Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bukowina od nr 1 do nr 30 i od nr 196 do nr 241
Pokaż więcej
Andrzej Adam Fus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8
(6,45%)
Jan Śmieciuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ
47
(37,90%)
Grażyna Lidia Kita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO
69
(55,65%)
Okręg 2
Sołectwo Bukowina od nr 242 do nr 312 + Wola Kulońska
Pokaż więcej
Tadeusz Adam Kornak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ
67
(52,34%)
Marzena Bulicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO
61
(47,66%)
Okręg 3
Sołectwo Bukowina od nr 31 do nr 117
Pokaż więcej
Anna Barbara Krzeszycha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(21,43%)
Lucjan Józef Dziedzicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ
30
(21,43%)
Adam Pisarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO
80
(57,14%)
Okręg 4
Sołectwo Bukowina od nr 118 do nr 193
Pokaż więcej
Marek Adam Kukiełka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(10,78%)
Adam Klecha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ
22
(21,57%)
Tadeusz Wawrzyniec Kożuszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO
50
(49,02%)
Kamil Stanisław Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
19
(18,63%)
Okręg 5
Sołectwo Biszcza od nr 1 do nr 63 A i od 1 do 10 / Kolonia Biszcza
Pokaż więcej
Anna Dyjak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(14,48%)
Mieczysław Stangret
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ
78
(53,79%)
Piotr Paweł Blicharz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO
46
(31,72%)
Okręg 6
Sołectwo Biszcza od nr 90/1 do nr 90/6 i od nr 1 do nr 15 /Biszcza Osiedle
Pokaż więcej
Beata Garbacz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(19,79%)
Eugeniusz Jan Szeniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ
39
(40,63%)
Andrzej Aleksander Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO
38
(39,58%)
Okręg 7
Sołectwo Biszcza od nr 64 do nr 133A
Pokaż więcej
Mariusz Jan Mazurek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(19,40%)
Marek Edward Kuliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ
46
(34,33%)
Krzysztof Krzywiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO
62
(46,27%)
Okręg 8
Sołectwo Biszcza od nr 134 do nr 200
Pokaż więcej
Jerzy Karol Mazurek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(39,06%)
Stanisław Ciosmak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ
39
(30,47%)
Henryk Zań
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO
39
(30,47%)
Okręg 9
Sołectwo Biszcza od nr 201 do nr 251
Pokaż więcej
Piotr Paweł Szabat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(43,24%)
Grzegorz Ciosmak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO
63
(56,76%)
Okręg 10
Sołectwo Biszcza od nr 252 do nr 315
Pokaż więcej
Arkadiusz Żyła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
14
(13,59%)
Krzysztof Myszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ
60
(58,25%)
Henryk Kniaź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO
29
(28,16%)
Okręg 11
Sołectwo Biszcza od nr 315A do nr 370
Pokaż więcej
Ewa Kiszka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(22,83%)
Piotr Cyc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ
22
(23,91%)
Agnieszka Buła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO
49
(53,26%)
Okręg 12
Sołectwa: Wólka Biska – Żary i Budziarze-Suszka
Pokaż więcej
Józef Małek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ
48
(50,53%)
Józef Teofil Mękal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO
47
(49,47%)
Okręg 13
Sołectwo Gózd Lipiński od nr 1 do nr 58
Pokaż więcej
Wiktor Stanisław Socha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(17,82%)
Bernarda Dąbska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ
22
(21,78%)
Marzena Pych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO
61
(60,40%)
Okręg 14
Sołectwo Gózd Lipiński od nr 59 do nr 114
Pokaż więcej
Aleksander Józef Pyć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ
18
(16,22%)
Tadeusz Kmieć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO
93
(83,78%)
Okręg 15
Sołectwo Gózd Lipiński od nr 115 do nr 167
Pokaż więcej
Aneta Szwedo
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10
(9,80%)
Arkadiusz Adam Mateja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ
35
(34,31%)
Angelika Małek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO
57
(55,88%)