Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Koło

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Akacjowa, Józefa Bema, Bogumiła, Cicha, Cisowa, Jarosława Dąbrowskiego, Harcerska, Jaśminowa, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Krańcowa, Kręta, Leśna, Lipowa, Miłosna , Bernarda Buszy, Południowa, Józefa Poniatowskiego, Powstańców 1863r. , Północna, Słoneczna, Spokojna, Straszkowska , Szpitalna, Świerkowa, Topolowa, Wesoła, Wiatraczna, Wierzbowa, Wrzosowa, Zamkowa, Żytnia, Adama Asnyka, Jana Długosza, Michała Ostrowskiego, Grodzka, Jasna, Berka Joselewicza, Michała Kajki, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Jana Kilińskiego, Klasztorna, Kościelna, Krótka, Krzywa, Kuśnierska, Adama Mickiewicza, Nowowarszawska, Nowy Rynek, Ogrodowa, Elizy Orzeszkowej, Aleksandra Pułaskiego, Rzeźnicza, Sejmikowa, Starowarszawska, Stary Rynek, Wodna, Wschodnia, Zawiszy Czarnego , Żelazna, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Brylantowa, Bursztynowa, Józefa Chełmońskiego, Fryderyka Chopina, Diamentowa, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Hugo Kołłątaja, Mikołaja Kopernika, Koralowa, Kryształowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Łąkowa, Jana Matejki , Gabriela Narutowicza, Cypriana Kamila Norwida, Opalowa, Perłowa, Plac Gabriela Narutowicza, Emilii Plater, Mikołaja Reja, Rubinowa , Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Szafirowa, Szmaragdowa, 3 Maja, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Karola Buczka, Cegielniana, Marii Dąbrowskiej, Dąbska, Stanisławy Fleszarowej-Muskat, Stanisława Konarskiego, Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka, Ignacego Krasickiego, Bolesława Leśmiana, Zofii Nałkowskiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Władysława Orkana, Władysława Reymonta, Leopolda Staffa, Andrzeja Struga, Szkolna, Gabrieli Zapolskiej.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY HAMIGI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jan Włodarczyk
    31 (1,16%)
  2. 1 Teresa Mirosława Brzoska
    197 (7,40%)
  3. 2 Dominika Rosiak
    35 (1,31%)
  4. 7 Wiktor Sławomir Stroński
    21 (0,79%)
  5. 6 Jan Jacek Dziedziczak
    26 (0,98%)
  6. 4 Małgorzata Jęcka
    68 (2,55%)
  7. 5 Rafał Krzysztof Jankowski
    97 (3,64%)
  8. 8 Michał Jan Piasecki
    100 (3,76%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOLANIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Maciej Kujawa
    11 (0,41%)
  2. 3 Iwona Aniela Smolarkiewicz
    14 (0,53%)
  3. 4 Marianna Stanisława Milewska
    10 (0,38%)
  4. 7 Jarosław Stanisław Świder
    48 (1,80%)
  5. 2 Janusz Aleksander Miłowski
    75 (2,82%)
  6. 6 Bożena Grażyna Środowska
    18 (0,68%)
  7. 1 Ryszard Edmund Karolak
    65 (2,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIASTA KOŁA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Waldemar Edward Szymczak
    28 (1,05%)
  2. 1 Dorota Górnik
    55 (2,07%)
  3. 6 Henryk Janczak
    42 (1,58%)
  4. 4 Marta Katarzyna Łągiewczyk
    10 (0,38%)
  5. 2 Barbara Szperka
    43 (1,62%)
  6. 5 Sandra Maria Zaleska
    2 (0,08%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Józef Mokrzycki
    41 (1,54%)
  2. 6 Wojciech Jerzy Jabłoński
    47 (1,77%)
  3. 4 Teresa Maria Chodakowska
    12 (0,45%)
  4. 5 Ewa Zdzisława Czubatka
    24 (0,90%)
  5. 3 Wojciech Włodzimierz Gajewski
    33 (1,24%)
  6. 1 Urszula Wacława Pękacz
    233 (8,75%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Kaftan
    202 (7,59%)
  2. 7 Hanna Cieślak
    34 (1,28%)
  3. 8 Krzysztof Józef Bąkowski
    28 (1,05%)
  4. 5 Maciej Piątek
    59 (2,22%)
  5. 6 Michał Piotr Przybylski
    32 (1,20%)
  6. 4 Magdalena Fabisiak
    18 (0,68%)
  7. 3 Maciej Włodzimierz Bakalarczyk
    36 (1,35%)
  8. 2 Edyta Sławińska
    82 (3,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Katarzyna Karolina Adamczyk
    13 (0,49%)
  2. 2 Izabela Katarzyna Nuszkiewicz
    86 (3,23%)
  3. 6 Anna Kazimiera Olesińska
    8 (0,30%)
  4. 8 Krzysztof Jóźwiak
    28 (1,05%)
  5. 5 Joanna Agnieszka Kwiatkowska
    179 (6,72%)
  6. 1 Ewa Bożena Lewicka
    205 (7,70%)
  7. 3 Andrzej Cesarz
    218 (8,19%)
  8. 4 Robert Madaliński
    48 (1,80%)

