Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - gryficki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gmina Gryfice, Gmina Płoty

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Andrzej Sidor
    225 (1,69%)
  2. 7 Zdzisław Kazimierz Sokołowski
    220 (1,65%)
  3. 5 Wiesław Franciszek Pakulniewicz
    117 (0,88%)
  4. 6 Aleksandra Maria Wiśniewska
    37 (0,28%)
  5. 8 Renata Alicja Major
    50 (0,38%)
  6. 11 Waldemar Marek Wawrzyniak
    681 (5,11%)
  7. 2 Wacław Franciszek Byczkiewicz
    96 (0,72%)
  8. 4 Beata Boś-Stawicka
    28 (0,21%)
  9. 3 Marek Jan Farmuz
    52 (0,39%)
  10. 9 Urszula Zadworna
    91 (0,68%)
  11. 10 Janusz Stefan Lubczyński
    74 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Czesław Burcza
    1 085 (8,14%)
  2. 9 Janusz Piskorowski
    44 (0,33%)
  3. 2 Wojciech Pietrzak
    293 (2,20%)
  4. 3 Brygida Urszula Sułek
    121 (0,91%)
  5. 5 Jadwiga Milczarczyk
    63 (0,47%)
  6. 8 Violetta Bąk
    57 (0,43%)
  7. 7 Zbigniew Rafał Gałązka
    41 (0,31%)
  8. 4 Czesław Piotr Bukowiec
    297 (2,23%)
  9. 11 Maciej Kazimierz Kopeć
    55 (0,41%)
  10. 6 Damian Grzegorz Górecki
    109 (0,82%)
  11. 10 Justyna Urszula Startek
    31 (0,23%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Czesław Marzec
    214 (1,61%)
  2. 11 Izabela Andżelika Kaleńska
    16 (0,12%)
  3. 9 Marek Zbigniew Jarosz
    22 (0,17%)
  4. 10 Agnieszka Grażyna Szczepankiewicz
    28 (0,21%)
  5. 5 Stefan Gorząd
    19 (0,14%)
  6. 4 Joanna Marta Babiło
    86 (0,65%)
  7. 7 Roman Marian Stolarek
    9 (0,07%)
  8. 3 Marek Fornal
    86 (0,65%)
  9. 2 Danuta Janina Mikołajczyk
    80 (0,60%)
  10. 6 Danuta Jadwiga Romanowicz
    21 (0,16%)
  11. 8 Barbara Zuzanna Prokopowicz
    13 (0,10%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Tomasz Zbigniew Boruk
    315 (2,36%)
  2. 1 Stanisław Wojsznis
    469 (3,52%)
  3. 2 Ryszard Chmielowicz
    500 (3,75%)
  4. 5 Szymon Artur Kecler
    233 (1,75%)
  5. 11 Łukasz Zwierzchowski
    174 (1,31%)
  6. 3 Aneta Anna Janas
    59 (0,44%)
  7. 8 Krzysztofa Brożyńska
    50 (0,38%)
  8. 6 Marzena Anna Keller
    45 (0,34%)
  9. 9 Ewa Aleksandra Łącka
    55 (0,41%)
  10. 10 Krzysztof Aniko
    64 (0,48%)
  11. 7 Anna Wioletta Brzezińska
    34 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Hołubczak
    813 (6,10%)
  2. 7 Zbigniew Stefan Prośniewski
    58 (0,44%)
  3. 3 Monika Elżbieta Nowosad
    198 (1,49%)
  4. 2 Robert Benon Bułhak
    518 (3,89%)
  5. 6 Beata Henryka Siemkowicz
    34 (0,26%)
  6. 4 Patrycja Elżbieta Ogrodowczyk-Mikuś
    33 (0,25%)
  7. 5 Iwona Aneta Mikuś
    70 (0,53%)
  8. 9 Artur Andrzej Wójcik
    48 (0,36%)
  9. 11 Lech Pol
    291 (2,18%)
  10. 8 Elżbieta Nosalska
    55 (0,41%)
  11. 10 Wojciech Piotr Czerski
