Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lgota Wielka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Kolonia Lgota

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Grażyna Sobczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

42 (29,79%)

Ewa Danuta Łyczko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO

99 (70,21%)

Okręg 2

Lgota Wielka ul. Radomszczańska nr 1 - 67 oraz 69, 71, 73, 75, 77 oraz ulice: Zalesicka, Rolnicza, Cmentarna, Kościelna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Wilkoszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

79 (51,97%)

Sławomir Piotr Świderski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO

73 (48,03%)

Okręg 3

Lgota Wielka ul. Radomszczańska nr 68, 70, 72, 74, 76 i 78–127 oraz ulice: Szkolna, Strażacka, Słoneczna, Krótka, Zachodnia, Wolska, Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Zygmunt Barda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

80 (51,28%)

Damian Mieczysław Kuliś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO

76 (48,72%)

Okręg 4

Sołectwo Wiewiórów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Katarzyna Jurczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

67 (34,36%)

Tomasz Barszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO

95 (48,72%)

Alina Zdzisława Minecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

33 (16,92%)

Okręg 5

Sołectwo Woźniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Sylwester Drogosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

104 (66,67%)

Hanna Maria Gorczyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (33,33%)

Okręg 6

Sołectwo Długie oraz część sołectwa Krępa tj. część miejscowości Krępa nr 1 - 27 i 48 - 95

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Arnold Nowakowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 7

Część Sołectwa Krępa tj. miejscowość Kolonia Krępa i część miejscowości Krępa nr 28 - 47

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Wiatrak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

72 (64,29%)

Michał Paweł Kubanik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (35,71%)

Okręg 8

Wola Blakowa nr 169 - 203 z wyłączeniem 170B, 211 - 240, 274 - 280

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maryla Teresa Cisowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

49 (64,47%)

Anna Zofia Jarońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO

27 (35,53%)

Okręg 9

Wola Blakowa nr 40, 125 - 168A, 170B, 204 - 210A, 241 - 273, 281 - 294

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Monika Parowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO

72 (56,25%)

Anna Katarzyna Kil

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (43,75%)

Okręg 10

Wola Blakowa nr 1 - 124 z wyłączeniem nr 40, 295 - 311

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Józef Nita

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

59 (52,68%)

Piotr Marcin Nita

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO

53 (47,32%)

Okręg 11

Krzywanice nr 1 - 57, 160 - 226

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Teresa Skupińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

83 (51,23%)

Daniel Skupiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

79 (48,77%)

Okręg 12

Krzywanice nr 58 - 159

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Maria Skupińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

50 (39,68%)

Radosław Adam Marszał

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (60,32%)

Okręg 13

Brudzice ul. Wieluńska nr 41 - 176

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Katarzyna Koper

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO

29 (26,13%)

Krzysztof Michał Kubica

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (73,87%)

Okręg 14

Brudzice ul. Wieluńska nr 1 - 40 oraz ulice: Lipowa, Sadowa, Ogrodowa, Poprzeczna, Łódzka, Podgórna, Brzozowa i Plac 3 Maja

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Bujacz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 15

Brudzice ulice: Radomszczańska, Leśna, Źródlana, Zielona, Gliniana

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Ryszard Duda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO

0 (0,00%)