Okręg 2

Ceramiczna, Garncarska, Sportowa, Aleksandra Zawadzkiego, Zduny, Zielona, aleja Czesława Freudenreicha , Władysława Broniewskiego, Toruńska 1 - 89, Zegarowa, Ignacego Paderewskiego, Kolejowa 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, PCK, Juliana Tuwima.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY HAMIGI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Wojtczak
    61 (2,91%)
  2. 3 Maria Bożena Gerwel
    30 (1,43%)
  3. 2 Henryk Jan Perzyński
    85 (4,05%)
  4. 4 Sławomir Grabowicz
    31 (1,48%)
  5. 5 Karolina Antkiewicz
    16 (0,76%)
  6. 6 Lidia Alagierska
    22 (1,05%)
  7. 7 Andrzej Tomasz Kaczorowski
    1 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOLANIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marzena Majewska
    11 (0,52%)
  2. 1 Artur Piechalak
    20 (0,95%)
  3. 2 Jarosław Stanisław Gromadzki
    4 (0,19%)
  4. 5 Grażyna Franciszka Kowalczyk
    2 (0,10%)
  5. 4 Jadwiga Helena Antkiewicz
    4 (0,19%)
  6. 6 Wojciech Jan Maciejewski
    10 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIASTA KOŁA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Zofia Słomkowska
    21 (1,00%)
  2. 2 Radosław Piotr Durski
    21 (1,00%)
  3. 3 Małgorzata Rutkowska
    69 (3,29%)
  4. 4 Kinga Wapińska - Beszczyńska
    22 (1,05%)
  5. 5 Krzysztof Młodawski
    9 (0,43%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Tomasz Mariusz Sobolewski
    285 (13,59%)
  2. 1 Krzysztof Witkowski
    294 (14,02%)
  3. 3 Maria Jolanta Sokołowska
    42 (2,00%)
  4. 5 Karolina Karalus
    19 (0,91%)
  5. 2 Adrian Król
    160 (7,63%)
  6. 6 Marek Jerzy Kwarciński
    29 (1,38%)
  7. 4 Ida Maria Biłas
    19 (0,91%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Czesław Oleszkiewicz
    47 (2,24%)
  2. 4 Marzena Elżbieta Chmielewska
    14 (0,67%)
  3. 1 Robert Jacek Czerniejewski
    97 (4,63%)
  4. 3 Marek Józef Fabisiak
    33 (1,57%)
  5. 2 Zenona Aleksandra Kotleszka
    52 (2,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Stanisław Antoni Mandziewski
    76 (3,62%)
  2. 7 Jarosław Kołodziejski
    27 (1,29%)
  3. 6 Halina Kazimierska
    19 (0,91%)
  4. 3 Marcin Dariusz Janiak
    98 (4,67%)
  5. 5 Dominika Kos
    78 (3,72%)
  6. 1 Halina Musiałek
    250 (11,92%)
  7. 4 Arkadiusz Andrzej Goszczyk
    19 (0,91%)

Okręg 3

Brzozowa, Dojazdowa, Energetyczna, Klonowa, Kolejowa 1, 1A, 13, 13A, 19 i 32 - 92, Norton, Piaski, Przemysłowa, Składowa, Sosnowa, Ślusarska, Toruńska 90 - 417, Towarowa, Wiejska, Zachodnia, Zakładowa, Blizna, droga Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszko, Księdza Serafina Opałki, Miodowa, Bolesława Chrobrego, Wincentego Witosa, Przesmyk, Spółdzielców, Wąska, Piotra Wojciechowskiego 23/25 – 34.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY HAMIGI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Franciszka Baryła
    86 (4,18%)
  2. 2 Krzysztof Toruński
    66 (3,21%)
  3. 3 Tomasz Czesław Poniecki
    80 (3,89%)
  4. 4 Andrzej Teodor Trębacki
    22 (1,07%)
  5. 6 Agata Dziedziczak
    13 (0,63%)
  6. 5 Marcin Jan Klaczyński
    8 (0,39%)
  7. 7 Katarzyna Beata Hamiga
    103 (5,01%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOLANIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Monika Walichnowska
    6 (0,29%)
  2. 6 Włodzimierz Ziółkowski
    10 (0,49%)
  3. 1 Kamil Krzysztof Skupin
    21 (1,02%)
  4. 4 Czesława Jadwiga Sosnowska
    12 (0,58%)
  5. 2 Piotr Cieślak
    5 (0,24%)
  6. 5 Jadwiga Mieczysława Witaszek
    5 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIASTA KOŁA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Mateusz Junkiert
    2 (0,10%)
  2. 3 Anna Danuta Kupińska
    47 (2,28%)
  3. 4 Stefan Krzemiński
    17 (0,83%)
  4. 7 Jarosław Sieroń
    11 (0,53%)
  5. 2 Lidia Teresa Klim
    15 (0,73%)
  6. 1 Anna Iwona Rubach - Kasprzak
    12 (0,58%)
  7. 5 Bernadeta Łapińska
    5 (0,24%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wanda Stanisława Obiała
    377 (18,33%)
  2. 7 Ewa Wasielewska
    40 (1,94%)
  3. 4 Anna Maria Rzepecka
    20 (0,97%)
  4. 3 Tadeusz Roch Matuszewski
    35 (1,70%)
  5. 2 Sławomir Józef Brzeg
    71 (3,45%)
  6. 6 Dawid Gomolla
    4 (0,19%)
  7. 5 Ewa Kołacińska
    11 (0,53%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Lidia Teresa Tęgos
    15 (0,73%)
  2. 2 Przemysław Tadeusz Włodarczyk
    37 (1,80%)
  3. 1 Sylwia Magdalena Bąkowska
    93 (4,52%)
  4. 3 Lidia Marcjanna Gołębicka
    18 (0,88%)
  5. 5 Bartosz Kowaliczek
    19 (0,92%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Szafrański
    475 (23,09%)
  2. 5 Anna Małgorzata Olkowska
    9 (0,44%)
  3. 6 Grażyna Janikowska
    7 (0,34%)
  4. 3 Jacek Trębacki
    60 (2,92%)
  5. 2 Mariusz Krzysztof Budny
    206 (10,01%)
  6. 4 Sylwester Leonard Czupryński
    14 (0,68%)

