Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Konin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Ulice: 3 Maja, Agatowa, Armii Krajowej, Ametystowa, Angielska, J. Augustynowicza, K. K. Baczyńskiego, Bankowa, P. Barańskiego, J. Bema, Berylowa, Beznazwy, Borowa, Brylantowa, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cisowa, Cyrkoniowa, Czyżykowa, J. Dąbrowskiego, M. Dąbrowskiej, Deotymy, Dębowa, Diamentowa, R. Dmowskiego, A. Domańskiej, E. Drużbackiej, J. Dzierżonia, B. Dybowskiego, A. Dygasińskiego, S. Esse, Europejska, A. Fieldorfa, Francuska, Galileusza, Gimnastyczna, P. Gojawiczyńskiej, Grabowa, Granatowa, Grodzisko, Grota Roweckiego, Gruntowa, Grunwaldzka, Gwoździarska, J. Hallera, Hiszpańska, Hubala, K. Iłłakowiczówny, L. Infelda, F. Jacolika, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaspisowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kaliska, Kamienna, Kanarkowa, Kasztanowa, B. J. Kijaków, J. Kilińskiego, Klonowa, Kolska, M. Konopnickiej, M. Kopernika, Koralowa, Kościelna, T. Kościuszki, M. Kownackiej, Kramowa, Krótka, Kryształowa, Krzemieniowa, Krzywa, M. Kuncewiczowej, A. Kurowskiego, Kwarcowa, E. Kwiatkowskiego, Leszczynowa, Lipowa, I. Łopuskiej, Magnetytowa, Magnoliowa, Malachitowa, Marmurowa, A. Mickiewicza, Modrzewiowa, Nadbrzeżna, Nadrzeczna, Z. Nałkowskiej, Nefrytowa, Niecała, Niemiecka, Nowa, Objazdowa, Obrońców Westerplatte, M. Oczapowskiego, Onyksowa, Opalowa, Osada, E. Orzeszkowej, Parkowa, Parowa, M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Pawłówek, PCK, Perłowa, Piaskowa, W. Pileckiego, Pirytowa, J. Piłsudskiego, Pociejewo, Podgórna, Podwale, J. Porazińskiej, B. Prusa, Przechodnia, Przydziałki, W. Puchalskiego, L. Pułaskiego, M. Raciborskiego, M. Rataja, Reformacka, W. Reymonta, M. Rodziewiczówny, Różana, Rubinowa, Sadowa, M. Siedleckiego, W. Sikorskiego, Skowronkowa, M. Słodkiego, Słoneczna, J. Słowackiego, Słowicza, Solna, J. Sowińskiego, Sportowa, S. Staszica, Stodolniana, Studzienna, H. Sucharskiego, Szarych Szeregów, Szkolna, Szafirowa, E. Szelburg-Zarembiny, Szmaragdowa, Szpitalna, płk. W. Sztarka, Szwedzka, Śliska, Świerkowa, Świętojańska, gen. E. Taczanowskiego, Wał Tarejwy, Targowa, Topazowa, Topolowa, Turkusowa, Ukraińska, Z. Urbanowskiej, Trasa Warszawska, Wiatraczna, Wiejska, Wierzbowa, Wilcza, Wiosny Ludów, W. Witosa, Wodna, Wojska Polskiego, Plac Wolności, J. Wybickiego, Wzgórze, Zachodnia, Zagórowska, Zamkowa, Plac Zamkowy, G. Zapolskiej, E. Zawackiej, J. Zemełki, S. Żeromskiego, Żwirki i Wigury.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Dubanosow
    192 (2,92%)
  2. 3 Elżbieta Dorota Woźniak
    46 (0,70%)
  3. 2 Dariusz Wilczewski
    248 (3,77%)
  4. 5 Iwona Teresa Wojnarowska
    32 (0,49%)
  5. 4 Tomasz Andrzej Nowak
    530 (8,05%)
  6. 6 Michał Karol Świeży
    41 (0,62%)
  7. 7 Józef Zygmunt Nowicki
    285 (4,33%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bartosz Małaczek
    279 (4,24%)
  2. 2 Katarzyna Anna Wagner
    186 (2,82%)
  3. 4 Monika Magdalena Lis
    386 (5,86%)
  4. 3 Łukasz Michalski
    124 (1,88%)
  5. 6 Lilia Henryka Bąkowska-Rybak
    70 (1,06%)
  6. 5 Zbigniew Grzegorz Gościński
    145 (2,20%)
  7. 7 Sławomir Józef Lorek
    587 (8,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIENIAMY KONIN

