Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - jarociński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

GMINA JAROCIN-Sołectwa: Annapol, Bachorzew, Cielcza, Cząszczew, Dąbrowa, Golina i Stefanów, Hilarów, Kadziak, Kąty, Łuszczanów, Mieszków, Osiek, Potarzyca, Prusy i Roszkówko, Radlin, Roszków, Siedlemin i Ciświca, Tarce, Wilczyniec, Wilkowyja, Witaszyce, Witaszyczki, Zakrzew, Gmina Jarocin-Miasto Jarocin: Osiedle Nr 9 - 700 - lecia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryk Stefan Szymczak
    409 (5,04%)
  2. 6 Edyta Zielińska
    49 (0,60%)
  3. 3 Roman Przybylski
    196 (2,41%)
  4. 5 Stanisław Czesław Jezierski
    79 (0,97%)
  5. 2 Karolina Baranowska
    204 (2,51%)
  6. 7 Jerzy Marek Jerzyniak
    158 (1,95%)
  7. 4 Grzegorz Maćkowiak
    190 (2,34%)
  8. 8 Marta Bożena Bierła
    259 (3,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Beata Maria Czajczyńska
    126 (1,55%)
  2. 1 Bartosz Walczak
    1 353 (16,66%)
  3. 3 Wojciech Marcin Gmerek
    149 (1,83%)
  4. 2 Julian Kazimierz Zegar
    530 (6,53%)
  5. 7 Elżbieta Liliana Kostka
    419 (5,16%)
  6. 4 Janina Zofia Nicke
    390 (4,80%)
  7. 6 Mariusz Kominek
    257 (3,17%)
  8. 8 Jarosław Wojciech Rodziak
    286 (3,52%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Idzi Kołodziej
    384 (4,73%)
  2. 2 Karol Piotr Matuszak
    740 (9,11%)
  3. 3 Katarzyna Ignasiak
    67 (0,83%)
  4. 4 Anita Magdalena Piechocka
    56 (0,69%)
  5. 5 Witold Kownacki
    52 (0,64%)
  6. 7 Anna Staszak
    71 (0,87%)
  7. 6 Bartłomiej Orpel
    63 (0,78%)
  8. 8 Joanna Mąka
    63 (0,78%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Daria Skrzypczak
    48 (0,59%)
  2. 3 Karol Dariusz Wardeński
    230 (2,83%)
  3. 2 Wanda Jadwiga Olesińska
    172 (2,12%)
  4. 1 Andrzej Jacek Dworzyński
    412 (5,07%)
  5. 4 Magdalena Molus
    51 (0,63%)
  6. 6 Paweł Piotr Burkiewicz
    86 (1,06%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mirela Maria Wawrzyniak
    16 (0,20%)
  2. 4 Maciej Zieliński
    33 (0,41%)
  3. 2 Andrzej Weber
    162 (2,00%)
  4. 3 Jagoda Magdalena Milich-Marciniak
    28 (0,34%)
  5. 1 Łukasz Witczak
    332 (4,09%)

Okręg 2

Gmina Jarocin – Miasto Jarocin: Osiedle Nr 1 – Stare Miasto, Osiedle Nr 2 – Tadeusza Kościuszki, Osiedle Nr 3 – Mikołaja Kopernika, Osiedle Nr 4 – Śródmieście, Osiedle Nr 5 – Ciświca, Osiedle Nr 6 – Tumidaj, Osiedle Nr 7 – Bogusław, Osiedle Nr 8 – 1000 - lecia, Osiedle Nr 10 – Glinki, Osiedle Nr 11 – Ługi, Osiedle Nr 12 – Wojska Polskiego, Osiedle Nr 13 – Os. Konstytucji 3 Maja I, Osiedle Nr 14 – Os. Konstytucji 3 Maja II, Osiedle Nr 15 – Polna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Arkadiusz Brzostowski
    70 (0,72%)
  2. 6 Leszek Jan Grodzki
    148 (1,51%)
  3. 5 Anna Raczkowska
    43 (0,44%)
  4. 3 Maria Zofia Lisiecka
    163 (1,67%)
  5. 1 Lidia Czechak
    1 571 (16,05%)
  6. 4 Paweł Niewiadomski
    194 (1,98%)
  7. 8 Andrzej Józef Gogulski
    120 (1,23%)
  8. 2 Mirosław Paweł Drzazga
    288 (2,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Borkiewicz
    752 (7,68%)
  2. 1 Mateusz Walczak
    620 (6,33%)
  3. 3 Mariusz Adamkiewicz
    291 (2,97%)
  4. 5 Jacek Stanisław Dutkiewicz
    493 (5,04%)
  5. 2 Zdzisława Kazimiera Pilarczyk
    264 (2,70%)
  6. 8 Iwona Tobolska
    574 (5,86%)
  7. 6 Józef Hoffmann
    382 (3,90%)
  8. 7 Dorota Aurelia Kubiak
    333 (3,40%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Piotr Pyzik
    61 (0,62%)
  2. 3 Wojciech Zdzisław Florczyk
    145 (1,48%)
  3. 5 Marek Jan Grochowski
    24 (0,25%)
  4. 6 Błażej Frankiewicz
    86 (0,88%)
  5. 2 Hanna Jadwiga Szałkowska
    418 (4,27%)
  6. 8 Edward Grzesiek
    173 (1,77%)
  7. 1 Bronisława Kazimiera Włodarczyk
    324 (3,31%)
  8. 4 Aleksandra Walczak-Głąb
    106 (1,08%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Marcin Roguszczak
    59 (0,60%)
  2. 2 Stanisław Franciszek Martuzalski
    1 045 (10,68%)
  3. 1 Leszek Romuald Mazurek
    196 (2,00%)
  4. 3 Kinga Maria Śmigielska
    108 (1,10%)
  5. 7 Daria Urbaniak
    54 (0,55%)
  6. 5 Leszek Władysław Żurek
    46 (0,47%)
  7. 8 Izabela Żaneta Zaremba
    26 (0,27%)
  8. 4 Marcin Zwierzyński
    328 (3,35%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Daniel Gaszak
    41 (0,42%)
  2. 3 Renata Barbara Nowak
    76 (0,78%)
  3. 1 Dawid Śmigielski
    165 (1,69%)

