Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto KORONOWO – Osiedlowe Komitety Samorządu Mieszkańców Nr: 1, 2 i 5. Ulice: BIWAKOWA, BOCZNA, BYDGOSKA, CHOPINA, DROGA DO RÓŻANNY, DWORCOWA, FABRYCZNA, FARNA, GARNCARSKA, GOŁĘBIA, HANDLOWA, IWICKOWO, JACHTOWA, JAGODOWA, JANA SOBIESKIEGO, JANOWO, JASKÓŁCZA, JASTRZĘBIA, JEŻYNOWA, KASPRZAKA, KLASZTORNA, KOŚCIUSZKI, KRASICKIEGO, KRZYŻOWA, KWIATOWA, LEŚNA, LIPINKI, MAGAZYNOWA, MICKIEWICZA, MONIUSZKI, NAKIELSKA, NORWIDA, NOWODWORSKA, OGRODOWA, OKRZEI, ORLA, PADEREWSKIEGO, PLAC ZWYCIĘSTWA, PODGÓRNA, PODWÓRZOWA, POMIANOWSKIEGO 2, 4, 6, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, POPRZECZNA, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, POZIOMKOWA, PRODUKCYJNA, PROMENADY, PRZYRZECZE, PTASIA, ROMANOWO, SIENKIEWICZA, SŁOWACKIEGO, SKŁADOWA, SPICHLERZOWA, SREBRNICA, STAROMIEJSKA, SZKOLNA, ŚLUSARSKA, ŚW. ANDRZEJA, TUCHOLSKA, USŁUGOWA, WĄSKA, WĄSKOTOROWA, WITOSA, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WODNA, WYCZÓŁKOWSKIEGO, ZAWADZKIEGO, ZDROJOWA, ŻURAWIA.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORONOWO NASZA GMINA
-
1
Marta Anna Zadworna-Wierzbińska
61
(2,74%)
-
5
Janusz Wiktor Jankowski
20
(0,90%)
-
2
Krystyna Maria Golec
63
(2,83%)
-
4
Mirosław Grzegorz Helmin
53
(2,38%)
-
3
Danuta Joanna Kieszkowska
20
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORONOWO BUDZI SIĘ
-
4
Mariusz Jan Weleziński
183
(8,23%)
-
2
Dorota Elżbieta Popa
137
(6,16%)
-
3
Adam Waldemar Nowogórski
125
(5,62%)
-
6
Marcin Spychalski
65
(2,92%)
-
1
Rafał Wąsowicz
146
(6,57%)
-
7
Illona Maria Pubanc
162
(7,29%)
-
5
Emilia Janowicz
85
(3,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KORONOWSKA
-
6
Alina Maria Skotnicka
108
(4,86%)
-
3
Wojciech Robert Kruszczyński
85
(3,82%)
-
5
Michał Krzysztof Tazbir
129
(5,80%)
-
2
Katarzyna Karwat
337
(15,16%)
-
7
Elżbieta Anna Jabłońska
127
(5,71%)
-
1
Maciej Szlagowski
180
(8,10%)
-
4
Marian Bogusław Kuropatwiński
137
(6,16%)
Okręg 2
Miasto KORONOWO – Osiedlowe Komitety Samorządu Mieszkańców Nr: 3 i 4, ulice: 26 STYCZNIA, AGATOWA, Al. JANA PAWŁA II, ALEJE WOLNOŚCI, ALFONSA HOFFMANNA, AMARANTOWA, AZALIOWA, BAZALTOWA, BŁĘKITNA, BOROWIKOWA, BRZEGOWA, BRZOSKWINIOWA, BRZOZOWA, BUKOWA, BULWAROWA, BURSZTYNOWA, CYPRYSOWA, CZEREŚNIOWA, DALEKA, DIAMENTOWA, DOLOMITOWA, GRANITOWA, GRZYBOWA, JABŁONIOWA, JĘCZMIENNA, KAJAKOWA, KĄKOLOWA, KĄPIELOWA, KLONOWA, KOLEJOWA, KONOPNICKIEJ, KONWALIOWA, KORALOWA, KRÓTKA, KRZEMOWA, KRZYWA, KWARCOWA, LAZUROWA, LESZCZYNOWA, LEŚNE OSIEDLE, LETNISKOWA, LILIOWA, LIPKUSZ, LISIA, ŁĄKOWA, ŁUBINOWA, MAKOWA, MALINOWA, MAŁA DROGA, MODRAKOWA, MODRZEWIOWA, MORELOWA, MULTAŃSKIEGO, MUSZLOWA, NA SKARPIE, NADRZECZNA, NEFRYTOWA, OBJAZDOWA, OKONIOWA, OKRĘŻNA, OLSZEWKA, ORKISZOWA, ORZECHOWA, ORNA, OWSIANA, PAPROCIOWA, PERŁOWA, PIASKOWA, PIECZYSKA, PLAŻOWA, POCHMURNA, PODLEŚNA, PODMIEJSKA, POGODNA, POMIANOWSKIEGO Z WYŁĄCZENIEM BLOKÓW PRZY Ul. POMIANOWSKIEGO: 2, 4, 6, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, PRZEMYSŁOWA, RÓŻANA, RUBINOWA, RUMIANKOWA, RYSIA, SIEWNA, SŁONECZNA, SOSNOWA, SPACEROWA, SPORTOWA, STRUMYKOWA, SZAFIROWA, SZMARAGDOWA, SZOSA KOTOMIERSKA, ŚWIERKOWA, TARGOWA, TĘCZOWA, TOPAZOWA, TOPOLOWA, TRUSKAWKOWA, TURKUSOWA, TUSZYNY, USTRONIE, WARSZAWSKICH, WCZASOWA, WIERZBOWA, WILCZA, WIŚNIOWA, WRZOSOWA, WYPOCZYNKOWA, ZAJĘCZA, ZBOŻOWA, ŻEGLARSKA, ŻYTNIA. SOŁECTWO SAMOCIĄŻEK