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Jędrzejczak
    145 (2,20%)
  2. 1 Marcin Ratajczyk
    232 (3,52%)
  3. 3 Izydora Teresa Smakulska
    54 (0,82%)
  4. 4 Marta Urbańska
    140 (2,13%)
  5. 5 Paweł Stanisław Linke
    89 (1,35%)
  6. 6 Wojciech Tomasz Ułanowski
    25 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA KONINA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Józef Janusz Kozłowski
    27 (0,41%)
  2. 2 Magdalena Katarzyna Michalska
    35 (0,53%)
  3. 3 Karol Krzysztof Kuznowicz
    205 (3,11%)
  4. 4 Edyta Lisiecka
    34 (0,52%)
  5. 5 Alicja Mieczysława Osowska
    6 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIN MIASTEM NA TAK! KANDYDATA NA PREZYDENTA MICHAŁA KOTLARSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aleksandra Galor
    42 (0,64%)
  2. 5 Kazimierz Wiesław Grabowski
    3 (0,05%)
  3. 4 Salomea Marianna Musielewska
    11 (0,17%)
  4. 1 Mateusz Tomczak
    130 (1,97%)
  5. 3 Małgorzata Wojciechowska
    32 (0,49%)
  6. 6 Wojciech Stróż
    3 (0,05%)
  7. 7 Henryk Adam Walczak
    19 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Henryk Waszkowiak
    695 (10,55%)
  2. 7 Krzysztofa Konopczyńska
    106 (1,61%)
  3. 4 Andrzej Roman Ignaczak
    262 (3,98%)
  4. 3 Emilia Michalak
    285 (4,33%)
  5. 5 Halina Elżbieta Majewska
    92 (1,40%)
  6. 6 Grzegorz Jakub Gośka
    265 (4,02%)
  7. 2 Sławomir Antoni Lachowicz
    497 (7,55%)

Okręg 2

Ulice: Aleje 1 Maja, Admiralska, Aleja Astrów, Azaliowa, Begoniowa, Bluszczowa, Bławatkowa, K. Błaszaka, Boczna, Bojerowa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bosmańska, Bratkowa, W. Broniewskiego, Bydgoska, Daliowa, Dolna, Dworcowa, Energetyka, Fikusowa, Fiołkowa, Flisacka, Gerberowa, Gladiolowa, Goździkowa, Górnicza, Plac Górnika, Hiacyntowa, Hurtowa, Irysowa, Jachtowa, Jana III Sobieskiego, Jasna, Kaczeńcowa, Kaktusowa, Kameliowa, Kapitańska, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Kąkolowa, Kleczewska od nr 1 do nr 35 po stronie nieparzystej i od nr 2 do nr 14 po stronie parzystej, św. M. Kolbego, Kolejowa, Komandorska, Konwaliowa, Kosmonautów, Kotłowa, Krokusowa, Królowej Jadwigi, Królowej Marysieńki, Osiedle Legionów, Leszka Czarnego, Lewkoniowa, Liliowa, 11 Listopada od nr 1 do nr 20, Makowa, Malwowa, Margaretkowa, Marynarska, Mieszka Starego, Narcyzowa, Nasturcjowa, Plac Niepodległości, Nowy Dwór, Ogrodowa, Okrętowa, Paprotkowa, Parowozownia, Pelargoniowa, Piwoniowa, Powstańców Styczniowych, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Północna, Promowa, Przemysłowa nr 4, 6, 14 i 16, Regatowa, Rolna, Aleja Róż, Rumiankowa, Sasankowa, L. Solskiego, Spółdzielców, Stanisława Augusta Poniatowskiego, Stefana Batorego, Stokowa, Stokrotkowa, Storczykowa, Stroma, Sybiraków, Szafirkowa, Szałwiowa, Szarotki, Świętopełka, L. Teligi, R. Traugutta, Tulipanowa, J. Tuwima, Wioślarska, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Zawilcowa, Złocieni, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego, Źródlana, Żeglarska.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Gościniak
    61 (0,66%)
  2. 6 Piotr Artur Pawłowski
    35 (0,38%)
  3. 5 Beata Hadyńska
    22 (0,24%)
  4. 7 Jolanta Piątek
    36 (0,39%)
  5. 2 Tadeusz Andrzej Piguła
    368 (3,99%)
  6. 1 Elżbieta Streker-Dembińska
    352 (3,82%)
  7. 9 Sebastian Eugeniusz Łukaszewski
    132 (1,43%)
  8. 3 Lidia Maria Rybacka
    103 (1,12%)
  9. 8 Agnieszka Niekochańska
    32 (0,35%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Barbara Katarzyna Musiał
    194 (2,10%)
  2. 5 Małgorzata Maria Cieśluk
    59 (0,64%)
  3. 3 Kasjan Jakub Owsianko
    80 (0,87%)
  4. 6 Kinga Anna Kijak
    164 (1,78%)
  5. 1 Wiesław Kazimierz Steinke
    1 649 (17,87%)
  6. 7 Urszula Iwona Maciaszek
    573 (6,21%)
  7. 2 Ewa Tamara Szuber-Bednarz
    154 (1,67%)
  8. 8 Robert Grzegorz Zalewski
    65 (0,70%)
  9. 9 Janusz Zawilski
    217 (2,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIENIAMY KONIN