Okręg 3

Gmina Żerków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariusz Krzysztof Stolecki
    1 434 (30,89%)
  2. 3 Tomasz Bandyk
    344 (7,41%)
  3. 2 Mariola Ewa Zawal
    183 (3,94%)
  4. 4 Danuta Beata Wilak
    118 (2,54%)
  5. 5 Renata Magdalena Strabel
    94 (2,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Raś
    372 (8,01%)
  2. 5 Przemysław Szymon Wojcieszak
    30 (0,65%)
  3. 3 Zofia Agnieszka Ratajczak
    191 (4,11%)
  4. 4 Agnieszka Waśkowiak
    32 (0,69%)
  5. 2 Zbigniew Boruta
    117 (2,52%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agnieszka Rybacka
    186 (4,01%)
  2. 1 Jacek Marek Jędraszczyk
    491 (10,58%)
  3. 4 Halina Maria Nowak
    82 (1,77%)
  4. 2 Andrzej Szlachetka
    175 (3,77%)
  5. 5 Zbigniew Biernacik
    34 (0,73%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marzena Piotrowska
    61 (1,31%)
  2. 4 Marek Janowski
    79 (1,70%)
  3. 5 Maria Anna Wiśniewska
    61 (1,31%)
  4. 2 Kasper Euzebiusz Ekert
    283 (6,10%)
  5. 1 Małgorzata Maria Skalska
    179 (3,86%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Gościniak
    61 (1,31%)
  2. 3 Jolanta Dorota Gościniak
    21 (0,45%)
  3. 2 Elżbieta Jarosiewicz
    14 (0,30%)

Okręg 4

Gmina Jaraczewo i Gmina Kotlin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Kazimierz Barański
    384 (6,20%)
  2. 1 Jan Franciszek Szczerbań
    1 049 (16,95%)
  3. 3 Małgorzata Piestrzyńska
    95 (1,53%)
  4. 4 Damian Kmiecik
    227 (3,67%)
  5. 5 Dorota Stanisławska
    107 (1,73%)
  6. 6 Agnieszka Urbaniak
    124 (2,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Antoni Kołek
    183 (2,96%)
  2. 1 Michał Mariusz Urbaniak
    391 (6,32%)
  3. 4 Barbara Maria Dorsz
    115 (1,86%)
  4. 3 Edmund Kowalczyk
    220 (3,55%)
  5. 5 Halina Maria Maryniak
    29 (0,47%)
  6. 6 Anna Maria Hamerska
    37 (0,60%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sławomir Wąsiewski
    472 (7,63%)
  2. 3 Bartosz Banaszak
    488 (7,88%)
  3. 1 Teodor Józef Grobelny
    755 (12,20%)
  4. 5 Jolanta Teresa Jankowska
    53 (0,86%)
  5. 6 Renata Zofia Kiełbasa
    62 (1,00%)
  6. 4 Anita Kinga Pasternak
    84 (1,36%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Walenty Kwaśniewski
    536 (8,66%)
  2. 4 Nina Taczała
    65 (1,05%)
  3. 6 Julita Szwałek
    74 (1,20%)
  4. 2 Jan Marceli Klim
    61 (0,99%)
  5. 3 Agnieszka Kubasik
    93 (1,50%)
  6. 5 Jarosław Maciej Podkówka
    94 (1,52%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Małgorzata Maria Czerzniak
    45 (0,73%)
  2. 1 Artur Maciejowski
    265 (4,28%)
  3. 2 Marek Dekert
    82 (1,32%)