Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gizałki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Gizałki: ul. Słoneczna, ul. Szkolna, ul. Kaliska, ul. Łąkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenon Adam Andrzejewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GIZAŁKI 2018

136 (54,62%)

Katarzyna Anetta Nowaczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

113 (45,38%)

Okręg 2

Sołectwo Gizałki: ul. Wodna, Plac 3 - go Maja, ul. Kolejowa, ul. Strażacka, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Konińska, ul. Mostowa, ul. Wrzesińska, ul. Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Olejniczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD GMINY GIZAŁKI

39 (18,84%)

Krzysztof Walendowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GIZAŁKI 2018

168 (81,16%)

Okręg 3

Sołectwo Ruda Wieczyńska : Ruda Wieczyńska od nr 1 - do nr 53

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Barbara Lewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GIZAŁKI 2018

72 (43,11%)

Roman Florian Rojewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

95 (56,89%)

Okręg 4

Sołectwo Ruda Wieczyńska: Ruda Wieczyńska od nr 54 do końca, Obory

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariola Madalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD GMINY GIZAŁKI

36 (36,36%)

Piotr Robert Lis

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (63,64%)

Okręg 5

Sołectwo Nowa Wieś: od nr 9 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Paweł Borowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD GMINY GIZAŁKI

31 (26,72%)

Mariusz Szczepaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GIZAŁKI 2018

51 (43,97%)

Teresa Majdecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (29,31%)

Okręg 6

Sołectwo Czołnochów: Nowa Wieś od nr 1 - do nr 8, Czołnochów Sołectwo Leszczyca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Kaczmarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD GMINY GIZAŁKI

74 (36,27%)

Sławomir Kulza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GIZAŁKI 2018

70 (34,31%)

Mieczysław Sawicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (29,41%)

Okręg 7

Sołectwo Szymanowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dominik Sobczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD GMINY GIZAŁKI

35 (16,51%)

Danuta Maria Dziubarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GIZAŁKI 2018

50 (23,58%)

Tadeusz Waldemar Kostuj

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

127 (59,91%)

Okręg 8

Sołectwo Tomice: ul. Górki, ul. Kręta, ul. Ogrodowa, ul. Wodna, ul. Wrzesińska-numery parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Lajtlich

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GIZAŁKI 2018

42 (38,18%)

Jacek Marian Janiszewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

68 (61,82%)

Okręg 9

Sołectwo Tomice: Tomice-Las, Tomice-Młynik, ul. Akacjowa, ul. Leśna, ul. Krótka, ul. Wrzesińska-numery nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Bachorski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Wierzchy: Gizałki-Las, Wierzchy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Łukasz Andrzejewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD GMINY GIZAŁKI

34 (22,08%)

Marek Szulc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GIZAŁKI 2018

61 (39,61%)

Violetta Barbara Drobniewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (38,31%)

Okręg 11

Sołectwo Toporów, Sołectwo Wronów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Frankowiak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

47 (20,80%)

Regina Janina Mikołajewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD GMINY GIZAŁKI

8 (3,54%)

Jacek Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

150 (66,37%)

Jolanta Małgorzata Wojciechowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (9,29%)

Okręg 12

Sołectwo Kolonia Obory

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Cezary Tomasz Taczała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD GMINY GIZAŁKI

44 (41,12%)

Michał Bus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GIZAŁKI 2018

49 (45,79%)

Adam Michalak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

14 (13,08%)

Okręg 13

Sołectwo Kolonia Ostrowska: Kolonia Ostrowska, Studzianka, Sołectwo Świerczyna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenon Tomaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GIZAŁKI 2018

56 (41,79%)

Justyn Michalak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

78 (58,21%)

Okręg 14

Sołectwo Krzyżówka, Sołectwo Orlina: Orlina Mała, Orlina Duża, Sołectwo Dziewiń Duży

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Budzińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GIZAŁKI 2018

52 (25,49%)

Henryk Osman

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

152 (74,51%)

Okręg 15

Sołectwo Białobłoty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Kołecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD GMINY GIZAŁKI

43 (30,07%)

Kazimierz Woźniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

100 (69,93%)