    25 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 11 Jacek Henryk Zdancewicz
    271 (2,03%)
  2. 10 Mariusz Konrad Dąbrowski
    37 (0,28%)
  3. 4 Władysław Pawelec
    59 (0,44%)
  4. 3 Danuta Andrejczuk
    88 (0,66%)
  5. 1 Kazimierz Sać
    1 061 (7,96%)
  6. 2 Marian Czesław Maliński
    436 (3,27%)
  7. 8 Dorota Romualda Musialik
    93 (0,70%)
  8. 7 Jan Lenard
    57 (0,43%)
  9. 5 Dorota Sobkowiak
    62 (0,47%)
  10. 6 Adam Szawarski
    51 (0,38%)
  11. 9 Adrianna Teresa Lipertowicz
    32 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRYFICKA - POWIAT GRYFICKI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mirosław Tyburski
    37 (0,28%)
  2. 10 Paulina Małgorzata Anioła
    75 (0,56%)
  3. 11 Łukasz Uldynowicz
    200 (1,50%)
  4. 1 Józef Mnich
    91 (0,68%)
  5. 2 Agnieszka Róża Mackojć
    252 (1,89%)
  6. 8 Jan Piotr Laskowski
    93 (0,70%)
  7. 4 Jerzy Bernard Kołodziejczyk
    139 (1,04%)
  8. 3 Jolanta Mazurek
    70 (0,53%)
  9. 7 Wojciech Marek Płocki
    22 (0,17%)
  10. 6 Wioletta Anna Palicka
    46 (0,35%)
  11. 9 Grzegorz Chmielecki
    104 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 11 Franciszek Bogdan Gródecki
    243 (1,82%)
  2. 2 Andrzej Bogusław Gorzka
    121 (0,91%)
  3. 3 Justyna Jowita Szarzyńska
    84 (0,63%)
  4. 1 Ryszard Jan Maliński
    400 (3,00%)
  5. 4 Roman Leon Sowiński
    49 (0,37%)
  6. 7 Sławomir Szafrański
    69 (0,52%)
  7. 6 Tomasz Mirosław Aniuksztys
    64 (0,48%)
  8. 5 Katarzyna Melnik
    55 (0,41%)
  9. 9 Tomasz Hoderny
    180 (1,35%)
  10. 8 Dorota Juncewicz-Bernasińska
    43 (0,32%)
  11. 10 Ilona Magdalena Kaczmarek
    38 (0,29%)

Okręg 2

Gmina Trzebiatów, Gmina Rewal, Gmina Brojce, Gmina Karnice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Władysław Pastuszek
    31 (0,28%)
  2. 2 Zygmunt Stanisław Łosiewicz
    146 (1,30%)
  3. 1 Jarosław Robert Borowski
    241 (2,15%)
  4. 3 Zygmunt Jan Wołejszo
    98 (0,88%)
  5. 6 Monika Mariola Nitkowska
    7 (0,06%)
  6. 5 Danuta Jadwiga Buczkowska
    49 (0,44%)
  7. 10 Wojciech Piotr Musielak
    172 (1,54%)
  8. 8 Aurelia Ewa Grzesiek
    7 (0,06%)
  9. 9 Krzysztof Piotr Malicki
    95 (0,85%)
  10. 7 Ewelina Kosztowna-Kijewska
    19 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Agata Anna Bacic
    105 (0,94%)
  2. 3 Bartosz Jerzy Janecki
    247 (2,21%)
  3. 2 Stanisław Kazimierz Szydłowski
    282 (2,52%)
  4. 1 Joanna Duzinkiewicz
    560 (5,00%)
  5. 4 Lilianna Irena Pilch
    225 (2,01%)
  6. 5 Paweł Bereżnicki
    302 (2,70%)
  7. 9 Czesława Wiesława Szymczak
    36 (0,32%)
  8. 6 Remigiusz Tomasz Kulka
    27 (0,24%)
  9. 10 Karol Wąż
    83 (0,74%)
  10. 8 Aleksandra Kupicz
    78 (0,70%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Antoni Włodzimierz Cichorek
    92 (0,82%)
