Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Elwira Agnieszka Prentka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PSZCZEW - NASZE WSPÓLNE DOBRO
109
(71,71%)
Janina Maria Simińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBÓR GMINY PSZCZEW
42
(27,63%)
Magdalena Anna Szajkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ PRZYRODY LUK
1
(0,66%)
Okręg 2
Seweryn Kazimierz Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GAJEWSKIEGO
72
(70,59%)
Kazimierz Lemański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBÓR GMINY PSZCZEW
30
(29,41%)
Okręg 3
Nowe Gorzycko
Pokaż więcej
Ryszard Wołyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GAJEWSKIEGO
98
(79,03%)
Czesław Kućma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBÓR GMINY PSZCZEW
26
(20,97%)
Okręg 4
Stoki, Świechocin
Pokaż więcej
Lidia Katarzyna Sroka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PSZCZEW - NASZE WSPÓLNE DOBRO
51
(32,48%)
Sławomir Zawadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GAJEWSKIEGO
19
(12,10%)
Krystyna Józefa Hałuszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBÓR GMINY PSZCZEW
84
(53,50%)
Marian Ceglarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ PRZYRODY LUK
3
(1,91%)
Okręg 5
Kalina Bogusława Gojtka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PSZCZEW - NASZE WSPÓLNE DOBRO
76
(40,43%)
Wiesław Parzonko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GAJEWSKIEGO
47
(25,00%)
Kamil Wyrwał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBÓR GMINY PSZCZEW
65
(34,57%)
Okręg 6
Brzeźno, Zielomyśl
Pokaż więcej
Kamila Teresa Nowakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GAJEWSKIEGO
77
(84,62%)
Jolanta Maria Budych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBÓR GMINY PSZCZEW
13
(14,29%)
Katarzyna Dorota Szajkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ PRZYRODY LUK
1
(1,10%)
Okręg 7
Policko od nr 1 do nr 33
Pokaż więcej
Agata Krystyna Farat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PSZCZEW - NASZE WSPÓLNE DOBRO
19
(19,79%)
Katarzyna Emilia Mizera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GAJEWSKIEGO
48
(50,00%)
Izolda Magdalena Baczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBÓR GMINY PSZCZEW
29
(30,21%)
Okręg 8
Janowo, Policko od nr 34 do nr 42, Rańsko
Pokaż więcej
Józef Gajas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PSZCZEW - NASZE WSPÓLNE DOBRO
36
(32,43%)
Honorata Środecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GAJEWSKIEGO
26
(23,42%)
Konrad Kiona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBÓR GMINY PSZCZEW
47
(42,34%)
Henryka Ceglarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ PRZYRODY LUK
2
(1,80%)
Okręg 9
Borowy Młyn, Pszczew: ul. Cegielniana, ul. Kasztanowa, ul. Katarzyny, ul. Różana, ul. Stokowska, ul. Świechocińska, ul. Wybudowanie nr 24, ul. Zajeziorna
Pokaż więcej
Krzysztof Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PSZCZEW - NASZE WSPÓLNE DOBRO
89
(50,00%)
Radosław Woszczyło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GAJEWSKIEGO
69
(38,76%)
Leszek Tadeusz Busłowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBÓR GMINY PSZCZEW
20
(11,24%)
Okręg 10
Pszczew: Osiedle Powstańców Wlkp. , ul. Parkowa, ul. Stefana Batorego, ul. Trzcielska, ul. Wierzbowa
Pokaż więcej
Paweł Ireneusz Marchewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PSZCZEW - NASZE WSPÓLNE DOBRO
80
(51,61%)
Piotr Ryszard Adamski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GAJEWSKIEGO
47
(30,32%)
Rafał Tomasz Gomuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBÓR GMINY PSZCZEW
27
(17,42%)
Przemysław Białaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ PRZYRODY LUK
1
(0,65%)
Okręg 11
Pszczew: ul. Międzyrzecka, ul. Wybudowanie od nr 1 do nr 5 i nr 8, ul. Zamkowa
Pokaż więcej
Leon Mariusz Wajman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PSZCZEW - NASZE WSPÓLNE DOBRO
88
(64,71%)
Jakub Koch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GAJEWSKIEGO
39
(28,68%)
Kazimierz Leon Adamiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBÓR GMINY PSZCZEW
8
(5,88%)
Elżbieta Stanisława Musiałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ PRZYRODY LUK
1
(0,74%)
Okręg 12
Pszczew: ul. Jadwigi, ul. Poznańska, ul. Słoneczna, ul. Strażacka
Pokaż więcej
Leonard Roman Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PSZCZEW - NASZE WSPÓLNE DOBRO
79
(66,95%)
Teresa Suszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GAJEWSKIEGO
22
(18,64%)
Alicja Wawrzynowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBÓR GMINY PSZCZEW
17
(14,41%)
Okręg 13
Pszczew: ul. Brzegowa, ul. Cisowa, ul. Grobla, ul. Jałowcowa, ul. Kościelna, ul. Kuligowska, ul. Młyńska, ul. Modrzewiowa, ul. Orla, ul. Orli Kąt, ul. Pasieka, Plac Zamielno, ul. Rekreacyjna, ul. Rynek, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa, ul. Żurawia
Pokaż więcej
Dominik Paweł Wilczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PSZCZEW - NASZE WSPÓLNE DOBRO
81
(55,86%)
Artur Jan Ceglarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GAJEWSKIEGO
13
(8,97%)
Karolina Korenda - Gojdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBÓR GMINY PSZCZEW
45
(31,03%)
Krzysztof Gurzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ PRZYRODY LUK
6
(4,14%)
Okręg 14
Pszczew: ul. Akacjowa, ul. Olchowa, Plac Magdaleński, ul. Szarzecka, ul. Topolowa, ul. Władysława Sikorskiego, ul. Wybudowanie nr 13, nr 14 i nr 21, ul. Wypoczynkowa, ul. Żwirowa
Pokaż więcej
Romuald Tankielun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PSZCZEW - NASZE WSPÓLNE DOBRO
86
(60,56%)
Anna Łucja Fechner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GAJEWSKIEGO
13
(9,15%)
Mateusz Amadeusz Górski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBÓR GMINY PSZCZEW
40
(28,17%)
Robert Jędrzejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ PRZYRODY LUK
3
(2,11%)
Okręg 15
Pszczew: ul. Brzozowa, ul. Dworcowa, ul. Międzychodzka
Pokaż więcej
Marek Badach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PSZCZEW - NASZE WSPÓLNE DOBRO
71
(49,31%)
Karolina Anna Dobkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GAJEWSKIEGO
18
(12,50%)
Wioletta Bubnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBÓR GMINY PSZCZEW
50
(34,72%)
Zbigniew Szajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ PRZYRODY LUK
5
(3,47%)