Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Świdnik

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Al. Jana Pawła II, Al. Wojska Polskiego, Aleja Lotników Polskich, Andrzeja Struga, Bankowa, Bohaterów Westerplatte, Bolesława Prusa, Brzegowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Czereśniowa, Deotymy, Dębowa, Dojazdowa, Drewniana, Drzymały, Dworcowa, Dywizjonu 303, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Szopena, Gajowa, Gen. Franciszka Kleeberga, Gen. L. Okulickiego numery nieparzyste od numeru 1 do numeru 9 oraz 8C, Gwarna, Harcerska, Henryka Sienkiewicza, Hugo Kołłątaja, Jagodowa, Jana Kilińskiego, Jana Matejki, Jeżynowa, Jodłowa, Jutrzenki, Kasztanowa, Kolejowa, Kolonijna, Koło, Kręta, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ks. Piotra Ściegiennego, Kwiatowa, Kwiatów Polnych, Leśna, Lipowa, Lotnicza, Makowa, Malinowa, Mała, Marii Curie-Skłodowskiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mełgiewska, Mikołaja Reja, Miła, Miodowa, Nadleśna, Niecała, Niepodległości od numeru 1 do numeru 13, Nowa, Ogrodowa, Orzechowa, Parcelowa, Parkowa, Partyzantów, Piasecka do numeru 128A, Piękna, Poligonowa, Polna, Poprzeczna, Poziomkowa, Przechodnia, Przy Lesie, Racławicka numer 36 oraz numery nieparzyste od numeru 29 do numeru 45, Radość, Rejkowizna, Reymonta, Romualda Traugutta, Różana, Skośna, Słoneczna, Słowików, Spacerowa, Spółdzielcza, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, Stokrotki Polnej, Szeroka, Szklarniana, Szkolna, Szymona Konarskiego, Środkowa, Świerkowa, Urocza, Wąska, Wesoła, Widok, Willowa, Wincentego Pola, Wiosenna, Władysława Jagiełły, Wrzosowa, Zacisze, Zielona, Zuchów, Zygmunta Puławskiego, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA JAKSONA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jerzy Irsak
    235 (5,69%)
  2. 1 Włodzimierz Sylwester Radek
    893 (21,63%)
  3. 4 Stella Gronek-Wojdyga
    193 (4,67%)
  4. 3 Tomasz Kociński
    202 (4,89%)
  5. 6 Barbara Anna Hajkowska-Pirek
    77 (1,86%)
  6. 7 Agnieszka Małgorzata Zaremba
    139 (3,37%)
  7. 5 Kazimierz Wacław Patrzała
    369 (8,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDNIK WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aleksander Lucjan Czechowski
    232 (5,62%)
  2. 3 Paweł Tomasz Paszkowski
    65 (1,57%)
  3. 1 Magdalena Anna Szabała
    400 (9,69%)
  4. 4 Karolina Wróbel
    53 (1,28%)
  5. 6 Anetta Małgorzata Sapko
    83 (2,01%)
  6. 7 Hanna Zofia Rejmak
    42 (1,02%)
  7. 5 Wacław Szuryga
    78 (1,89%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Piotr Paweł Bartoszek
    86 (2,08%)
  2. 6 Monika Justyna Stećko
    28 (0,68%)
  3. 2 Krzysztofa Maria Kamińska
    376 (9,11%)
  4. 1 Małgorzata Gigilewicz
    327 (7,92%)
  5. 3 Konrad Kania
    119 (2,88%)
  6. 4 Marek Sobczyk
    78 (1,89%)
  7. 5 Urszula Teresa Kapica
    54 (1,31%)