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marlena Małgorzata Przedwojska
    133 (1,44%)
  2. 7 Robert Sylwester Bezulski
    68 (0,74%)
  3. 4 Marta Magdalena Sulmińska
    116 (1,26%)
  4. 1 Jarosław Edmund Koźlarek
    298 (3,23%)
  5. 2 Marta Bukowska
    228 (2,47%)
  6. 6 Rafał Przybylski
    80 (0,87%)
  7. 5 Elżbieta Dwornik
    86 (0,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIN MIASTEM NA TAK! KANDYDATA NA PREZYDENTA MICHAŁA KOTLARSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 6 Aleksander Dawid Krzyżański
    9 (0,10%)
  2. 4 Kewin Wiśniewski
    14 (0,15%)
  3. 8 Fudżika Dżesika Kasprzak
    4 (0,04%)
  4. 5 Wioletta Teresa Tomczak
    7 (0,08%)
  5. 1 Michał Tadeusz Kotlarski
    456 (4,94%)
  6. 2 Małgorzata Anna Kucal-Wątroba
    69 (0,75%)
  7. 7 Miłosz Szymański
    20 (0,22%)
  8. 3 Anna Maria Górecka
    30 (0,33%)
  9. 9 Szymon Wiewiórski
    27 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 9 Wiktor Grzelak
    106 (1,15%)
  2. 7 Małgorzata Maria Garbaciak
    58 (0,63%)
  3. 3 Magdalena Białkowska
    231 (2,50%)
  4. 5 Jakub Eltman
    454 (4,92%)
  5. 1 Zenon Jan Chojnacki
    1 714 (18,58%)
  6. 2 Krystian Marek Majewski
    406 (4,40%)
  7. 4 Maria Jolanta Myssura
    128 (1,39%)
  8. 6 Krzysztof Czapski
    168 (1,82%)
  9. 8 Joanna Maria Pokotyluk
    20 (0,22%)