Okręg 4

Henryka Sienkiewicza , Michała Beksiaka , Boguszyniecka, Czereśniowa, Władysława Grabskiego, Władysława Klimaszewskiego, Konwaliowa, Krokusowa, Krystiana Lendli, Księdza Biskupa Czesława Lewandowskiego, Majora Ryszarda Malczewskiego, Malinowa, Morelowa, Nagórna, Narcyzowa, Poległych, Powstańców Wielkopolskich, Powstania Warszawskiego, Powstańców Śląskich, Różana, Storczykowa, Tulipanowa, Wiśniowa, aleja Jana Pawła II, Jacka Bąkowskiego, Stanisława Mikołajczyka, Niezłomnych, Bolesława Prusa, Włocławska, Piotra Wojciechowskiego 4 - 21 i 24.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY HAMIGI

kandydatliczba głosów

  1. 7 Joanna Anna Kwarcińska
    50 (2,21%)
  2. 6 Alina Izabela Chlebos
    28 (1,24%)
  3. 5 Joanna Moleska
    31 (1,37%)
  4. 2 Marcin Paweł Świderski
    55 (2,43%)
  5. 3 Błażej Marańda
    82 (3,62%)
  6. 1 Sebastian Paweł Kuty
    171 (7,55%)
  7. 4 Jacek Adamczyk
    65 (2,87%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOLANIE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Barbara Szczepaniak
    25 (1,10%)
  2. 2 Krzysztof Ziółkowski
    36 (1,59%)
  3. 1 Krzysztof Marceli Mazurkiewicz
    150 (6,62%)
  4. 5 Teresa Grażyna Krzyżostaniak
    9 (0,40%)
  5. 3 Joanna Ludwicka
    3 (0,13%)
  6. 4 Bartłomiej Bernard Woziński
    7 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIASTA KOŁA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariola Stanisława Sikorska
    33 (1,46%)
  2. 7 Kazimierz Polewski
    3 (0,13%)
  3. 2 Wioleta Agnieszka Skrzypczak
    29 (1,28%)
  4. 5 Wanda Bogumiła Trafna
    4 (0,18%)
  5. 6 Halina Barbara Czubat
    9 (0,40%)
  6. 4 Krzysztof Andrzej Lewandowski
    12 (0,53%)
  7. 3 Daniel Gębka
    10 (0,44%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krystyna Maria Komodzińska
    4 (0,18%)
  2. 6 Tomasz Strzeliński
    41 (1,81%)
  3. 1 Mariusz Hanefeld
    239 (10,55%)
  4. 2 Wanda Szczepankiewcz
    30 (1,32%)
  5. 4 Ryszard Szymankiewicz
    13 (0,57%)
  6. 5 Barbara Elżbieta Cichowska - Pusty
    5 (0,22%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grażyna Bożena Zduńczyk
    32 (1,41%)
  2. 1 Grzegorz Piotr Gibaszek
    188 (8,30%)
  3. 4 Jadwiga Piankowska
    35 (1,54%)
  4. 5 Włodzimierz Piotr Remisz
    67 (2,96%)
  5. 2 Piotr Sarniak
    67 (2,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jarosław Tomczyk
    207 (9,14%)
  2. 7 Karolina Piasecka
    27 (1,19%)
  3. 5 Danuta Tomaszewska
    11 (0,49%)
  4. 3 Robert Cesarz
    295 (13,02%)
  5. 1 Elżbieta Tamborska
    140 (6,18%)
  6. 6 Wiesława Łukasiewicz
    7 (0,31%)
  7. 4 Mirosław Łukaski
    46 (2,03%)