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORONOWO NASZA GMINA
-
6
Jerzy Krzysztof Lewiński
33
(1,45%)
-
1
Stanisław Sikorski
189
(8,33%)
-
5
Sławomira Polewana
66
(2,91%)
-
4
Maciej Karwasz
47
(2,07%)
-
3
Jerzy Andrzej Żurek
51
(2,25%)
-
2
Martyna Justyna Pokrowiec
23
(1,01%)
-
7
Klaudia Musiał
23
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORONOWO BUDZI SIĘ
-
2
Tomasz Skotnicki
117
(5,16%)
-
3
Piotr Krzysztof Kazimierski
109
(4,80%)
-
1
Patryk Stanisław Mikołajewski
537
(23,67%)
-
6
Barbara Heise
51
(2,25%)
-
4
Małgorzata Szymczak
54
(2,38%)
-
7
Hanna Ewa Głogowska
25
(1,10%)
-
5
Roman Kociołek
16
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KORONOWSKA
-
1
Stanisław Gliszczyński
395
(17,41%)
-
4
Agnieszka Kuropatwińska
53
(2,34%)
-
3
Marta Kontna
39
(1,72%)
-
2
Danuta Elżbieta Czarnotta
128
(5,64%)
-
5
Piotr Władysław Mitera
167
(7,36%)
-
6
Andrzej Podolski
47
(2,07%)
-
7
Robert Mieczysław Wiśniewski
99
(4,36%)
Okręg 3
SOŁECTWA: BUSZKOWO, BYSZEWO, DZIEDZINEK, HUTA, KRĄPIEWO, LUCIM, ŁĄSKO MAŁE, ŁĄSKO WIELKIE, MĄKOWARSKO. NOWY DWÓR, OSIEK, POPIELEWO, SALNO, SITOWIEC, SKRABIEWO, WIERZCHUCIN KRÓLEWSKI, WIĘZOWNO, WILCZE, WISKITNO.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORONOWO NASZA GMINA
-
4
Radosław Mirosław Nawrocki
109
(4,55%)
-
7
Anna Teresa Ligman
13
(0,54%)
-
6
Beata Prus-Fabiszak
28
(1,17%)
-
5
Sandra Anna Sobczak
36
(1,50%)
-
1
Bogusław Jerzy Guziński
195
(8,15%)
-
3
Mariola Jadwiga Manys
54
(2,26%)
-
8
Wojciech Józef Bujewski
22
(0,92%)
-
2
Wojciech Kempiak
37
(1,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORONOWO BUDZI SIĘ
-
3
Sławomir Stefan Marszelski
167
(6,98%)
-
1
Szymon Romanowski
120
(5,01%)
-
4
Patryk Franciszek Bociek
131
(5,47%)
-
2
Henryk Józef Borowicz
145
(6,06%)
-
5
Wiesława Latos
70
(2,93%)
-
6
Iwona Joanna Madziąg
62
(2,59%)
-
8
Monika Gackowska
52
(2,17%)
-
7
Roman Kazimierz Sabiniarz
59
(2,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KORONOWSKA
-
6
Ewa Jadwiga Szymańska
210
(8,78%)
-
7
Katarzyna Szymnowska
46
(1,92%)
-
2
Halina Maria Bociek
114
(4,76%)
-
3
Wojciech Orliński
159
(6,64%)
-
5
Jerzy Zygmunt Szczepiński
101
(4,22%)
-
8
Justyna Zmudziejewska
86
(3,59%)
-
4
Barbara Maria Stańczak
96
(4,01%)
-
1
Olech Stanisław Raddatz
281
(11,74%)
Okręg 4
SOŁECTWA: BYTKOWICE, GLINKI, GOGOLIN, GOGOLINEK, GOŚCIERADZ, MORZEWIEC, NOWY JASINIEC, OKOLE, STARY DWÓR, STARY JASINIEC, TRYSZCZYN, WITOLDOWO, WTELNO.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORONOWO NASZA GMINA
-
1
Stanisław Sadkowski
63
(2,85%)
-
2
Dariusz Piotr Walo
74
(3,35%)
-
3
Krzysztof Jaszkowski
35
(1,58%)
-
7
Tomasz Piotr Herholz
12
(0,54%)
-
6
Beata Paraszczuk
17
(0,77%)
-
5
Iwona Nowicka
36
(40,00%)
-
4
Bogna Małgorzata Paczuska
19
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORONOWO BUDZI SIĘ
-
4
Michał Mariusz Słomski
83
(3,76%)
-
5
Mateusz Marek Nowicki
18
(0,81%)
-
6
Dorota Magdalena Goś
161
(7,29%)
-
7
Stanisław Kortas
78
(3,53%)
-
2
Elżbieta Barbara Mojzesowicz
230
(10,41%)
-
3
Katarzyna Zywert
108
(4,89%)
-
1
Katarzyna Brygida Szulta-Romaniuk
276
(12,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KORONOWSKA
-
2
Mirosława Holka
178
(8,06%)
-
7
Beata Katarzyna Głowacka
42
(1,90%)
-
1
Tomasz Gordon
224
(10,14%)
-
5
Ewa Janina Semrau
158
(7,15%)
-
4
Waldemar Małaczyński
74
(3,35%)
-
3
Artur Krzysztof Koper
180
(8,15%)
-
6
Waldemar Ireneusz Sienkiewicz
151
(6,84%)