Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Gąbin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gąbin – ulice: ALEJA JANA PAWŁA II, BURSZTYNOWA, NAD NIDĄ, PIĘKNA, POLNA, POPRZECZNA, PRZYDATKI, ROGATKI CZERMIŃSKIE, SŁONECZNA, SREBRNA, STODÓLNA, TRAKT LIPIŃSKI, WIOSENNA, WARSZAWSKA, ZŁOTA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 18 Edward Ryszard Wilgocki
    232 (52,13%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Emilia Chmielecka
    79 (17,75%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jadwiga Małgorzata Zarzycka
    134 (30,11%)

Okręg 2

Gąbin – ulice: A. MICKIEWICZA, C. K. NORWIDA, CMENTARNA, E. ORZESZKOWEJ, H. SIENKIEWICZA, J. SŁOWACKIEGO, KILIŃSKIEGO, M. KONOPNICKIEJ, PLAC KILIŃSKIEGO, PÓŁNOCNA, WŁ. REYMONTA, Z. NAŁKOWSKIEJ, TYLNA, STARY RYNEK

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 18 Henryk Jan Kamiński
    47 (17,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jolanta Szewczyk
    72 (27,48%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tadeusz Walburg
    94 (35,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SPRAWY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Małgorzata Olszewska
    49 (18,70%)

Okręg 3

Gąbin – ulice: KUTNOWSWKA, NOWY RYNEK, GOSTYNIŃSKA, TOPOLOWA, FRANCISZKA DOBROWOLSKIEGO, MONIUSZKI, SŁAWOJA SKŁADKOWSKIEGO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 18 Leszek Piotr Fortuński
    110 (48,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 19 Michał Berliński
    81 (36,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Stanisław Kopeć
    34 (15,11%)

Okręg 4

Gąbin – ulice: WIERZBOWA, TRAKT KAMIŃSKI, ROGATKI ŻYCHLIŃSKIE, JAGODOWA, POZIOMKOWA, KIELNIKI, WSPÓLNA, BROWARNA, KOSZELEWSKA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 18 Alicja Sikorska
    142 (60,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 19 Katarzyna Dagmara Pięta
    93 (39,57%)

Okręg 5

Gąbin – ulice: PŁOCKA, KOŚCIUSZKI, OGRODOWA, WOJSKA POLSKIEGO, DOBRZYKOWSKA, SZOPENA, ZIELONA, SPORTOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jakub Ziółkowski
    182 (51,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 19 Ewa Gronkiewicz
    174 (48,88%)

Okręg 6

Gąbin – ulice: AKACJOWA, LIPOWA, STRAŻACKA, MYŚLIWSKA, BRZOZOWA, CHABROWA, DĘBOWA, GOLONKA, IRYSOWA, JAŚMINOWA, KALINOWA, KONWALIOWA, KWIATOWA, LEŚNA, MODRZEWIOWA, PASZKÓWKA, ROGATKI GOSTYNIŃSKIE, RÓŻANA, SOSNOWA, ST. STASZICA, WRZOSOWA, TOPOLOWA-blok nr 10

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 18 Leszek Karol Kędzia
    185 (57,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Aleksandra Dubielak-Kluska
    139 (42,90%)

Okręg 7

GÓRKI, JORDANÓW, KAROLEW, LUDWIKÓW

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 18 Małgorzata Szymborska
    69 (13,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marta Wąsik
    133 (25,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SPRAWY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Agata Sosnowska
    97 (18,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MIEJSCOWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 22 Jadwiga Anna Michalska
    120 (23,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Nowak-Bujalska
    99 (19,11%)

Okręg 8

DOBRZYKÓW, GÓRY MAŁE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zbigniew Jakubowski
    145 (35,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 19 Hanna Krzewińska
    81 (19,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRZYKÓW - GÓRY MAŁE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Zofia Irena Wilgocka
    67 (16,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

kandydatliczba głosów

  1. 23 Rafał Gębicki
    113 (27,83%)

Okręg 9

BORKI, NOWA KORZENIÓWKA, NOWY TROSZYN, STARA KORZENIÓWKA, TROSZYN POLSKI

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marzena Agnieszka Jasińska
    121 (32,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wanda Barbara Smożewska
    129 (34,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jakub Sołtysiak
    119 (32,25%)

Okręg 10

NOWE WYMYŚLE, OKOLUSZ, PIASKI, RUMUNKI, STRZEMESZNO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jan Marek Wierzbicki
    140 (76,92%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Rafał Machała
    42 (23,08%)

Okręg 11

GRABIE POLSKIE, NOWE GRABIE, POTRZEBNA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 18 Izabela Wojtalewicz
    172 (40,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 19 Tomasz Nowacki
    254 (59,62%)

Okręg 12

JADWIGÓW, KONSTANTYNÓW, TOPÓLNO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tomasz Król
    70 (38,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 19 Iwona Maria Górska
    32 (17,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Bedyk
    79 (43,65%)

Okręg 13

CZERMNO, KĘPINA, PLEBANKA, PRZEMYSŁÓW

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 18 Czesław Tadeusz Sobiecki
    172 (53,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 19 Barbara Elżbieta Panek
    149 (46,42%)

Okręg 14

KAMIEŃ-SŁUBICE, LIPIŃSKIE, NOWY KAMIEŃ, STARY KAMIEŃ

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARY KAMIEŃ NOWY KAMIEŃ KAMIEŃ SŁUBICE

kandydatliczba głosów

  1. 24 Dawid Skonieczny
    123 (39,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LEDZIONA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Krzysztof Ledzion
    188 (60,45%)

Okręg 15

GUZEW, KOSZELEW

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 18 Iwona Drabik
    133 (48,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE MIASTO I GMINA GĄBIN

kandydatliczba głosów

  1. 19 Dominika Ostrowska
    140 (51,28%)