Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dzierzgowo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Brzozowo-Czary, Brzozowo-Maje, Nowe Łączyno, Stare Łączyno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Nowicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO

57 (45,60%)

Dominik Leszek Rózicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOMIRA

66 (52,80%)

Krzysztof Rudnicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

2 (1,60%)

Okręg 2

Sołectwa: Nowe Brzozowo, Pobodze, Stare Brzozowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Tkacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO

54 (60,67%)

Robert Sobczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (39,33%)

Okręg 3

Sołectwa: Brzozowo-Dąbrówka, Brzozowo-Łęg, Stegna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Andrzej Sobotka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo: Dobrogosty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Kacprzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO

62 (60,78%)

Anna Florczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (39,22%)

Okręg 5

Sołectwa: Kurki, Tańsk-Grzymki, Tańsk-Przedbory, Umiotki, Wasiły

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Zaborowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO

69 (69,00%)

Tomasz Grzebski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

31 (31,00%)

Okręg 6

Sołectwa: Dzierzgówek, Krery, Ruda

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Sosnowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO

61 (55,45%)

Magdalena Markowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

49 (44,55%)

Okręg 7

Sołectwo: Dzierzgowo ulice: Cicha, Jagiellońska, Tadeusza Kościuszki, Krzynowłodzka, Nadrzeczna, Polna, Zawodzie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Piasecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO

67 (51,54%)

Jan Wierzbicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (48,46%)

Okręg 8

Sołectwo: Dzierzgowo ulice: Władysława Broniewskiego, Dzierzgowo-Kolonie, Ks. Prym. Mikołaja Dzierzgowskiego, Leśna, Targowa, Topolowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Cichowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO

62 (49,21%)

Grażyna Lubowiedzka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

40 (31,75%)

Szymon Sochaczewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

24 (19,05%)

Okręg 9

Sołectwa: Kamień, Międzyleś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Bucholski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwa: Choszczewka, Kitki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Kwestarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO

49 (53,26%)

Marek Wadowiec

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (46,74%)

Okręg 11

Sołectwo: Szumsk po prawej stronie grogi relacji Kitki-Kamień od nr 1 - 13, 16, 17, 20, 22, 44, 45, 47, 49, 51 - 53, 55, 58, 60, 63, 65, 66, 69 - 77, 81, 83, 85 - 94, 101.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Czerwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO

78 (91,76%)

Michał Malinowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

7 (8,24%)

Okręg 12

Sołectwo: Szumsk po lewej stronie drogi relacji Kitki-Kamień, od nr 14, 15, 18, 19, 21, 23, 24, 37 - 43, 46, 48, 50, 54, 56, 57, 59, 61, 62, 64, 67, 68, 78 - 80, 82, 84, 95 - 100, Szumsk-Sodowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Krajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwa: Rzęgnowo po lewej stronie drogi relacji Dzierzgowo-Przasnysz od nr 34 - 56, 58, 60 - 62, 64 - 68, Kostusin, Żaboklik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Masłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO

48 (64,00%)

Janusz Kołakowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (36,00%)

Okręg 14

Sołectwo: Rzęgnowo po prawej stronie drogi relacji Dzierzgowo-Przasnysz od nr 1 - 33, 57, 59, 63, 69 - 95.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Balicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO

62 (52,54%)

Lubomir Jendraszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOMIRA

50 (42,37%)

Dorota Stefańska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

6 (5,08%)

Okręg 15

Sołectwa: Szpaki, Zawady

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Tadra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO

0 (0,00%)