Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wieniawa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Wieniawa: ul. Kochanowskiego, ul. Zacisze, ul. Rzeczna, ul. Łąkowa, ul. Wąska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dominik Stefańczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

95 (42,41%)

Grzegorz Augustyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA WIENIAWA

129 (57,59%)

Okręg 2

Sołectwo Wieniawa: ul. Przytycka, ul. Kasztanowa, ul. Akacjowa, ul. Starowiejska, ul. Krótka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Konrad Jakub Adamczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

103 (57,87%)

Witold Marian Studziński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

75 (42,13%)

Okręg 3

Sołectwo Wieniawa: ul. Chojniak, ul. Warzywna, ul. Słoneczna, ul. Parkowa, ul. Szkolna, ul. Spokojna, ul. Leśna, ul. Spacerowa, ul. Cegielnia, ul. Brzozowa, ul. Sportowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Anna Strzelczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WIENIAWA

56 (34,15%)

Bogusław Stanisław Strzałkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA WIENIAWA

30 (18,29%)

Marlena Barbara Ślifirczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (21,95%)

Robert Jan Piasta

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (25,61%)

Okręg 4

Sołectwo: Kochanów Wieniawski.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Franciszek Tarka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

118 (90,08%)

Monika Agnieszka Jończyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA

13 (9,92%)

Okręg 5

Sołectwo: Jabłonica.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Marian Strzałkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WIENIAWA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

43 (19,20%)

Agnieszka Grażyna Czyżykowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

95 (42,41%)

Halina Zofia Załęcka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (15,63%)

Dariusz Stanisław Chylak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA

41 (18,30%)

Tadeusz Figarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WIENIAWA „MŁODZI AKTYWNI”

10 (4,46%)

Okręg 6

Sołectwo: Kłudno.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Paweł Lipiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

93 (43,87%)

Anna Maria Kwintal

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (23,58%)

Barbara Szczęsna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ

16 (7,55%)

Sylwester Józef Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA

53 (25,00%)

Okręg 7

Sołectwa: Zagórze, Romualdów, Skrzynno.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WIENIAWA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

22 (7,14%)

Jan Kalwarczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

103 (33,44%)

Tadeusz Kamiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

15 (4,87%)

Agnieszka Kumek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE

114 (37,01%)

Piotr Porczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA

54 (17,53%)

Okręg 8

Sołectwo: Sokolniki Mokre.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Katarzyna Kazała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (38,14%)

Antoni Gawin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ

33 (34,02%)

Krzysztof Józef Kazała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA

27 (27,84%)

Okręg 9

Sołectwa: Wydrzyn, Żuków.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Kwintal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WIENIAWA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

54 (22,50%)

Grzegorz Andrzej Chylak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

106 (44,17%)

Marcin Połczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ

62 (25,83%)

Bartosz Majchrzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA

18 (7,50%)

Okręg 10

Sołectwo: Sokolniki Suche.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Stanisław Hebda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (41,12%)

Marek Stanisław Jędrasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĄDŹMY SAMORZĄDNI

89 (45,18%)

Jan Dębski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

9 (4,57%)

Marta Wojtunik - Maciejczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA

18 (9,14%)

Okręg 11

Sołectwa: Kamień Duży, Komorów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Brudnias

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

227 (81,07%)

Alina Maria Szeliga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA

53 (18,93%)

Okręg 12

Sołectwa: Brudnów, Głogów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Kazimierz Życzyński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

111 (55,78%)

Piotr Sadownik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ

48 (24,12%)

Maciej Paweł Nowiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA

40 (20,10%)

Okręg 13

Sołectwa: Plec, Wola Brudnowska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Nowożycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ WSI WOLA BRUDNOWSKA

102 (51,00%)

Maria Wielgus

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

98 (49,00%)

Okręg 14

Sołectwa: Pogroszyn, Ryków.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Mariusz Gawor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WIENIAWA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

31 (15,35%)

Małgorzata Anna Hadas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

114 (56,44%)

Marian Korba

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (28,22%)

Okręg 15

Sołectwa: Koryciska, Zawady.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Augustyniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

98 (42,24%)

Kinga Maria Miturska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

44 (18,97%)

Patrycja Monika Kwiecień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA

30 (12,93%)

Aleksandra Magda Pawlikowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WIENIAWA „MŁODZI AKTYWNI”

60 (25,86%)