Okręg 3

Ulice: 11 Listopada od nr 21 do końca, S. Banacha, M. Bekkera, Budowlanych, Cicha, M. Danysza, A. Dobrowolskiego, I. Domeyki, K. Drewnowskiego, F. Frankiewicza, E. Godlewskiego, Graniczna, Grójecka, J. Heweliusza, L. Hirszfelda, Jana Pawła II, K. Kuratowskiego, Kurów, Kwiatowa, Laskówiecka, S. Leśniewskiego, Łąkowa, I. Łukasiewicza, S. Mazurkiewicza, Miła, Młodzieżowa, Myśliwska, Nadwarciańska, K. Olszewskiego, Pionierów, Południowa, Księdza Jerzego Popiełuszki, Portowa, Przyjaźni, Z. Religi, E. Romera, Rudzicka, W. Sedlaka, I. Sendlerowej, W. Sierpińskiego, M. Skłodowskiej-Curie, Skrótowa, Sosnowa, Z. Sokolnickiej, Spokojna, Staromorzysławska, Strażacka, J. J. Śniadeckich, W. Trzebiatowskiego, Weteranów, Z. Wróblewskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wyzwolenia, Zakole, Zielona.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tadeusz Aleksander Wojdyński
    292 (4,57%)
  2. 2 Anna Chmielecka-Janasek
    69 (1,08%)
  3. 4 Anna Kurzawa
    211 (3,30%)
  4. 3 Tadeusz Tylak
    161 (2,52%)
  5. 5 Mariusz Siuda
    178 (2,78%)
  6. 6 Agnieszka Nędzka
    43 (0,67%)
  7. 7 Magdalena Rabikowska
    45 (0,70%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Zofia Teresa Wiktorska
    36 (0,56%)
  2. 4 Emilia Wasielewska
    198 (3,10%)
  3. 3 Mikołaj Marcinkowski
    173 (2,71%)
  4. 5 Ewa Irena Jacaszek
    102 (1,60%)
  5. 1 Piotr Karol Korytkowski
    989 (15,47%)
  6. 2 Rafał Duchniewski
    307 (4,80%)
  7. 7 Wiesław Wanjas
    185 (2,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIENIAMY KONIN

kandydatliczba głosów

  1. 3 Monika Marciniak
    30 (0,47%)
  2. 2 Justyna Monika Król
    211 (3,30%)
  3. 1 Damian Kruczkowski
    547 (8,56%)
  4. 4 Alan Woźniak
    26 (0,41%)
  5. 5 Mateusz Yirmayahu Godlewski
    18 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA KONINA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zdzisław Osowski
    7 (0,11%)
  2. 3 Anna Barbara Swędrowska
    13 (0,20%)
  3. 6 Irena Kuznowicz
    49 (0,77%)
  4. 5 Ryszard Józef Kosecki
    6 (0,09%)
  5. 2 Maria Jolanta Frydryszak
    25 (0,39%)
  6. 1 Wiesław Marek Więckowski
    49 (0,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIN MIASTEM NA TAK! KANDYDATA NA PREZYDENTA MICHAŁA KOTLARSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Jerzy Kotlarski
    139 (2,17%)
  2. 7 Tomasz Giętkowski
    9 (0,14%)
  3. 1 Rafał Nowaczyk
    67 (1,05%)
  4. 3 Zygmunt Krzysztof Tomczak
    6 (0,09%)
  5. 6 Jadwiga Tamulska
    11 (0,17%)
  6. 5 Eugenia Grabowska
    6 (0,09%)
  7. 4 Halina Urszula Jakubowska
    17 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dominik Szopa
    824 (12,89%)
  2. 2 Katarzyna Jaworska
    586 (9,17%)
  3. 3 Krzysztof Majcher
    91 (1,42%)
  4. 4 Maria Zwolińska
    86 (1,35%)
  5. 5 Katarzyna Głodek
    79 (1,24%)
  6. 6 Józef Jędro
    407 (6,37%)
  7. 7 Mariusz Ćwikliński
    95 (1,49%)