Okręg 2

3 Maja, Bartosza Głowackiego, Gen. L. Okulickiego numery nieparzyste od numeru 15 do numeru 35, Hotelowa, Jana Kochanowskiego, Jarzębinowa, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Kalinowa numery parzyste od numeru 2A do numeru 12, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 6, Kosynierów numery nieparzyste od numeru 3 do numeru 21, Marii Konopnickiej, Ks. Kanonika Jana Hryniewicza numery parzyste od numeru 6 do numeru 12, Mickiewicza, Mikołaja Kopernika, Niepodległości numery parzyste od numeru 14 do numeru 36, numery nieparzyste od numeru 17 do numeru 29, Racławicka numery nieparzyste od numeru 3 do numeru 19 oraz numery parzyste do numeru 6 do numeru 16, Tadeusza Kościuszki, Turystyczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA JAKSONA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Roman Kozak
    494 (11,98%)
  2. 2 Andrzej Czesław Kaciuczyk
    294 (7,13%)
  3. 4 Aleksander Stanisław Suski
    404 (9,80%)
  4. 3 Mirosław Piotr Tarkowski
    349 (8,47%)
  5. 5 Agnieszka Tkaczyk-Mróz
    118 (2,86%)
  6. 7 Barbara Ewa Łukasik
    113 (2,74%)
  7. 6 Agata Nawrocka
    79 (1,92%)
  8. 8 Łukasz Rafał Krzyżanowski
    197 (4,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDNIK WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Piotr Henryk Zapalski
    69 (1,67%)
  2. 3 Beata Sandra Sadowska
    158 (3,83%)
  3. 2 Wiesław Księski
    210 (5,09%)
  4. 1 Ireneusz Szutko
    221 (5,36%)
  5. 4 Wojciech Adam Chojnacki
    86 (2,09%)
  6. 6 Zenon Lucjan Dec
    126 (3,06%)
  7. 8 Anna Władysława Bzowska
    51 (1,24%)
  8. 7 Krystyna Gontarz
    98 (2,38%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Wojciech Doroba
    227 (5,51%)
  2. 8 Maciej Skiba
    133 (3,23%)
  3. 4 Piotr Paweł Sawicki
    109 (2,64%)
  4. 7 Agnieszka Urszula Lenard
    39 (0,95%)
  5. 5 Barbara Ewa Wołoczko
    108 (2,62%)
  6. 1 Stanisław Skrok
    343 (8,32%)
  7. 3 Violeta Aneta Bielak
    80 (1,94%)
  8. 6 Radosław Patryk Siczek
    16 (0,39%)

Okręg 3

Akacjowa, Aleja Armii Krajowej, Anyżowa, Bronisława Czecha, Bronisława Malinowskiego, Działkowca, Dziewanny, Gen. J. Hallera, Gen. M. Smorawińskiego, Gen. S. Roweckiego-Grota, Głogowa, Janusza Kusocińskiego, Janusza Sidło, Jerzego Kukuczki, Kalinowa numery nieparzyste od numeru 3 do numeru 11, Kamili Skolimowskiej, Klonowa numery parzyste od numeru 4 do numeru 14, Kminkowa, Kosynierów numery parzyste od numeru 4 do numeru 16, Krańcowa, Krępiecka, Lawendowa, Miętowa, Olimpijczyków, Pionierska, Racławicka numery parzyste od numeru 2 do numeru 4, Romana Szczerbakiewicza, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Ruciana, Rumiankowa, Słonecznikowa, Stanisława Marusarza, Tatarakowa, Tymiankowa, Wandy Rutkiewicz, Waniliowa, Wincentego Witosa, Wiśniowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA JAKSONA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Kazimierz Bachanek
    190 (5,04%)
  2. 2 Marcin Magier
    683 (18,13%)
  3. 6 Jolanta Chlebień
    71 (1,88%)
  4. 7 Marta Krawczyk
    188 (4,99%)
  5. 1 Janusz Grzegorz Królik
    686 (18,21%)
  6. 5 Magdalena Pomarańska
    66 (1,75%)
  7. 4 Piotr Łukasz Jackowski
    177 (4,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDNIK WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Kantor
    409 (10,86%)
  2. 2 Marta Teresa Wójcik
    151 (4,01%)
  3. 4 Zdzisława Zofia Michalak
    40 (1,06%)
  4. 3 Magdalena Dziedzic
    76 (2,02%)
  5. 6 Piotr Gajewski
    85 (2,26%)
  6. 5 Patrycja Anna Maczyńska
    69 (1,83%)
  7. 7 Feliks Głażewski
    35 (0,93%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Syryjczyk
    362 (9,61%)
  2. 4 Zbigniew Józef Kursa
    44 (1,17%)
  3. 2 Marek Jurczykowski
    189 (5,02%)
  4. 7 Ewa Tkaczyk
    71 (1,88%)
  5. 5 Karolina Wójcik
    84 (2,23%)
  6. 3 Maciej Banecki
    53 (1,41%)
  7. 6 Martyna Agata Banecka-Krysa
    38 (1,01%)