  2. 2 Irena Teresa Kwiatkowska-Pająk
    29 (0,26%)
  3. 1 Wiesław Andrzej Szydlik
    372 (3,32%)
  4. 4 Elżbieta Anna Chojnowska
    36 (0,32%)
  5. 5 Wiesław Berski
    80 (0,71%)
  6. 7 Roman Jakubowski
    38 (0,34%)
  7. 6 Wiesława Stanisława Kiełbasa
    38 (0,34%)
  8. 9 Mariusz Andrzej Kużmicki
    38 (0,34%)
  9. 8 Maria Kusarek
    4 (0,04%)
  10. 10 Jan Kaczmarek
    94 (0,84%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dorota Schrammek
    68 (0,61%)
  2. 2 Jan Włodzimierz Trafny
    399 (3,56%)
  3. 1 Marek Gołuchowski
    990 (8,84%)
  4. 7 Monika Ewa Sać
    42 (0,38%)
  5. 10 Łukasz Tomasz Czyrny
    797 (7,12%)
  6. 6 Jarosław Piotr Wypych
    29 (0,26%)
  7. 5 Magdalena Ragan
    66 (0,59%)
  8. 8 Maria Bernadeta Śniadała
    39 (0,35%)
  9. 4 Grzegorz Jelonek
    300 (2,68%)
  10. 9 Dorota Ewa Konopko
    155 (1,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Sylwia Katarzyna Kowalczyk
    23 (0,21%)
  2. 7 Mariusz Terlecki
    5 (0,04%)
  3. 8 Agata Dąbrowska
    14 (0,13%)
  4. 4 Lech Szewczyk
    9 (0,08%)
  5. 3 Stanisław Kazimierz Walburg
    24 (0,21%)
  6. 5 Anna Płażalska
    31 (0,28%)
  7. 2 Daniel Damian Zgierski
    27 (0,24%)
  8. 1 Monika Ewa Wiśniewska
    122 (1,09%)
  9. 9 Łukasz Siwiec
    14 (0,13%)
  10. 10 Marcin Józef Murawski
    43 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Stuła
    537 (4,80%)
  2. 9 Aleksandra Elżbieta Ciszek
    83 (0,74%)
  3. 10 Józef Gandurski
    187 (1,67%)
  4. 8 Krzysztof Bogus
    30 (0,27%)
  5. 4 Katarzyna Wójcik
    25 (0,22%)
  6. 7 Sławomir Stanisław Ruszkowski
    119 (1,06%)
  7. 2 Janusz Ławruszko
    760 (6,79%)
  8. 3 Wiesława Saran
    84 (0,75%)
  9. 5 Jadwiga Gardzińska
    19 (0,17%)
  10. 6 Agnieszka Kamila Sobczak
    46 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRYFICKA - POWIAT GRYFICKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Iwona Jolanta Małek
    35 (0,31%)
  2. 5 Krzysztof Tadeusz Salamoński
    57 (0,51%)
  3. 6 Elżbieta Duchnowicz
    14 (0,13%)
  4. 10 Kazimierz Józef Złotnicki
    109 (0,97%)
  5. 3 Luiza Stasiak
    26 (0,23%)
  6. 1 Sławomir Stanisław Pawlak
    46 (0,41%)
  7. 7 Małgorzata Ewa Syska
    14 (0,13%)
  8. 4 Antoni Jarosław Kamiński
    15 (0,13%)
  9. 8 Małgorzata Hoffman
    27 (0,24%)
  10. 9 Stanisław Dwulit
    13 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 6 Tomasz Jan Antonyk
    286 (2,55%)
  2. 5 Bogdan Łakomy
    223 (1,99%)
  3. 4 Małgorzata Skoneczna
    63 (0,56%)
  4. 7 Bogdan Piotr Malik
    38 (0,34%)
  5. 10 Grzegorz Piotr Szafrański
    417 (3,73%)
  6. 9 Magdalena Handor
    87 (0,78%)
  7. 8 Monika Dorota Bloch
    21 (0,19%)
  8. 1 Ireneusz Antoni Wojciechowicz
    236 (2,11%)
  9. 2 Renata Teresa Korek
    563 (5,03%)
  10. 3 Agata Maria Sołtysiak
    186 (1,66%)