Okręg 4

Ulice: 150 - lecia Cukrownictwa, Akacjowa, G. Bacewicz, Beniowska, Bernardynka, O. Boznańskiej, Brunatna, J. Chełmońskiego, F. Chopina, Aleja Cukrownicza, Czereśniowa, Dobra, Dożynkowa, Działkowa, Fabryczna, J. Fałata, Gaj, Gajowa, A. M. Gierymskich, Gminna, Gosławicka, Gospodarcza, Gotycka, A. Grottgera, Harcerska, Hutnicza, Janowska, Jeziorna, Ks. Dominika Jędrzejewskiego, Kanałowa, M. Karłowicza, Kaszubska, Kazimierska, Kątowa, Kleczewska od nr 37 do końca po prawej stronie nieparzystej i od nr 16 do końca po stronie parzystej, Kortowa, J. W. Kossaków, A. Wierusz Kowalskiego, Krańcowa, Kręta, Kujawska, K. Kurpińskiego, Kurpiowska, Leśna, Letnia, Lubuska, Łężyńska, Łowicka, T. Makowskiego, J. Malczewskiego, Maliniecka, Marantowska, J. Matejki, Mazowiecka, Mazurska, P. Michałowskiego, Międzylesie, S. Moniuszki, Mokra, Mostowa, Muzealna, Z. Noskowskiego, Nowiny, F. Nowowiejskiego, Odkrywkowa, Okólna, I. Paderewskiego, ks. Bogusława Palenickiego, Pałacowa, Pątnowska, Plażowa, Plonowa, Podlaska, Pogodna, Polna, Pomorska, Półwiejska, Prosta, Przemysłowa od nr 3 do końca po stronie nieparzystej i od nr 18 do nr 168 po stronie parzystej, Radosna, Regionalna, L. Różyckiego, Rybacka, Spacerowa, L. Staffa, Sulańska, T. Szeligowskiego, Szeroka, K. Szymanowskiego, Śląska, Ślesińska, Torowa, Ukośna, Walcownicza, Warmińska, Wczasowa, Wesoła, S. Wiechowicza, Wielkopolska, H. Wieniawskiego, Wieruszewska, Willowa, S. I. Witkiewicza (Witkacego), Wojciechowo, Wrzosowa, L. Wyczółkowskiego, S. Wyspiańskiego, Zacisze, Zakładowa, Zamurze, Zapłocie.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Michał Marek Juszczak
    35 (0,45%)
  2. 1 Ryszard Józef Sławiński
    264 (3,38%)
  3. 4 Urszula Grażyna Stolarczyk
    74 (0,95%)
  4. 2 Mirosław Kazimierz Bartkowiak
    154 (1,97%)
  5. 5 Żaneta Magdalena Wróbel-Naskręcka
    72 (0,92%)
  6. 6 Jolanta Agnieszka Karolewska
    14 (0,18%)
  7. 7 Marek Wiesław Skwarczyński
    72 (0,92%)
  8. 8 Lidia Ewa Wolska
    86 (1,10%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Kosińska
    266 (3,41%)
  2. 3 Marek Cieślak
    574 (7,36%)
  3. 1 Witold Nowak
    855 (10,96%)
  4. 4 Ewa Janina Różycka
    245 (3,14%)
  5. 7 Wiesław Władysław Kostecki
    36 (0,46%)
  6. 5 Dagmara Kuznowicz-Wolska
    228 (2,92%)
  7. 6 Alfred Lesław Michalczyk
    131 (1,68%)
  8. 8 Marek Wincenty Kopaczewski
    129 (1,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIENIAMY KONIN

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jakub Filip Piasecki
    219 (2,81%)
  2. 1 Małgorzata Anna Broniszewska
    294 (3,77%)
  3. 2 Karina Monika Akseńczuk
    88 (1,13%)
  4. 4 Sylwia Magdalena Frankowska
    47 (0,60%)
  5. 6 Marcin Juszczak
    36 (0,46%)
  6. 3 Dawid Kryspin Gańczak
    53 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIN MIASTEM NA TAK! KANDYDATA NA PREZYDENTA MICHAŁA KOTLARSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Sebastian Górecki
    127 (1,63%)
  2. 6 Damian Młodzieniak
    109 (1,40%)
  3. 8 Jarosław Andrzej Sidor
    596 (7,64%)
  4. 7 Beata Zofia Juszczak
    8 (0,10%)
  5. 2 Robert Woźniak
    29 (0,37%)
  6. 1 Maciej Ostrowski
    731 (9,37%)
  7. 3 Marta Kotlarska
    80 (1,03%)
  8. 4 Marika Andżelika Kalczyńska
    13 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Bartosz Jan Drzewiecki
    63 (0,81%)
  2. 1 Jacek Roman Kubiak
    816 (10,46%)
  3. 4 Magdalena Agnieszka Wójkowska
    365 (4,68%)
  4. 2 Krystyna Bogumiła Leśniewska
    413 (5,29%)
  5. 5 Małgorzata Buchelt
    114 (1,46%)
  6. 3 Paweł Jan Błaszczak
    94 (1,20%)
  7. 8 Mariusz Kociński
    114 (1,46%)
  8. 7 Przemysław Dudek
    159 (2,04%)