Okręg 4

Al. NSZZ "Solidarność", Antoniego Gruszczyńskiego, Bartłomieja Kopera, Barwna, Bażantowa, Bławatkowa, Błękitna, Bolesława Stachonia, Bronisława Ratajczaka, Cedrowa, Chryzantemowa, Cisowa, Cyprysowa, Czeremchowa, Dobra, Fiołkowa, Gospodarcza, Gościnna, Grabowa, Henryka Gontarza, Henryka Strumińskiego, Janusza Kasperka, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Kaczeńcowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od numeru 36 do końca, Klonowa numery parzyste od numeru 16 do końca oraz numery nieparzyste od numeru 5 do końca, Kolorowa, Konwaliowa, Ks. Jerzego Popieluszki, Ks. Kanonika Jana Hryniewicza od numeru 13B do końca, Lazurowa, Legionów Polskich, Magnoliowa, Modrzewiowa, Morwowa, Olchowa, Perłowa, Piasecka od numeru 130 do końca, Przyjazna, Racławicka numery parzyste od numeru 28 do numeru 32, Romana Dmowskiego, Romantyczna, Rubinowa, Sąsiedzka, Serdeczna, Sosnowa, Spadochroniarzy, Spokojna, Srebrna, Stanisława Kamińskiego, Stanisława Skalskiego, Stanisława Skarżyńskiego, Storczykowa, Sympatyczna, Szafirowa, Szmaragdowa, Św. Brata Alberta, Tadzia Jasińskiego, Tęczowa, Topolowa, Turkusowa, Widokowa, Wiejska, Złota, Zygmunta Majewskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA JAKSONA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Stanisław Wojciech Kubiniec
    262 (7,68%)
  2. 7 Iwona Monika Błaziak-Matysiewicz
    68 (1,99%)
  3. 1 Katarzyna Denis
    377 (11,05%)
  4. 3 Andrzej Krupa
    246 (7,21%)
  5. 2 Michał Wypych
    206 (6,04%)
  6. 4 Dariusz Stanisław Orzeł
    144 (4,22%)
  7. 5 Magdalena Maria Celińska
    216 (6,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDNIK WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Teresa Molas
    14 (0,41%)
  2. 5 Paweł Piotr Rak
    45 (1,32%)
  3. 2 Katarzyna Dragan
    164 (4,81%)
  4. 4 Monika Ewa Nowosad
    32 (0,94%)
  5. 3 Wojciech Jerzy Świdnik
    154 (4,51%)
  6. 1 Mariusz Wilk
    457 (13,39%)
  7. 7 Adam Marcin Sadło
    37 (1,08%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Edyta Sylwia Włoszek
    33 (0,97%)
  2. 1 Waldemar Franciszek Białowąs
    669 (19,61%)
  3. 2 Marcin Marek Lenard
    90 (2,64%)
  4. 3 Tomasz Ryszard Król
    128 (3,75%)
  5. 5 Anna Kneć
    15 (0,44%)
  6. 7 Anna Grażyna Zielińska-Wójcik
    40 (1,17%)
  7. 6 Kamil Trochonowicz
    15 (0,44%)