Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Trzcinica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Trzcinica: Trzcinica: ul. Kluczborska, ul. Krótka, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Piaskowa, ul. Polna, ul. Zacisze, ul. Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Stanisław Ostrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY TRZCINICA

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo Trzcinica: Trzcinica: ul. Jana Pawła II od nr 3–46, ul. Kościelna, ul. Ks. Białka, ul. Młyńska, ul. Słoneczna, ul. Spacerowa, ul. Zamkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Skiba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY TRZCINICA

109 (66,87%)

Jan Eugeniusz Szar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

54 (33,13%)

Okręg 3

Sołectwo Trzcinica: Trzcinica: ul. Kolejowa, ul. Pocztowa, ul. Spokojna, ul. Zachodnia, osady: Jelenia Głowa, Siemionka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Jan Mikołajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY TRZCINICA

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Trzcinica: Trzcinica: ul. Jana Pawła II od nr 47A–95, ul. Lipowa, ul. Szkolna, osada: Aniołka Druga

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Polowy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY TRZCINICA

60 (42,86%)

Barbara Maruszka - Bednarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRZCINICA

80 (57,14%)

Okręg 5

Sołectwo Piotrówka: wieś Piotrówka, przysiółek: Różyczka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Teresa Perlitius

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRZCINICA

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo Pomiany: wieś Pomiany, Kolonia: Kwasielina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Maria Parzonka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY TRZCINICA

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo Wodziczna: wieś Wodziczna, przysiółek: Dzierżążnik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Hojka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY TRZCINICA

106 (53,81%)

Dawid Grześniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRZCINICA

91 (46,19%)

Okręg 8

Sołectwo Wodziczna: kolonia: Ignacówka Druga, Ignacówka Trzecia, Teklin, Sołectwo Aniołka Pierwsza: wieś Aniołka Pierwsza, osada Aniołka Parcele, kolonia: Ignacówka Pierwsza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Bednarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRZCINICA

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Smardze: wieś Smardze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Kazimierz Maryniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRZCINICA

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Laski: Laski: ul. Czereśniowa, ul. Kępińska od nr 1–9, ul. Parkowa, ul. Zamkowa, osady : Nowa Wieś, Laski–Tartak

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Franciszek Żłobiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRZCINICA

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo Laski: Laski: ul. Armii Krajowej, ul. Graniczna, ul. Kępińska od Nr 10 - 28, ul. Ks. St. Stoińskiego, ul. Lipowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Błażej Marian Trzęsicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY TRZCINICA

48 (34,53%)

Zygmunt Jan Podejma

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRZCINICA

91 (65,47%)

Okręg 12

Sołectwo Laski: Laski: Osiedle Spółdzielcze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Wielgosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRZCINICA

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo Laski: Laski: Osiedle Nowe, Kolonia: Borek, Granice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Waloszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRZCINICA

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwo Laski: Laski: ul. Główna, ul. Kościelna, ul. Mostowa, ul. Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Piotr Oleś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRZCINICA

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwo Kuźnica Trzcińska: wieś Kuźnica Trzcińska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Bartkowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRZCINICA

0 (0,00%)