Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Trzeszczany

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Bogucice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Helena Kowalska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (69,23%)

Radosław Komorowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

10 (15,38%)

Tomasz Eugeniusz Mudiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST

10 (15,38%)

Okręg 2

Sołectwo Trzeszczany Pierwsze numery: 1 - 97, 185, 186.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Leon Gałka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (50,46%)

Irena Franciszka Olszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

6 (5,50%)

Andrzej Chwedczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST

48 (44,04%)

Okręg 3

Sołectwo Trzeszczany Pierwsze numery: 98 - 109, 108A, 109A, 117A, 110 - 163, 140A, 141A, 155A, 163A, 164 - 182, 187 – 204.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janina Mazur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO

43 (32,58%)

Agata Gabryś

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (14,39%)

Marek Ryś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST

70 (53,03%)

Okręg 4

Sołectwo: Trzeszczany Drugie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Pietnowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO

58 (46,03%)

Stanisław Ligas

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (23,02%)

Kamil Kapusta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST

39 (30,95%)

Okręg 5

Sołectwa: Majdan Wielki, Józefin, Drogojówka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Bogusław Prystupa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO

77 (50,33%)

Barbara Bożena Kleban

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

44 (28,76%)

Jacek Gierszon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

32 (20,92%)

Okręg 6

Sołectwa: Korytyna, Ostrówek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Uleryk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO

54 (46,96%)

Jan Franciszek Sitarz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

23 (20,00%)

Monika Ewa Wolanin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

38 (33,04%)

Okręg 7

Sołectwo Mołodiatycze numery: 1 - 80 , 172 - 173.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Teresa Prystupa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO

78 (75,00%)

Mirosław Krzysztof Nowicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (25,00%)

Okręg 8

Sołectwa: Mołodiatycze numery: 82 - 169, 83A, 174 - 175, Zaborce.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Folusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO

61 (52,59%)

Zdzisława Elżbieta Szałata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST

55 (47,41%)

Okręg 9

Sołectwo Leopoldów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Łukiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO

6 (5,36%)

Edward Kocaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARD KOCAJ

52 (46,43%)

Paulina Drewniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

54 (48,21%)

Okręg 10

Sołectwo Nieledew numery: 3 - 9, 9A, 11 - 37, 16A, 17A, 22A, 24A, 31A, 37A, 38 - 48, 61 - 125, 163, 164, 243, 246 - 248, 251 - 252, 313 - 315, 318, 321 - 325, 332, 334 - 335, 343.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Elżbieta Martyniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO

39 (27,27%)

Andrzej Steć

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

16 (11,19%)

Marek Wojtak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

42 (29,37%)

Józef Filipczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST

46 (32,17%)

Okręg 11

Sołectwo Nieledew numery: 53 - 60, 211 - 242, 316 - 317, 337.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Krawczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO

28 (23,73%)

Robert Nieradko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

20 (16,95%)

Andrzej Pirogowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST

70 (59,32%)

Okręg 12

Sołectwo Nieledew numery: 126 - 162, 161A, 165 - 210, 319 - 320, 333.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dominik Piotr Radomski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO

27 (30,68%)

Wiesław Jan Załuski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (32,95%)

Joanna Kons

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST

32 (36,36%)

Okręg 13

Sołectwo Nieledew numery: 258 - 263.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Markiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO

21 (19,63%)

Marianna Kusz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

7 (6,54%)

Maria Skórka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

19 (17,76%)

Wojciech Łysiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST

60 (56,07%)

Okręg 14

Sołectwo Nieledew numery: 254 - 257, 264, 269 - 312, 277A, 326 - 331, 336, 339, 342.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Serafin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO

66 (44,90%)

Czesław Sykut

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (40,82%)

Agnieszka Malinowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

21 (14,29%)

Okręg 15

Sołectwa Zadębce, Zadębce-Kolonia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Panas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO

74 (49,66%)

Tadeusz Kondratiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST

15 (10,07%)

Andrzej Stefan Turkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (40,27%)