Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Łuków

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Aleksandrów, Kownatki, Suchocin, Zarzecz Łukowski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Fronc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

170 (35,05%)

Zbigniew Strzyżewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

194 (40,00%)

Sławomir Zarzycki

KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

121 (24,95%)

Okręg 2

Dąbie, Żdżary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Krystyna Dynek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

250 (46,30%)

Jacek Kuc

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

290 (53,70%)

Okręg 3

Dminin, Gołąbki, Jadwisin, Jeziory, Podgaj, Rzymy-Las, Rzymy-Rzymki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogumiła Józefa Rozwadowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

279 (50,45%)

Agnieszka Domańska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

274 (49,55%)

Okręg 4

Gręzówka, Gręzówka-Kolonia, Nowa Gręzówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Stefan Federczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 5

Krynka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Durka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 6

Gołaszyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Bernard Borkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

151 (35,45%)

Maciej Piotr Rola

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

44 (10,33%)

Jarosław Skrzyszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW SKRZYSZEWSKI GOŁASZYN JEST WAŻNY

231 (54,23%)

Okręg 7

Biardy, Klimki, Ławki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Beata Durka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

203 (51,39%)

Małgorzata Henryka Gałach

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

192 (48,61%)

Okręg 8

Łazy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Szaniawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

328 (61,89%)

Agnieszka Wysokińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

202 (38,11%)

Okręg 9

Strzyżew, Turze Rogi, Wagram

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Mirosław Dębiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

307 (65,60%)

Piotr Tomasz Kędziora

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

161 (34,40%)

Okręg 10

Czerśl, Ryżki, Sięciaszka Trzecia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Antoni Fejtko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

233 (41,76%)

Jarosław Michalak

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU RYŻEK „RYŻKOWIACY”

325 (58,24%)

Okręg 11

Malcanów, Szczygły Dolne, Szczygły Górne, Świdry

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marianna Bogumiła Łukasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

263 (44,58%)

Marcin Kożuchowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

327 (55,42%)

Okręg 12

Zalesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisława Elżbieta Matejuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

349 (78,96%)

Piotr Michalik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

93 (21,04%)

Okręg 13

Sięciaszka Druga, Sięciaszka Pierwsza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Janusz Dybciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

207 (50,12%)

Ewa Stępniewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

206 (49,88%)

Okręg 14

Karwacz, Suleje

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Sulej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

223 (62,29%)

Elżbieta Izdebska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

135 (37,71%)

Okręg 15

Role, Wólka Świątkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Sławomir Radomyski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

219 (50,81%)

Anna Prokop

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (11,60%)

Wacław Śledź

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW SKRZYSZEWSKI GOŁASZYN JEST WAŻNY

162 (37,59%)