pieranie, Bąkowo, Głojkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Kazimierz Pawłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI

64 (36,99%)

Wiesława Urszula Posadzy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ

95 (54,91%)

Stanisław Śliwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA

14 (8,09%)

Okręg 13

sołectwo Przybysław

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Stefan Kołodziejski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI

26 (20,97%)

Adam Rybczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ

50 (40,32%)

Józef Czesław Guźlecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA

48 (38,71%)

Okręg 14

część sołectwa Dąbrowa Biskupia ulice: Długa od numeru 88 do końca, Kwiatowa, Lipowa, Magazynowa, Młyńska, Polna, Szkolna, Wrzosowa, Sołectwo Nowy Dwór

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Maria Gawrysiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI

91 (48,15%)

Jerzy Jan Organista

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ

61 (32,28%)

Wojciech Leon Kędzierski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA

37 (19,58%)

Okręg 15

część sołectwa Dąbrowa Biskupia ulice: Budowlana, Długa numery od 1 do 87A, Leśna, Słoneczna, Spacerowa, Topolowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Świerkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI

116 (64,80%)

Arnold Stanisław Bubiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ

45 (25,14%)

Oliwia Roszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

5 (2,79%)

Małgorzata Ossowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA

13 (7,26%)